2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 16:59:42
kızlaaaaaaaaar Kalp Atışlarını duydukj Pıt Pıt Sağlıklı Çok İyi Dedi Doktorumuz  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: İkinci Fotosunuda Aldık Ayyyyyy Çok Mutluyummmmm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :nazar:
maşallah tebrik ederim kucağına aldığın günleride görürsün inşallah

@@@gözde@@@

gözünaydın canım  :nazar: Allah kucağına aldığın günleride göstersin inşAllah  :amin:  :love9:

Nezo

Aminnn Canım Rabbim Sana da Nasip Etsin İnşallah  :amin:

Nezo

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 22 Aralık , 2011, 17:02:13
gözünaydın canım  :nazar: Allah kucağına aldığın günleride göstersin inşAllah  :amin:  :love9:
Sağol Canım Bilmukabele  :flowers: Benim ki 1 Taneymiş İkiz Olabilir Dedilerdi Ya  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 16:59:42
kızlaaaaaaaaar Kalp Atışlarını duydukj Pıt Pıt Sağlıklı Çok İyi Dedi Doktorumuz  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: İkinci Fotosunuda Aldık Ayyyyyy Çok Mutluyummmmm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :nazar:

gözün aydın canım allahım sağlıklı hisatli olarak kucağına aldığın günleride göstersin inşallah :amin:

Nezo

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 17:03:24
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 22 Aralık , 2011, 17:02:13
Sağol Canım Bilmukabele  :flowers: Benim ki 1 Taneymiş İkiz Olabilir Dedilerdi Ya  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
evet canım bende  öle bi haber gelir diye bekliyodum  :love9: ...sağlıklı sıhatli doğsun hayırlı evlat olsun inşAllah :nazar: :hello2:

ORNA

ayy nezcim çok mutlu oldum herşeyin yolunda gitmesine sevindim inşallah hep böyle devam eder  :amin: :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: eee annesi fotosunu koyda bakalım  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

(A)yşe (D)eniz (A)da

canımmm gözün aydınn çok sevindim allah mutluluklarının devamını getirsin inşallahh

Nezo

Teşekkür Ederim Kızlar Çok Mutluyum Anlatamam  :hello2: :hello2:

Nezo

Alıntı yapılan: ORNA - 22 Aralık , 2011, 17:10:26

ayy nezcim çok mutlu oldum herşeyin yolunda gitmesine sevindim inşallah hep böyle devam eder  :amin: :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: eee annesi fotosunu koyda bakalım  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Teşekkür Ederim Canım Benim Allahım Sana da Nasip Etsin İnşallah Hep Aklımdan Dilimden Geçiyosun Resmini Nasıl Koycam Kağıtta Verdi  :dontknow:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 17:25:57
Teşekkür Ederim Kızlar Çok Mutluyum Anlatamam  :hello2: :hello2:
:nazar: :nazar: ay ne güzel yaaa Allah inşAllah bizede nasip eder pazartesi günü bu mutluluğu :amin:

--elif--

gözün aydın nezcim insan gerçekten çok mutlu oluyor kalp atışlarını duyunca  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: 
darsı tüm duymayan kızların başına  :amin:
BU ARADA HERKES ŞAFAK LİSTESİNE ADINI YAZDIRDIMI BAZI KIZLAR YOK SANKİ  :director:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: --€lif-- - 22 Aralık , 2011, 17:40:15
gözün aydın nezcim insan gerçekten çok mutlu oluyor kalp atışlarını duyunca  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: 
darsı tüm duymayan kızların başına  :amin:
BU ARADA HERKES ŞAFAK LİSTESİNE ADINI YAZDIRDIMI BAZI KIZLAR YOK SANKİ  :director:

canım en son listeyi ben yaptım sadece duygu_58 den haberim vardı onu ekledim birde doktorum benim doğum tarihini en son 10 haziran olarak söyledi onu düzelttim diğerlerinden haberim yok :)