2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Sanırım yaz döneminin ilk bebeği benden gelecek doktor ilk 20 haziran demişti ama son gidişimde 1-15 haziran arasında olacak dedi  :y25: :y25: :y25: :y25: ama ben çok korkuyorum işin o boyutunu şimdilik hiç düşünmemeye çalışıyorum :occasion14: :occasion14:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 16 Aralık , 2011, 08:50:02
Sanırım yaz döneminin ilk bebeği benden gelecek doktor ilk 20 haziran demişti ama son gidişimde 1-15 haziran arasında olacak dedi  :y25: :y25: :y25: :y25: ama ben çok korkuyorum işin o boyutunu şimdilik hiç düşünmemeye çalışıyorum :occasion14: :occasion14:

allahım yardım eder inşallah bebeğini sağ salim sağlıklı bir şekilde kucagına alırsın  :amin: :amin:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Aralık , 2011, 17:43:00
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012
ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 20 Haziran 2012
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012
Gül-i rana......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
@@@gözde@@@..........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

[/quote]

benim tarihimde netten hesapladım kesinmi bilmiyorum ama 4 ağustos :)  olarak çıkıyor istersen benide ekle deişiklik olursa söylerim canım

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah ben de bu  ay ben de bu listeye girerim

gül-i rana

belkis_nur

hayirli cumalar    :hello2:   nez ve gozde ve diger anne adaylari hos geldinizzzzz      :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:    happines ve diger isteyen arkadaslar insallah en kisa zamanda sizde gelirsinir  :amin:

belkis_nur

aysecim bebisin nasil iyimi ???? kontrolun vardi ; gordunmu annesi?

belkis_nur

kizlar gobisleriniz zcikmaya basladimi ? biraz erken ama  :k06:   benimki daha fazla belirgin degil    :k06:

gül-i rana

gül-i rana

Alıntı yapılan: belkis_nur - 16 Aralık , 2011, 10:12:50
kizlar gobisleriniz zcikmaya basladimi ? biraz erken ama  :k06:   benimki daha fazla belirgin degil    :k06:

ya ben daha 11. haftadayım ama çıkmaya başladı göbüş ya.eteklerimi kapatamıyorum .normalmi bu :dontknow:

belkis_nur

herkes farkli canim kimisinin ic karni buyukmus 

belkis_nur

belkis_nur

canim benim gozler yine kapaniyor yaticam    :opucuk:   

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: belkis_nur - 16 Aralık , 2011, 10:11:37
aysecim bebisin nasil iyimi ???? kontrolun vardi ; gordunmu annesi?

canım iyiyim gördüm bebişimi kocaman olmuş her seferinde daha çok şaşırıyorum cinsiyetinide göstermedi bir dahaki sefere kaldık... 2 li tarama sonuçlarımı aldım ama doktoruma gösteremedim ne zaman gitsem ameliyatta çok fena merak içerisindeyim. sen nasıl oldun büyümüştür senin bebişinde...

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: belkis_nur - 16 Aralık , 2011, 10:18:30
herkes farkli canim kimisinin ic karni buyukmus 

kesinlikle öyle canım benim iç karnım darmış ve inanılmaz bir karnım oldu 5 aylık hamile gibiyim...