2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 10:03:14
Alıntı yapılan: Duygu_58 - 22 Aralık , 2011, 10:00:30
ewt cnm ilk cocugum bende fazla beklemedim cok sabırsızım ama bilmiorum şaşkınlık war hala üzerimde bide cok cektirmeye başladı şimdiden yaramaz bi cocuk olacak galiba  :binkybaby:

ayy canım sendemi çekiyorsun ben hiç çekmedim bazen acaba hamilemiyim gerçekten diye düşünüyordum :) ama 3. aydan sonra geçiyor diye biliyorum biraz sabret ve bol bol dinlen canım

dün gece zor uyudum mide bulantımdan şimdide sabah sabah kalktım normalde öglene kadar yatardım  :dontknow: sıkıntı yapıo bende bide duygusallık sürekli aglıyorum durup dururken  :icon_scratch:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: lcy - 22 Aralık , 2011, 10:06:16
Alıntı yapılan: Duygu_58 - 22 Aralık , 2011, 09:43:48
slm kızlar galiba bende sizin bölümdeyim  ???

hoşgeldin canım allahım sağlıklı bir bebek ve sağlıklı bir doğum nasip etsin inşallah :amin:

hoş buldum cnm inş. rabbim herkese nasip etsin  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: lcy - 22 Aralık , 2011, 09:18:32
kızlar günaydın dün kontrolüm vardı doktorum herşeyin yolunda olduğunu söyledi hi bir sorun yok dedi   :amin: :amin: :nazar::muzz: :muzz: 5 hafta sonra ikili tarama için randevu verdi saplık ocağınada gittim kaydımı yaptırdım ilk aşım 4 ayın sonunda olacakmış yani 24 şubatta gidicem tetanoz aşısıymış ilk aşı bu arada şimdi ben ikili tarama testi için gittiğimde ne yapacaklar bana  :icon_scratch:
hadi gözün aydın canım  :nazar: geçen gün bayağı meraklandırmıştı seni miniğin  :love9: ağrılarını sordunmu neden  oluyomuş..

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 22 Aralık , 2011, 10:09:20
Alıntı yapılan: lcy - 22 Aralık , 2011, 10:06:16
Alıntı yapılan: Duygu_58 - 22 Aralık , 2011, 09:43:48
slm kızlar galiba bende sizin bölümdeyim  ???

hoşgeldin canım allahım sağlıklı bir bebek ve sağlıklı bir doğum nasip etsin inşallah :amin:

hoş buldum cnm inş. rabbim herkese nasip etsin  :amin:
:amin:
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 22 Aralık , 2011, 10:09:34
Alıntı yapılan: lcy - 22 Aralık , 2011, 09:18:32
kızlar günaydın dün kontrolüm vardı doktorum herşeyin yolunda olduğunu söyledi hi bir sorun yok dedi   :amin: :amin: :nazar::muzz: :muzz: 5 hafta sonra ikili tarama için randevu verdi saplık ocağınada gittim kaydımı yaptırdım ilk aşım 4 ayın sonunda olacakmış yani 24 şubatta gidicem tetanoz aşısıymış ilk aşı bu arada şimdi ben ikili tarama testi için gittiğimde ne yapacaklar bana  :icon_scratch:
hadi gözün aydın canım  :nazar: geçen gün bayağı meraklandırmıştı seni miniğin  :love9: ağrılarını sordunmu neden  oluyomuş..
saol canım allahım hepimizin bebişini korusun sormazmıyım  :laughing7: normal olduğunu söyledi dediğimiz gibi büyüme olduğu için karında normalmiş şükürler olsun bir tek çok su iç dedi bnde içemiyorum ne yapıcamo konuda bilmiyorum  :icon_scratch:

@@@gözde@@@

önceden bende çok su içemiyodum ama çok şükür  şimdi inadına çok susuyorum.. bence canım yanına koy şişeyi susıcamda işcem diye bekleme aklına geldikce sürekli iç  ;)

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 22 Aralık , 2011, 10:18:19
önceden bende çok su içemiyodum ama çok şükür  şimdi inadına çok susuyorum.. bence canım yanına koy şişeyi susıcamda işcem diye bekleme aklına geldikce sürekli iç  ;)
bugün öle yaptım zorda olsa şişeyi masama koydum yudum yudum da olsa içiyorum  :k06:

Deniz gözlüm

O ağrılar bende de var acıyor sol yanım karın büyüdüğünden oluyor kemiklerim acıyor resmen.
Ben normalde suyu çok içen biriydim, bu hamileliğimde bir bardak suyu zor içiyorum herşey kokuyor gibi geliyor. Neyse ikinci evrede bomba gibi olucağız Allahın izniyle kızlar ilk evre vücudun alışma dönemi, halsizlik ,yorgunluk, bulantıların olduğu dönem zor geçiyor bundan sonrası daha rahat geçecek inşallah.

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 22 Aralık , 2011, 10:05:40
Günaydın kızlar ,güzel hamişler..

Arkadaşlar çoğunuz çalışıyormusunuz? Çalışırken yaşadığınız sıkıntılar var mı hamilelikte?

ahh canım hiç sorma ben anasınıfı öğretmeniyim çok zor oluyor yeri geliyor onlarla atlamak zıplamak zorunda kalıyorum çok zorluyor bu durum beni karnım iyice büyüyünce nasıl olacak onu düşünüyorum bende

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 22 Aralık , 2011, 10:23:23
O ağrılar bende de var acıyor sol yanım karın büyüdüğünden oluyor kemiklerim acıyor resmen.
Ben normalde suyu çok içen biriydim, bu hamileliğimde bir bardak suyu zor içiyorum herşey kokuyor gibi geliyor. Neyse ikinci evrede bomba gibi olucağız Allahın izniyle kızlar ilk evre vücudun alışma dönemi, halsizlik ,yorgunluk, bulantıların olduğu dönem zor geçiyor bundan sonrası daha rahat geçecek inşallah.
sağlıklı olsun bebişlerimizde ben razıyım acı çekmeye  :opucuk:

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 10:28:03

Arkadaşlar çoğunuz çalışıyormusunuz? Çalışırken yaşadığınız sıkıntılar var mı hamilelikte?

ahh canım hiç sorma ben anasınıfı öğretmeniyim çok zor oluyor yeri geliyor onlarla atlamak zıplamak zorunda kalıyorum çok zorluyor bu durum beni karnım iyice büyüyünce nasıl olacak onu düşünüyorum bende

Ay canım senin işin gerçekten zormuş. Oğlumun kreşte bir hamile öğretmeni vardı kadıncağız son zamana kadar çalıştı karnı burnunda ama diğer öğretmenlerde yardımcı olmuşlardı.Sana yardım eden biri yok mu??Hoş olsa da çocuk bunlar anlamıyorlar ki seni isterler .

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Deniz gözlüm - 22 Aralık , 2011, 10:32:07
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 22 Aralık , 2011, 10:28:03

Ay canım senin işin gerçekten zormuş. Oğlumun kreşte bir hamile öğretmeni vardı kadıncağız son zamana kadar çalıştı karnı burnunda ama diğer öğretmenlerde yardımcı olmuşlardı.Sana yardım eden biri yok mu??Hoş olsa da çocuk bunlar anlamıyorlar ki seni isterler .

ben ilköğretim okulunun anasınıfındayım yanımda bir bayan var ama müdürüm hergün ona yaptıracak bir iş buluyor doğal olarak ben yanlız kalıyorum ozamanlar zor oluyor....Allahtan doğum öncesi 2 doğum sonrası 2 ay olmak üzere 4 ay iznim var hepsini kullanacağım...

Nezo

Kızlar Doktor Randevumuz Var Bugün Kalp Atışlarını Duymaya Gideceğiz İnşallah  :muzz: :muzz: :muzz:

ยรlคภ๓คz göภlüm

doruk38

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 22 Aralık , 2011, 13:52:57
Kızlar Doktor Randevumuz Var Bugün Kalp Atışlarını Duymaya Gideceğiz İnşallah  :muzz: :muzz: :muzz:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  pıt pıtını görürsün inşallah canım :opucuk: 

doruk38

bende haftaya perşembe gideceğim inşallah. bakalım ne olacak  :love9: :love9: :love9: kızlar benim tansiyonum çok düşüyo bu hamilelikten mi ?