29 Nisan , 2024, 12:43:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allah'ım şükürler olsun anne oluyorummmmm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 28 Eylül , 2011, 16:13:01

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

tbrler cnm bak ne güzel beklemeden geldi sana bebegin  :nazar: :opucuk: iki gün sonra gene kan testi yaptir ikiye katlarsa saglikli gebe oldugunu anlarsin insallah sorun cikmaz  :amin: :amin: :opucuk:
:nazar: :nazar:

Belgink.

:hello2: :hello2: gözün aydın cnm allah kucağına almayı nasıp etsın benım de cumartesı pazar adeet gunum inş bende olmamda gelır meleğimmmm.belırtın varmıydı cnmmm

gülendam83

kızlar merhaba dün dr gittim kan tahlili yani betahcg yaptılar değerim 160.76 çıktı daha önce evde yapmıştım testi pozitif çıkmıştı beta hcg ye göre 3 haftalık hamile oluyorum galiba şimdi de hafif kahverengi bi akıntı geldi belimde ağrıyor düşük olabilir mi acaba   :'( rabbim tüm bebişlerle korusun bebişimi  :amin:
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

doruk38

hayırlı olsun canımmm    :love9: :love9: :love9: :love9:  :love9: sağlıkla kucağına lamka nasip olur inşallahh :amin: :amin:

SeliN59

Alıntı yapılan: gülendam83 - 06 Ekim , 2011, 21:02:03
kızlar merhaba dün dr gittim kan tahlili yani betahcg yaptılar değerim 160.76 çıktı daha önce evde yapmıştım testi pozitif çıkmıştı beta hcg ye göre 3 haftalık hamile oluyorum galiba şimdi de hafif kahverengi bi akıntı geldi belimde ağrıyor düşük olabilir mi acaba   :'( rabbim tüm bebişlerle korusun bebişimi  :amin:

canım hemen acile git Allah korusun inşallah bişey olmazsa genede bi görünsen iyi olur

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 06 Ekim , 2011, 18:58:21
sen kalbini ferah tut bence folic asid e başla çok önemli bana dr um hamile kalmadan önce vermişti hergün 1 tane içiyordum hamile kalınca ilk 3 ay günde 3 tane içtim

bende başlamıştım folic aside canım  şimdi günde 3 tane içerim artık desteğin için tekrar çok teşekkür ederim

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: kumsal59 - 06 Ekim , 2011, 19:17:53
canım tebrikler ALLAH  tamamına erdirsin bende yarın sabah gidip kan vericem inşallah bende normal bi gebelik geçiririrm :amin: :amin:

amin canım inşallah allah herkesin gönlüne göre versin

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Ekim , 2011, 19:50:19
tbrler cnm bak ne güzel beklemeden geldi sana bebegin  :nazar: :opucuk: iki gün sonra gene kan testi yaptir ikiye katlarsa saglikli gebe oldugunu anlarsin insallah sorun cikmaz  :amin: :amin: :opucuk:

inşallah canım bu testler arasında illa 2 günmü olması lazım valla bu 2 gün ben çatlarım herhalde

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 06 Ekim , 2011, 23:12:50

inşallah canım bu testler arasında illa 2 günmü olması lazım valla bu 2 gün ben çatlarım herhalde
valla cnm cok anlamam ama öyle diyolar cünkü normal gebelikde 2günde bir katlamasi lazimmis sabret cnm hemen geciverir zaman seninde ilk bahara gelcek sanirim dogumun hesapladinmi netten  :icon_scratch:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: selin22 - 06 Ekim , 2011, 19:57:48
:hello2: :hello2: gözün aydın cnm allah kucağına almayı nasıp etsın benım de cumartesı pazar adeet gunum inş bende olmamda gelır meleğimmmm.belırtın varmıydı cnmmm

belirtim çok fazla olmadı göğüslerim çok acıdı ama en çok dilimdeki demirsi tat belirgindi son günlerde ateşimi ölçüyorum her geçen gün artıyordu bugün 37,5 oldu ve bugün sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor çok fazla

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Ekim , 2011, 23:15:43
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 06 Ekim , 2011, 23:12:50

evet canım hesapladım bir problem çıkmazsa inşallah 20 haziranda

valla cnm cok anlamam ama öyle diyolar cünkü normal gebelikde 2günde bir katlamasi lazimmis sabret cnm hemen geciverir zaman seninde ilk bahara gelcek sanirim dogumun hesapladinmi netten  :icon_scratch:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

senin yaz bebesi olcak  :laughing7: bizim bi gurup var burda mart nisan mayis ilkbahar anneleri diye demek sen yaz annesi olcan  :love9:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: doruk38 - 06 Ekim , 2011, 21:21:00
hayırlı olsun canımmm    :love9: :love9: :love9: :love9:  :love9: sağlıkla kucağına lamka nasip olur inşallahh :amin: :amin:

amin canım çok teşekkür ederim allah isteyen herkese nasip etsin

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Ekim , 2011, 23:21:50
senin yaz bebesi olcak  :laughing7: bizim bi gurup var burda mart nisan mayis ilkbahar anneleri diye demek sen yaz annesi olcan  :love9:

evet hatta doğumdan sonraki 2 ay iznimde tatile denk gelecek biraz daha erken olsaydı hiç değilse çocuğumla daha fazla vakit geçirirdim:((

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 06 Ekim , 2011, 23:28:38
Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Ekim , 2011, 23:21:50

evet hatta doğumdan sonraki 2 ay iznimde tatile denk gelecek biraz daha erken olsaydı hiç değilse çocuğumla daha fazla vakit geçirirdim:((
bebegin sagliklan gelsin sen alirsin ek bi izin daha minnacik napcak kuzun sensiz  :binkybaby: