2012 Haziran, Temmuz ve Ağustos Annişleri Burayaaa

Başlatan belkis_nur, 01 Ekim , 2011, 11:37:53

« önceki - sonraki »

belkis_nur

KIZLAR OHH BENIM KOCA BI IS YAPMIYOR sizinki ne guzel banyolari yaptiriyolar benim kizi ben zor yikiyorum yazik kizima yaa yorgunum ilgilenemiyom

belkis_nur

bol bol yatmaya devam  .... zehracim sende uyu canim  :k06: 

doruk38

Alıntı yapılan: belkis_nur - 14 Aralık , 2011, 18:38:50
bol bol yatmaya devam  .... zehracim sende uyu canim  :k06:

2 gündür gözlerimi açık tutmakta zorlanıyorum. bunun haricinde hiç bir hamilelik belirtim yok  :dontknow: bu normal mi ki acaba ?

doruk38

14 Aralık , 2011, 19:45:58 #318 Son düzenlenme: 15 Aralık , 2011, 17:42:29 doruk38
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

--€lif--............................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  17 haziran 2012
ayse_deniz_kucuk.........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 20 Haziran 2012
swen.............................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:   20 haziran 2012
zekiyeebru.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  22 Haziran 2012
ecrin-alper.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar:  24 Haziran 2012
belkıs_nur.....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
GÜLOO..........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
Deniz gözlüm................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 7 Temmuz 2012
Gül-i rana......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 Temmuz 2012
esmerim:))....................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:    Temmuz 2012
August...........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 31 Temmuz 2012
kelebekkk......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  4 ağustos 2012
doruk38.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 11 ağustos 2012
lcy .................................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
@@@gözde@@@..........Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:
●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:...............Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar: 12 ağustos 2012
suzansuzi.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:

[/quote]

suzansuzi

Allah ım o listede adımı görmek ne kadar huzur verici yaa bi an önce kucağıma almak istiyorumn:) :flowers: :love9:
SENİ ÇOK SEVİYORUMMM CANIM SEVGİLİMM......

doruk38

Alıntı yapılan: suzansuzi - 14 Aralık , 2011, 20:26:31
Allah ım o listede adımı görmek ne kadar huzur verici yaa bi an önce kucağıma almak istiyorumn:) :flowers: :love9:

inşallah hayılısıyla kucağına almak nasip olur canım. aramıza hoş geldin   :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

suzansuzi

Alıntı yapılan: doruk38 - 14 Aralık , 2011, 20:30:48
Alıntı yapılan: suzansuzi - 14 Aralık , 2011, 20:26:31

inşallah hayılısıyla kucağına almak nasip olur canım. aramıza hoş geldin   :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

amin canım aminnn çok sabırsızlanıyorum ya seninde mi ilk bebek cnm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers:

xxcansuxx

:nazar: :nazar: kızlar maşaallah listeniz ne kadar çoğalmış dahada artsın inş.  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

suzansuzi

İns ins bütn 2012 bebek annelerini bekleriz cnm:))))

Deniz gözlüm

günaydın kızlarr ne güzel sayfamız yeni hamişlerle dolsun taşsın güzel paylaşımlarımız olur inşallahh.

Eşim sağolsun yardımcı olur bana ,çoğunlukta ben yıkasam da oda yıkıyor çağanı ilgileniyor  :)

kelebekkk

günaydın kızlar,

doktorumun bütün randevuları dolu olduğu için benim muayene işi pazartesiye kaldı  ::) ::)
ben sabırsızlandıkça uzuyomu ne  :icon_scratch:
neyse artık biraz daha beklices zaman çabuk geçsin de şu evhamlarımdan kurtulayım inşallah  ;D
midem karnımdan daha büyük duruyo yaa böle gaz olurmu hiç anlamadım   :honk:

Deniz gözlüm

Alıntı yapılan: kelebekkk - 15 Aralık , 2011, 10:38:12
günaydın kızlar,

doktorumun bütün randevuları dolu olduğu için benim muayene işi pazartesiye kaldı  ::) ::)
ben sabırsızlandıkça uzuyomu ne  :icon_scratch:
neyse artık biraz daha beklices zaman çabuk geçsin de şu evhamlarımdan kurtulayım inşallah  ;D
midem karnımdan daha büyük duruyo yaa böle gaz olurmu hiç anlamadım   :honk:

Denizcim hayırlısı ,birde şu açıdan düşün keseni bebeğini daha iyi göreceksin her geçen gün büyüyor  ;)
Gaz durumuna gelince soda içsen bir faydası olur mu bilmiyorum ki???

Ya dün ayıptır söylemesi kayınvaldem kızartma yapmış normalde tuzlu yapar bende tadına bakmadan koydum tuzu yine oy oyyy şimdi yanıyorum midemde sanki tuz kütlesi su içiyorum biryandan yoğurt yiyorum ne yapsam da geçer bu bir bileniniz var mı  :BangHead:

Nezo

Merhaba Hamiş Arkadaşlar Sanırım Bende Burda Takılıcam Uzun Bi Süre Benimde Tahmini Doğum 12 Ağustos Henüz Doktora Gidemedim Bende Herkese Güzel Sağlıklı Bir Hamilelik Ve Doğum Diliyorum İnşallah  :wave:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 15 Aralık , 2011, 10:55:24
Merhaba Hamiş Arkadaşlar Sanırım Bende Burda Takılıcam Uzun Bi Süre Benimde Tahmini Doğum 12 Ağustos Henüz Doktora Gidemedim Bende Herkese Güzel Sağlıklı Bir Hamilelik Ve Doğum Diliyorum İnşallah  :wave:
:amin: HEPİMİZE BEBİŞLERİMİ KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN RABBİM  :amin:

kelebekkk

Filizcim bilmiyorum ki ne yapmak lazım  :dontknow: :dontknow:
benim midemde öyle ağrı yanma vs. yok sadece yemek yediğim anda şişkinlik hissi var ve geçmiyo bi türlü 4-5 aylık hamiş gibi oldum Arda da hiç böyle bişey olmadığı için evham yaptım sanırım tuhaf bişey mi var diye  :laughing7:

nez sende hoşgeldin aramızaaa  :hello2: