2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 23 Aralık , 2011, 11:47:41
Alıntı yapılan: lcy - 23 Aralık , 2011, 11:44:21
Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 23 Aralık , 2011, 11:36:12
Alıntı yapılan: lcy - 23 Aralık , 2011, 11:22:37
Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 23 Aralık , 2011, 11:19:31
Merhaba kızlar gözleriniz aydın olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :amin:.

Yarın da benim var fazla düşünmemeye çalışıyorum yoksa günler geçmek bilmiyor. :(

Allahım hayırlısı ile şu ikili testimizi atlatayım inşallah  :nazar:
Göbüşüm iyice belirmeye başladı benim hoşuma gidiyor bir bakıma  :k06:
canım kaç haftalıksın benim karnımda belli olmaya başladı :icon_scratch: ama benim ki daha çok küçük 8 haftalığız biz

Merhaba canım benim 12 haftam bitiyor 13 e giricez kısmet olursa . 3 ayımız bitmiş olucak yani Allahın izniyle. Benim önceki hamileliğimden kalan can simidi diyorum ben ona  :k06: duruyordu ama öyle aman aman değildi ,e şimdi haliyele bebek büyüdükçe göbekler çıkıcak kendini gösterekler kuzucuklar :)
maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar: ama benimki çok erken olduğu için düşündürüyor biraz beni annem karnın dar kızım onun için çabuk belli olacak idyor ama bilemiyorum  :k06:

iç karın büyükse geç çıkıyor göbek, ama iç karın küçük olunca direk göbek belirmeye başlıyor .
benimki belli oluyor galiba iç karnım küçük  :k06: :k06:

(A)yşe (D)eniz (A)da

kızlar benimde iç karnım dar oladuğu için inanılmaz bir karnım oldu daha 15. haftadayız ama dışarıdan gören herkes hamile olduğumu anlayabiliyor. İlerleyen aylarda ne olur onu düşünüyorum bende :-ooo :-ooo

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 23 Aralık , 2011, 11:55:44
kızlar benimde iç karnım dar oladuğu için inanılmaz bir karnım oldu daha 15. haftadayız ama dışarıdan gören herkes hamile olduğumu anlayabiliyor. İlerleyen aylarda ne olur onu düşünüyorum bende :-ooo :-ooo
SENİN 15 . HAFTAN BENİM 8 HAFTAM BENİ BİLİYOR HERKEZ GÖREN HAMİLEMİSİN DİYE SORUYOR KARNIM ŞİMDİDEN BELLİ OLUYOR SONRA NE OLUCAM BİLEMİYORUM  :k06: :k06:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: lcy - 23 Aralık , 2011, 11:57:27
SENİN 15 . HAFTAN BENİM 8 HAFTAM BENİ BİLİYOR HERKEZ GÖREN HAMİLEMİSİN DİYE SORUYOR KARNIM ŞİMDİDEN BELLİ OLUYOR SONRA NE OLUCAM BİLEMİYORUM  :k06: :k06:

canım gazın oluyormu senin ilk haftalarda benim çok gazım oluyordu ondan dolayıda çok karnım şişiyordu...

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 23 Aralık , 2011, 11:59:07
Alıntı yapılan: lcy - 23 Aralık , 2011, 11:57:27

canım gazın oluyormu senin ilk haftalarda benim çok gazım oluyordu ondan dolayıda çok karnım şişiyordu...
EVET BAZEN ÇOK AŞIRI OLUYOR BZAEN OLMUYOR

(A)yşe (D)eniz (A)da

karnın küçük, birde gazdan dolayı şişiyorsa normaldir herhalde karnının büyük olması

--elif--

kimininki hemen belli oluyor küçük top gibi çıkıveriyor  :k06:
ben kızımda abartısız 7. aya kadar normal kıyafetlerimi giyebilmiştim hiç belli olmazdı
bundada belli değil fazla 4. ayımdayım komşularım fark etmediler bile

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 23 Aralık , 2011, 12:06:01
karnın küçük, birde gazdan dolayı şişiyorsa normaldir herhalde karnının büyük olması
evet canım galiba haklısın birde düşün ben evlendikten sonra kilo almaya başaldım normal bekarken 47 kilo falandım şimdi 52,900 olmuşum ama hile kaldığımda 52,200 normal karnımın büyümesi  :k06:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: --€lif-- - 23 Aralık , 2011, 12:07:52
kimininki hemen belli oluyor küçük top gibi çıkıveriyor  :k06:
ben kızımda abartısız 7. aya kadar normal kıyafetlerimi giyebilmiştim hiç belli olmazdı
bundada belli değil fazla 4. ayımdayım komşularım fark etmediler bile
aynen söylediğin gibi benimki top gibi çıktı karnım kotlar dar geliyor karnımı sıkıyor :k06: :k06:

@@@gözde@@@

slm arkadaşlar  :flowers: bişey sorcaktım size ben çok erken saatte uyuyup kalıyorum ama gece ara ara çok uyandığım oluyor yani uyurken sürekli kabus gibi şeyler görüyorum eşim  sürekli bebeklerim diye sayıklıyosun diyo tabi böle oluncada sabah çok bitkin oluyorum bilmiyorum piskolojik belkide hayırlısıyla bi kalp atışlarını duysam içim rahatlıcak acaba sizdede böyle huzursuzluklar oluyormu uyurken  :icon_scratch:

sweetrose25

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 23 Aralık , 2011, 12:34:13
slm arkadaşlar  :flowers: bişey sorcaktım size ben çok erken saatte uyuyup kalıyorum ama gece ara ara çok uyandığım oluyor yani uyurken sürekli kabus gibi şeyler görüyorum eşim  sürekli bebeklerim diye sayıklıyosun diyo tabi böle oluncada sabah çok bitkin oluyorum bilmiyorum piskolojik belkide hayırlısıyla bi kalp atışlarını duysam içim rahatlıcak acaba sizdede böyle huzursuzluklar oluyormu uyurken  :icon_scratch:

aynı şey bende de oluyorda ılk zamanlar keseyı görcekmıyım kalp atışları ne olucak bışey oldumu dıye dıye ruyamda hep bebek göruyorumda ama zamanla azalıyo canım tamamen pskolojik bı durum yanı ınş hepımız bebişlerımızı sağlıklı bı şekılde kucagımıza alırız :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@@@gözde@@@

:amin: :amin: amin canım inşAllah acaba bitek bende mi oluyo diye terettüdd etmeye başlamıştım  sağol  :opucuk:

doruk38

kızlar böyle şeyler arada banada oluyo. hiç hamileleik belirtim yok çok kaygı ediyorum ama dr sözü aklıma geldikçe rahatlıyorum. kanaman olmadığı sürece her şey yolunda dır demişti. inşallah öledir.  :love9: :love9: :love9:

@@@gözde@@@

evet zehracım geçen günü çok ağrım oluyo diye araştırma yaparken bi yerde bende okumuştum kahverengi akıntı ve kanama olmadığı sürece korkmatın yazıyodu Allah'a emanet bebişlerimiz  :love9: :love9: :love9: