2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 23 Aralık , 2011, 13:30:24
evet zehracım geçen günü çok ağrım oluyo diye araştırma yaparken bi yerde bende okumuştum kahverengi akıntı ve kanama olmadığı sürece korkmatın yazıyodu Allah'a emanet bebişlerimiz  :love9: :love9: :love9:

canım bunların hepsi bilinç altı bende hala oluyor ben keseyide gördüm, kalp atışlarınıda duydum ve tarama testimin sonuçlarıda çok güzel çıktı ama yine ne duysam, ne okusam etkileniyorum sonra kabuslar görüyorum. sanırım doğurana kadar içimiz asla rahat etmeyecek

@@@gözde@@@

sende de aymı oluyosa ozaman bu kabuslara alışalım biz kabuslar korksun bizden  ;D

doruk38

düşük konusunda ben tecrübeliyim bilirtilerini biliyorum o nedenle biraz daha rahatım. kızlar bol bol nas suresi okuyun çok işe yarıyo  :icon_thumright:   

(A)yşe (D)eniz (A)da

:-ooo :-ooo :-ooo kesinlikle....

iyi şeyler düşünelim iyi şeyler olsun... Allah meleklerimizi korusun :amin: :amin: :nazar: :nazar:

<<<peri masalı >>>

çok normal galiba bende de var süreki uyanıyorum ve uykumda korktuğumu söylüyor eşim galiba bilinç altımızda ki korkular çıkıyor ortaya

doruk38

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 23 Aralık , 2011, 13:58:28
:-ooo :-ooo :-ooo kesinlikle....

iyi şeyler düşünelim iyi şeyler olsun... Allah meleklerimizi korusun :amin: :amin: :nazar: :nazar:

aminnnnnnnnn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: doruk38 - 23 Aralık , 2011, 13:57:30
düşük konusunda ben tecrübeliyim bilirtilerini biliyorum o nedenle biraz daha rahatım. kızlar bol bol nas suresi okuyun çok işe yarıyo  :icon_thumright:   

Allah bir daha yaşatmasın canım... benim dilimdende Ayetel kürsi düşmez beni bütün olumsuzluklardan koruduğuna inanırım hep...dua manevi huzurdur bence, insanın içini aydınlatır

doruk38

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 23 Aralık , 2011, 14:01:47

Allah bir daha yaşatmasın canım... benim dilimdende Ayetel kürsi düşmez beni bütün olumsuzluklardan koruduğuna inanırım hep...dua manevi huzurdur bence, insanın içini aydınlatır

:amin: :amin: :amin: Allah kimseye yaşatmasın. hım benim aklıma ayetel kürsü hiç gelmemeişti. bende bol bol okuyum

@@@gözde@@@

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: doruk38 - 23 Aralık , 2011, 14:05:01
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 23 Aralık , 2011, 14:01:47

:amin: :amin: :amin: Allah kimseye yaşatmasın. hım benim aklıma ayetel kürsü hiç gelmemeişti. bende bol bol okuyum

-Bakara sûresi içinde bir âyet vardır ki, O, Kur'ân âyetlerinin reisidir. O, bir evde okunduğu zaman, içeride şeytan varsa mutlaka çıkar. Bu, Ayet-el Kürsî'dir!..'

Buyuruyor bir hadîs-i şerîf'te Hazreti Resûl aleyhi's-selâm.

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doruk38

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...