2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: lcy - 16 Aralık , 2011, 09:39:27
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 16 Aralık , 2011, 08:50:02
Sanırım yaz döneminin ilk bebeği benden gelecek doktor ilk 20 haziran demişti ama son gidişimde 1-15 haziran arasında olacak dedi  :y25: :y25: :y25: :y25: ama ben çok korkuyorum işin o boyutunu şimdilik hiç düşünmemeye çalışıyorum :occasion14: :occasion14:

allahım yardım eder inşallah bebeğini sağ salim sağlıklı bir şekilde kucagına alırsın  :amin: :amin:

inşallah canım ama korkudan ölsemde ve allahımda yardım ederse normal doğurmak istiyorum :) :)

--elif--

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 16 Aralık , 2011, 10:44:57
Sanırım yaz döneminin ilk bebeği benden gelecek doktor ilk 20 haziran demişti ama son gidişimde 1-15 haziran arasında olacak dedi  :y25: :y25: :y25: :y25: ama ben çok korkuyorum işin o boyutunu şimdilik hiç düşünmemeye çalışıyorum :occasion14: :occasion14:

allahım yardım eder inşallah bebeğini sağ salim sağlıklı bir şekilde kucagına alırsın  :amin: :amin:

inşallah canım ama korkudan ölsemde ve allahımda yardım ederse normal doğurmak istiyorum :) :)
günaydın kızlar  :wave:
hiç korkma ve düşünme ayşecim RABBİM öyle bir yardım ediyorki sen bile anlayamıyorsun
o mucizeyi kesinlikle dolu dolu yaşamalısın
benm 2. doğumum kesinlikle ve kesinlikle normal diyorum ALLAH nasip eder bi terslik olmazsa  :amin:

kelebekkk

Günaydın kızlar, benimde doktor randevum pzt.idi ama doktorun yoğunluğundan bekleyemedim ve az önce doktora gittim kesemizi gördüm  :amin: :amin:
ben son adet tarihime göre hesaplamıştım ama sanırım geç döllenme olmuş 5 haftalık çıktı ultrasonda  :icon_scratch: :icon_scratch:
2 ocakta tekrar gel bebeği görelim dedi, inşallah görürüm bebişi de  :amin: :amin:

--elif--

Alıntı yapılan: kelebekkk - 16 Aralık , 2011, 10:58:00
Günaydın kızlar, benimde doktor randevum pzt.idi ama doktorun yoğunluğundan bekleyemedim ve az önce doktora gittim kesemizi gördüm  :amin: :amin:
ben son adet tarihime göre hesaplamıştım ama sanırım geç döllenme olmuş 5 haftalık çıktı ultrasonda  :icon_scratch: :icon_scratch:
2 ocakta tekrar gel bebeği görelim dedi, inşallah görürüm bebişi de  :amin: :amin:
inş. cnm görürsün hayırlısıyla ben görene kadar baya stres yapmıştım kendime  :icon_pale:

kelebekkk

aynen bende stres içindeyim nedense çevreden duyumlarımdan dış gebelik boş gebelik stresi sarmıştı. birini ortadan kaldırdık inşallah öteki de kalktığında rahatlıcam  :laughing7:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: --€lif-- - 16 Aralık , 2011, 10:54:26
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 16 Aralık , 2011, 10:44:57

günaydın kızlar  :wave:
hiç korkma ve düşünme ayşecim RABBİM öyle bir yardım ediyorki sen bile anlayamıyorsun
o mucizeyi kesinlikle dolu dolu yaşamalısın
benm 2. doğumum kesinlikle ve kesinlikle normal diyorum ALLAH nasip eder bi terslik olmazsa  :amin:

bende kesinlikle normal istiyorum canım ve sürekli dua ediyorum... ben bu mucizeyi çok istedim ona kavuşmak için herşeye katlanırım

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: kelebekkk - 16 Aralık , 2011, 10:58:00

gözün aydın canım çok sevindim bebeğinide görürsün inşallah

kelebekkk

sağol Ayşecim,
sende hiç korkma inşallah normal doğurursun ama sezeryandan da çok korkma ben çok memnun kalmıştım  :laughing7: :laughing7:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: kelebekkk - 16 Aralık , 2011, 11:22:50
sağol Ayşecim,
sende hiç korkma inşallah normal doğurursun ama sezeryandan da çok korkma ben çok memnun kalmıştım  :laughing7: :laughing7:

benim ve bebeğim için hayırlısı nasılsa öyle olsun canım ama gönlüm hep normalden yana ki en çok normal doğumdan korkuyorum...

Nezo

Hoş Gördüm Kızlar Çok Teşekkür Ederim Sizlere de Hayırlı Olsun İnşallah Sağ Salim Kavuşalım Evlatlarımıza  :amin:

Deniz gözlüm

selam kızlar sayfalar çoğalmış bakamadım fazla.
Ayşecim hayırlısı olsun korkma doğumdan ,sen normal doğum yapmak istiyorsan ayrıca tebrik ediyorum seni artık çoğu kişi başta da ben olmak üzere cesaret edemiyoruz.
Ben normalden ve sezeryandan çok korkuyordum nasılsa doğacak bu çocuk birşekilde dedim ya bismillah diyip kendi isteğimle sezeryan  doğuma girdim  Allaha şükür sıkıntı yaşamadım,Sende Allahın izniyle bir avazda atlatacaksın eminim.Bebeğini kucağına alınca zaten dünyaları unutuyor insan ne acı ne sıkıntı kalıyor  ;)

Denizcim hadi gözün aydın kesenizi görmüşsün boş yere kuruntu yaptın bak ,dinleme sen öyle konuşan insanları bence .Tamam belki kötü niyetle demiyorlar ama insanın aklına taklılıyor illaki kuruyor kafasında.

Hamişler kötü düşünceleri silelim kafamızdan ,hamileliğimizin tadını çıkaralım  :muzz: :occasion5: :hello2:

belkis_nur

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 16 Aralık , 2011, 10:39:33
Alıntı yapılan: belkis_nur - 16 Aralık , 2011, 10:11:37
aysecim bebisin nasil iyimi ???? kontrolun vardi ; gordunmu annesi?

canım iyiyim gördüm bebişimi kocaman olmuş her seferinde daha çok şaşırıyorum cinsiyetinide göstermedi bir dahaki sefere kaldık... 2 li tarama sonuçlarımı aldım ama doktoruma gösteremedim ne zaman gitsem ameliyatta çok fena merak içerisindeyim. sen nasıl oldun büyümüştür senin bebişinde...
evt her ay farkli bir heycan   :hieyt:  bende cinsiyetini merak ediyorum acaba surpriz yumurtam ne    :hello2:   hayirlisi bakalim .... benimde haftaya randevum var  cok heycanliyim    :opucuk:   

belkis_nur

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 16 Aralık , 2011, 10:40:52
Alıntı yapılan: belkis_nur - 16 Aralık , 2011, 10:18:30
herkes farkli canim kimisinin ic karni buyukmus 

kesinlikle öyle canım benim iç karnım darmış ve inanılmaz bir karnım oldu 5 aylık hamile gibiyim...
mesela benim ic karnim buyuk canim kizimdada gec belli olmustu simdi de ayni 

suzansuzi

kızlarrr ya kompleks oldu bende hergün doğumu düşünüyoruım çok korkuyorum yaa:(
SENİ ÇOK SEVİYORUMMM CANIM SEVGİLİMM......

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: suzansuzi - 16 Aralık , 2011, 16:52:28
kızlarrr ya kompleks oldu bende hergün doğumu düşünüyoruım çok korkuyorum yaa:(

Merhaba canım , şimdiden doğumu düşünüp korkutmayın kendinizi derim neticede ama normal ama sezeryan bir şekilde doğacaklar hele ki ilk doğum yapacaklar daha şanslı görüyorum çünkü bilmiyorlar ne yaşayacaklarını ,ben şimdi bile bile sezeryana tıpış tıpış gidicem mesela  :sad1:
Şu var ki normal doğum tabiki çok daha sağlıklı hep takdir etmişimdir yapanı ama sezeryanda bir okadar rahat bence benim rahat geçti ikincide ne yaşarım bilmiyorum tabi herşeyin hayırlısı canım korkma sen bebeğine konsantre ol bence onu düşün rahatla  ;)