27 Nisan , 2024, 20:46:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allah'ım şükürler olsun anne oluyorummmmm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 28 Eylül , 2011, 16:13:01

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

Beta hcbg değeri
3 hafta 10 – 50
4 hafta 5 – 425
5 hafta 20 – 7300
6 hafta 1,080 – 56,000

7 -12 hf 7,650 – 290,000
13-16 hf 13,300 – 250,000
17-24 hf 4,000 – 165,000

canım için rahat olsun bak bunu netten araştırdım..sen şimdi 3.5 haftalık falan hamilesin sanırım.hani 14 gün ovilasyon öncesi ve daha adet günün gelmemiş.Değerin gayet iyi gözüküyo sıkma canını moral çok önemli unutma  :opucuk: bak Rabbim senide ödüllendirdi..İnşaAllah bizlerede nasip eder  :opucuk:

kelebegimm

tebrik ederim canim gozunaydin degere gore hamilesin  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

]

(A)yşe (D)eniz (A)da

çok çok teşekkür ederim hepinize iyiki varsınız keşke bu haberi ilk sizinle paylaşsaydım da daha duyar duymaz canım sıkılmasaydı. moralimi yerine geldi valla 2 gün sonra tekrar yaptırırım dediğiniz gibi bakalım ne olacak

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 06 Ekim , 2011, 16:47:18
Beta hcbg değeri
3 hafta 10 – 50
4 hafta 5 – 425
5 hafta 20 – 7300
6 hafta 1,080 – 56,000

7 -12 hf 7,650 – 290,000
13-16 hf 13,300 – 250,000
17-24 hf 4,000 – 165,000

canım için rahat olsun bak bunu netten araştırdım..sen şimdi 3.5 haftalık falan hamilesin sanırım.hani 14 gün ovilasyon öncesi ve daha adet günün gelmemiş.Değerin gayet iyi gözüküyo sıkma canını moral çok önemli unutma  :opucuk: bak Rabbim senide ödüllendirdi..İnşaAllah bizlerede nasip eder  :opucuk:

ay canım bunu yazdığın çok iyi oldu işte şimdi tam olarak rahatladım sat a göre tam 3 haftalık hamileyim ve değer gayet normal gibi gözüküyor. ben 2 gün sonra tekrar yaptıracağım bakalım ne olacak ama sana çok ama çok teşekkür ederim allah bu iyi niyetlerinizi görüyordur ve sizleride ödüllendirecektir eminim

GÜL GÜZELİ

Rica ederim tatlımmm  :opucuk: dediğim gibi sen içini ferah tut ki bebişinde rahat olsun unutma o herşeyi hissediyo tadını çıkarmaya bak  :flowers:

Güzel duaların içinde gönülden aminnnnnnn diyorumm Rabbim isteyen herkesi en kısa zamanda evlat sahibi yapsın inşaAllah

duygucuk

ya kızlar benimde bugün ovulasyon günüm.. okadar hissediyorumki yumurtladığımı  kasıklarımda ağrılar ve batmalar hissediyorum akıntımda çok vücudumda hafif bir ateş özelliklede yüzümde... bende bugün şansımı bir deneyeyim bakalım eşimin değerleride biraz düzelmişken belki allah yüzümüze bakarda olur... eşimin ameliyat sonrası değerleri iyi olunca umutlarım tekrar yeşerdi... hergün dua ediyorum rabbime yüzümüzü güldürsün diye... umarım dualarımızı geri çevirmez allahım... AYRICA SENİDE TEBRİK EDERİM CANIM YA ALLAH SANA BAĞIŞLASIN MELEĞİNİ... BİZEDE NASİP ETSİN İNŞALLAH..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: duygucuk - 06 Ekim , 2011, 18:05:08
ya kızlar benimde bugün ovulasyon günüm.. okadar hissediyorumki yumurtladığımı  kasıklarımda ağrılar ve batmalar hissediyorum akıntımda çok vücudumda hafif bir ateş özelliklede yüzümde... bende bugün şansımı bir deneyeyim bakalım eşimin değerleride biraz düzelmişken belki allah yüzümüze bakarda olur... eşimin ameliyat sonrası değerleri iyi olunca umutlarım tekrar yeşerdi... hergün dua ediyorum rabbime yüzümüzü güldürsün diye... umarım dualarımızı geri çevirmez allahım... AYRICA SENİDE TEBRİK EDERİM CANIM YA ALLAH SANA BAĞIŞLASIN MELEĞİNİ... BİZEDE NASİP ETSİN İNŞALLAH..

çok çok teşekkür ederim canım inşallah sende alırsın güzel haberleri

seda87

allah hayırlı etsin arkadaşım hamilesin galiba.rabbim kucağına almayı nasip etsin inş :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: seda87 - 06 Ekim , 2011, 18:26:55
allah hayırlı etsin arkadaşım hamilesin galiba.rabbim kucağına almayı nasip etsin inş :amin: :amin: :amin:

amin canım inşallah. çok teşekkür ederim

burcum

canım tebrikler hamilesin :basardim: :flowers: :hello2: :muzz: :nazar: güzel haberlerinin devamını bekliyoruz :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 06 Ekim , 2011, 18:33:45
canım tebrikler hamilesin :basardim: :flowers: :hello2: :muzz: :nazar: güzel haberlerinin devamını bekliyoruz :amin:

inşallah canım cumartesi günü tekrar yaptıracağım test ozaman kesin olarak sevineceğim şimdi içime birşey oturdu anlatamam

burcum

o içine oturan şeyle yaşamaya alışsan iyi olur bundan sonra sürekli o içindeki şeyle yaşayacaksın :k06: yok kesesi yok kalp atışları yok ikili tarama testi yok üçlü tarama testi oydu buydu derken doğum nasıl olcak sağlıklı doğsun doğduktan sonra da aynen devam :k06: :k06: ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin: ben kan tahlili yaptırıp öğrendiğimde eşime söyledim eşim kimseye söyleme dedi kalp atışlarını duyasıya kadar dedi öyle de yaptık 8 haftalıktı kalp atışlarını duyduğumuzda sonra herkese ilan ettik

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 06 Ekim , 2011, 18:47:38
o içine oturan şeyle yaşamaya alışsan iyi olur bundan sonra sürekli o içindeki şeyle yaşayacaksın :k06: yok kesesi yok kalp atışları yok ikili tarama testi yok üçlü tarama testi oydu buydu derken doğum nasıl olcak sağlıklı doğsun doğduktan sonra da aynen devam :k06: :k06: ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin: ben kan tahlili yaptırıp öğrendiğimde eşime söyledim eşim kimseye söyleme dedi kalp atışlarını duyasıya kadar dedi öyle de yaptık 8 haftalıktı kalp atışlarını duyduğumuzda sonra herkese ilan ettik

bir varlığından emin olsam önce bende bi eşime birde anneme söyledim... ama inşallah bir sorun çıkmaz yaaa

burcum

sen kalbini ferah tut bence folic asid e başla çok önemli bana dr um hamile kalmadan önce vermişti hergün 1 tane içiyordum hamile kalınca ilk 3 ay günde 3 tane içtim

SeliN59

canım tebrikler ALLAH  tamamına erdirsin bende yarın sabah gidip kan vericem inşallah bende normal bi gebelik geçiririrm :amin: :amin: