2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

doruk38

nezo da gelmiş   :hello2: :hello2: :hello2: tekrar hoş geldin canım  :opucuk: kız benden 1 gün sonra hamile kalmışsın  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kızlar 5+5 lik olduk biz ama bende hiç bir belirti yok  :dontknow:

suzansuzi

Merhaba hamisler:) nasilsiniz.haftaya randewu oldm ilk kntrolüme gidicem cok heycnliyim y:) nez cim sende hosgeldin canim:)
SENİ ÇOK SEVİYORUMMM CANIM SEVGİLİMM......

gül-i rana

slm kızlar.oohh ne güzel listemiz çoğalmış.gözde ve nez hoşgeldiniz kızlar.tebrik ederim. :opucuk: inşallah sağ salim alırız melekleri kollarımıza :amin: benim  tahmini doğum tarihim 11 temmuz kızlar. :nazar: :nazar:

@@@gözde@@@

hoşbulduk canım daha yeni yeni alışıyorum bu bölüme  :opucuk: maşallah  size günden güne dayada çok yaklaşıyosunuz  birbirinize :nazar:

Aytii

ayy ne güzel ya geçen sene bizim sayfamızdı bu sene sizin  :hello2:

ne heyecan vardır şimdi  :love9:

doruk38

15 Aralık , 2011, 17:43:00 #335 Son düzenlenme: 15 Aralık , 2011, 17:54:53 doruk38
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012
ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 20 Haziran 2012
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012
Gül-i rana......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
@@@gözde@@@..........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 18 ağustos 2012

[/quote]

@@@gözde@@@

canım benimde internete göre doğum tarihim 18 ağustosa denk geliyor ama tabii doktora göre kaça geliyor bilmiyorum daha :dontknow:

doruk38

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 15 Aralık , 2011, 17:44:30
canım benimde internete göre doğum tarihim 18 ağustosa denk geliyor ama tabii doktora göre kaça geliyor bilmiyorum daha :dontknow:

canım muhetemel doğum tarihindir. dr da aynısını söyler  :love9:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Aralık , 2011, 17:48:24
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 15 Aralık , 2011, 17:44:30

canım muhetemel doğum tarihindir. dr da aynısını söyler  :love9:
tamam ozaman canım benimkine 18 ağustos yazarmısın  :love9:

suzannn

MAŞALLAH LİSTENİZ BAYA KALABALIKLAŞMIŞ İNŞALLAH SONUNA KADAR KALIRSINIZ

doruk38

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 15 Aralık , 2011, 17:59:15

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bizden sonraki gurubada sen katılırsın inşallah. hayırlısıyla   :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Aralık , 2011, 18:00:18

AMİN İNŞALLAH CANIM KISMET

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: doruk38 - 15 Aralık , 2011, 18:00:18

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: suzansuzi - 14 Aralık , 2011, 20:26:31
Allah ım o listede adımı görmek ne kadar huzur verici yaa bi an önce kucağıma almak istiyorumn:) :flowers: :love9:

hayırlı olsun canım hoş geldin aramıza

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 15 Aralık , 2011, 10:55:24
Merhaba Hamiş Arkadaşlar Sanırım Bende Burda Takılıcam Uzun Bi Süre Benimde Tahmini Doğum 12 Ağustos Henüz Doktora Gidemedim Bende Herkese Güzel Sağlıklı Bir Hamilelik Ve Doğum Diliyorum İnşallah  :wave:

inşallah canım sende aramıza hoşgeldin çok tebrik ediyorum seni