27 Nisan , 2024, 22:16:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allah'ım şükürler olsun anne oluyorummmmm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 28 Eylül , 2011, 16:13:01

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

hayırlı olsun canım allah saglıkla kucağına almayı nasip etsin

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ekim , 2011, 00:25:04
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 09 Ekim , 2011, 23:37:54
Alıntı yapılan: __nil__ - 09 Ekim , 2011, 18:52:58
tebrik ederim allah tamamına erdirsin.seninle kan değerlerimiz benziyor.benimde adetten 2gün önce 65 sonra 132 sonra 325 sonra da 1409 oldu ve kese ve kalp atışları derken şimdi 16haftamızdayız darısı başına

maşallah canım allah sonuna erdirsin inşallah. kalp sesini tam olarak kaçıncı haftada duydunuz ben dört gözle o anı bekliyorum
cnm herkesde baska zamanda oluyo  :dontknow: ama genelde 7-8 haftalarda oluyo benimde 7.haftamda  :love9: görmüstüm  :nazar: :opucuk:
[/quote

tamam canım çok teşekkür ederimm

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: afra024 - 10 Ekim , 2011, 00:57:39
hayırlı olsun canım allah saglıkla kucağına almayı nasip etsin

çok teşekkür ederim canım allah tüm isteyenlere nasip eder inşallah

ecrin-alper

Canım tebrik ederim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin.banada dua edermsin hamilelerin duasi kabul olurmus herkesten dua bekliyorum adim çigdem 17 ekim adet gunum cok heycanliyim allahim herkese yasatsin .bu arada testden once brlirtilerin varmiydi

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ecrin-alper - 10 Ekim , 2011, 11:38:15
Canım tebrik ederim rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin.banada dua edermsin hamilelerin duasi kabul olurmus herkesten dua bekliyorum adim çigdem 17 ekim adet gunum cok heycanliyim allahim herkese yasatsin .bu arada testden once brlirtilerin varmiydi

öncelikle çok teşekkür ediyorum canım. seni okadar iyi anlıyorum ki beklemek ne kadar zordur. ben bu süreçte asla inanmayacağım şeyleri yaptım ne duyduysam. mesela gebe olan kişilerin idrarında tortular olurmuş diye bir yazı okumuştum bir topikte onu yaptım gerçekten idrarımda tortular vardı. onun dışında ateşimi ölçtüm hergün 36 dan başladım enson test yaptığım gün 37.5 olmuştu. göğüslerimde hassasiyet vardı birde kasıklarımda ağrı ve adetime 3 gün kala yoğun bir akıntım başladı

burcum

5 haftalıkken keseyi görmüştük sonra 8 haftalıkken çağırmıştı kalp atışlarını duymuştuk darısı başına olsun sağlıklı bir hamilelik geçirirsin :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 10 Ekim , 2011, 11:56:35
5 haftalıkken keseyi görmüştük sonra 8 haftalıkken çağırmıştı kalp atışlarını duymuştuk darısı başına olsun sağlıklı bir hamilelik geçirirsin :amin:

canım çok sağol benide doktor perşembe günü çağırdı ultrasonla keseye bakalım dedi. ultrason derken vajinal ultrasonu kastediyordu sanırım:(((

__nil__

cnm kalp atışlarını 6.haftada vajinal ultrasonda duymuştum.

burcum

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 10 Ekim , 2011, 12:03:46
Alıntı yapılan: burcum - 10 Ekim , 2011, 11:56:35

canım çok sağol benide doktor perşembe günü çağırdı ultrasonla keseye bakalım dedi. ultrason derken vajinal ultrasonu kastediyordu sanırım:(((

evet canım vajinal ultrasonla bakıyor  :icon_thumright:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 12:40:25
cnm kalp atışlarını 6.haftada vajinal ultrasonda duymuştum.

canım benim yarın 4. haftam doluyor daha ozaman erken bakacak bana ultrasonla. ama keseyi görür sanırım... ayyy ben nasıl yapacağım yaaa vajinal ultrasonu:(((

burcum

korkulacak hiçbirşey yok uzanıyorsun üzerine örtü örtüyor zaten onlar alışkın olduğu için hemencik buluyorlar bakmalarına bile gerek kalmıyor sen zaten keseyi gördükten sonra dünya umrunda olmuyor :k06: :icon_thumright:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 10 Ekim , 2011, 15:11:01
korkulacak hiçbirşey yok uzanıyorsun üzerine örtü örtüyor zaten onlar alışkın olduğu için hemencik buluyorlar bakmalarına bile gerek kalmıyor sen zaten keseyi gördükten sonra dünya umrunda olmuyor :k06: :icon_thumright:

benim için zor bir gün olacak desene:))) ama herşeye katlanırımm

burcum

bence hiç öyle düşünme senin için çok önemli bir gün olucak tedirginlik oluyor bende de olmuştu ne olduğunu nasıl olduğunu bilmediğin için tedirgin oluyorsun :icon_thumright:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 10 Ekim , 2011, 17:24:34
bence hiç öyle düşünme senin için çok önemli bir gün olucak tedirginlik oluyor bende de olmuştu ne olduğunu nasıl olduğunu bilmediğin için tedirgin oluyorsun :icon_thumright:

aynen öyle canım ilk defa yaşayacağım herşeye karşı böyle tedirginlik yaşarım zaten ben dedim ya katlanırım sonucundaki güzellik için...

burcum

canım bugün kontrolün vardı haber bekliyorum senden :binkybaby: