29 Nisan , 2024, 14:00:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allah'ım şükürler olsun anne oluyorummmmm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 28 Eylül , 2011, 16:13:01

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

tebrikler Allah sağsalim kucağına aldığın günleride, sağlıklı huzurlu bi şekilde büyütmeyde nasip etsin :amin: :nazar:

Sır_Çiçegi

ayy agladım gene aglıyom rabbim herkese nasip etsin inş. saglıkla kucagına almayı nasip eder mevlam inş. :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

(A)yşe (D)eniz (A)da

3
Alıntı yapılan: asikizim - 08 Ekim , 2011, 15:50:51
yani simdi bebis yoldami  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

evet canım yolda bende inanamıyorum daha çok küçük 3 hafta 4 günlük. o kadar çok dua ettim ki allahım dualarımı duydu darısı bütün isteyenlerin başına inşallah

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 08 Ekim , 2011, 15:52:35
ayy agladım gene aglıyom rabbim herkese nasip etsin inş. saglıkla kucagına almayı nasip eder mevlam inş. :)

teşekkür ederim canım aminn

asikizim

ay sükürler olsun bizede dua et bende agliyorum gercekten allahim banada yazmak nasip et suraya lütfen canim insallah allahim hayirlisiyla kucagina almak nasip eder :muzz: :muzz: :muzz:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: asikizim - 08 Ekim , 2011, 15:58:21
ay sükürler olsun bizede dua et bende agliyorum gercekten allahim banada yazmak nasip et suraya lütfen canim insallah allahim hayirlisiyla kucagina almak nasip eder :muzz: :muzz: :muzz:

evet canım şükürler olsun güzel dualarınız için çok teşekkür ederim. allahım en kısa zamanda sanada nasip eder  inşallahta senin mutluluğunuda paylaşırız

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 08 Ekim , 2011, 15:51:43
tebrikler Allah sağsalim kucağına aldığın günleride, sağlıklı huzurlu bi şekilde büyütmeyde nasip etsin :amin: :nazar:

canımmm çok teşekkür ederim amin

suzannn

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 08 Ekim , 2011, 15:48:16
geldimmm arkadaşlar öncelikle hepinize çok ama çok teşekkür ederimm. değerim 135.1 e çıkmış doktor çok güzel dedi değerin güzel yükselmiş falan dedi. çok mutluyum allah herkese ama herkese nasip etsinn
TEBRİK EDERİM ALLAH KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERİR İNŞALLAH

destina06

tebrikler Allah tamamına erdirsin :amin: :nazar: bizlere de duanı esirgeme

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: destina06 - 08 Ekim , 2011, 16:43:21
tebrikler Allah tamamına erdirsin :amin: :nazar: bizlere de duanı esirgeme

amin canım çok teşekkür ederim. dualarım hep sizlerle

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 08 Ekim , 2011, 16:36:52
geldimmm arkadaşlar öncelikle hepinize çok ama çok teşekkür ederimm. değerim 135.1 e çıkmış doktor çok güzel dedi değerin güzel yükselmiş falan dedi. çok mutluyum allah herkese ama herkese nasip etsinn
TEBRİK EDERİM ALLAH KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERİR İNŞALLAH

amin canım çok teşekkür ederim

gülendam83

gözün aydın ayşecim   :nazar: maşallah berakallah
allah tamamına erdirsin güzel haberlerini bekliyoruz yine  :amin: :amin: :amin:
EN BÜYÜK PİŞMANLIĞIM PİŞMAN OLURUM DİYE YAPAMADIKLARIM VE
DOKUNAMADIKLARIMDIR.

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gülendam83 - 08 Ekim , 2011, 17:40:54
gözün aydın ayşecim   :nazar: maşallah berakallah
allah tamamına erdirsin güzel haberlerini bekliyoruz yine  :amin: :amin: :amin:

Allah razı olsun canım Allah'ım herkesin yüzünü güldürsünn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:muzz: :hello2: :nazar: :nazar: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: canım benim gözün aydın rabbim saglıklı sıhatlı kucagına almayıda nasip etsin  :amin: :amin: :nazar: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

burcum

hadi gözün aydın :nazar: ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin: