2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Aralık , 2011, 14:12:25
bende haftaya perşembe gideceğim inşallah. bakalım ne olacak  :love9: :love9: :love9: kızlar benim tansiyonum çok düşüyo bu hamilelikten mi ?

canım hamilelikten olur ve hamilelik ilerdikçe artar. tuzu fazla azaltma

doruk38

Alıntı yapılan: happines - 22 Aralık , 2011, 14:17:12
bende haftaya perşembe gideceğim inşallah. bakalım ne olacak  :love9: :love9: :love9: kızlar benim tansiyonum çok düşüyo bu hamilelikten mi ?

ayşecim zaten hiç şekerli yiyemiyorum. şekerli her şeyden tiksindim.  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: tuzlu yemekten başka şansım yok  :crybaby2: :crybaby2: bu arada et ve tavuk tan da tiksindim. iştahım iyice kapalı 3 gün yemek yemesem farkında olamam her halde. ama zorla bişiler yiyorum işte  :crybaby2: :crybaby2: o sağlıklı olsunda ben bu eziyetlerin hepsine razıyım  :love9:

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Aralık , 2011, 14:22:11
Alıntı yapılan: happines - 22 Aralık , 2011, 14:17:12

ayşecim zaten hiç şekerli yiyemiyorum. şekerli her şeyden tiksindim.  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: tuzlu yemekten başka şansım yok  :crybaby2: :crybaby2: bu arada et ve tavuk tan da tiksindim. iştahım iyice kapalı 3 gün yemek yemesem farkında olamam her halde. ama zorla bişiler yiyorum işte  :crybaby2: :crybaby2: o sağlıklı olsunda ben bu eziyetlerin hepsine razıyım  :love9:

Canım senin bebeğinin cinsiyeti belli oldu mu? Bana sanki oğlun olacak gibi geldi .Kendimi düşününce ilk hamileliğime göre öyle geçirdim içimden.

doruk38

yok canım ya daha belli olmadı ama her kes erkek diyo. daha 6+5 iz cinsiyetini öğrenmek için daha çok zamanımız var  :love9: :love9:

Nezo

Teşekkür Ederim Kızlar  :hello2: :hello2: :hello2: Ya Bu Doktor Geçen Hafta Duyarız Kalp Atışlarını Dedi Ama Duyarmıyız ki Ya Boşuna Mı Gidiyorum Acaba  :(

Nezo

Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Aralık , 2011, 14:59:55
yok canım ya daha belli olmadı ama her kes erkek diyo. daha 6+5 iz cinsiyetini öğrenmek için daha çok zamanımız var  :love9: :love9:
Zehra Kalp Atışlarını Duydunuz Mu Güzelim Siz Be. Ya Biz Erken Mi Gidiyoz  :honk:

@@@gözde@@@

nezcim genelde doktorlar o gün duycaklarını tahmin ettikleri için çağırıyolar zaten Allah'ın izniyle duyarsınız bugün gelirgelmez gelişmleri hemen yaz bak merakta bırakma bizi :love9:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:02:30
Teşekkür Ederim Kızlar  :hello2: :hello2: :hello2: Ya Bu Doktor Geçen Hafta Duyarız Kalp Atışlarını Dedi Ama Duyarmıyız ki Ya Boşuna Mı Gidiyorum Acaba  :(

canım sen kaç haftalık oldun tam olarak

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 15:08:06
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:02:30

vajinal muayene ile duyar kesin canım ama yaparmı bilemem birşey dedimi sana

doruk38

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:03:15
Zehra Kalp Atışlarını Duydunuz Mu Güzelim Siz Be. Ya Biz Erken Mi Gidiyoz  :honk:

canım beni haftaya perşembeye çağırdı. sanırım o gün duyacağız kalp atışlarını. tatlım dr kalp atışlarını duyamazsa endişe etme çünkü bizim gibi göbeğinde yağ olan yani göbekli bayanlarda daha geç duyuluyo kalp atışları. inşallah duyarsın canım  :love9:

Nezo

inşallah gözde yaaa  :amin: deniz' cim 6 Haftalık benimki ama benim değerim çok yüksekti 5 haftalıkken 5650 idi benim değerim ondan görürüz demiş olabilir mi ki ya

Nezo

Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Aralık , 2011, 15:10:09
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:03:15

canım beni haftaya perşembeye çağırdı. sanırım o gün duyacağız kalp atışlarını. tatlım dr kalp atışlarını duyamazsa endişe etme çünkü bizim gibi göbeğinde yağ olan yani göbekli bayanlarda daha geç duyuluyo kalp atışları. inşallah duyarsın canım  :love9:
O zaman benim ki doğmaya yakın duyulur  :toothy10: ben karnımda pıt pıt hissediyorum ama  ??? Bi seyirme oluyo karnımda yada psikolojik mi acep  :icon_scratch:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:10:42
inşallah gözde yaaa  :amin: deniz' cim 6 Haftalık benimki ama benim değerim çok yüksekti 5 haftalıkken 5650 idi benim değerim ondan görürüz demiş olabilir mi ki ya

olabilir canım çok büyük ihtimalle duyarsınız. bana 6+1 de vajinal bakmıştı duymuştuk...

doruk38

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 15:11:51
Alıntı yapılan: doruk38 - 22 Aralık , 2011, 15:10:09

O zaman benim ki doğmaya yakın duyulur  :toothy10: ben karnımda pıt pıt hissediyorum ama  ??? Bi seyirme oluyo karnımda yada psikolojik mi acep  :icon_scratch:

canım o segirme normal bende de oluyo. dr ona bağırsakların hareketidir yada gaz dır diyo. yeni hamilelerde çok oluyormuş ya . hım senin değerin çok yüksekti canım belki ondan çağırmış olabilir

Nezo

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 15:09:40
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 15:08:06

vajinal muayene ile duyar kesin canım ama yaparmı bilemem birşey dedimi sana
Geçen hafta gittiğimde 10 gün sonra gel duyalım demişti. doktorumu değiştirdim ben ona da telefon açtım duyacaksak öyle gelim ben geldiğimde bana haftaya gel deme dedim gel gel duyarız dedi bilmiyom valla. inşallah vajinal muayene yapmaz pek uygun sayılmam  :k06: