29 Nisan , 2024, 03:55:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allah'ım şükürler olsun anne oluyorummmmm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 28 Eylül , 2011, 16:13:01

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

28 Eylül , 2011, 16:13:01 Son düzenlenme: 08 Ekim , 2011, 17:03:38 ayse_deniz_kucuk
Merhaba arkadaşlar. Bu ay ovulasyon testi ile garantilemek istedim yumurtlama günümü. Hesaplarıma göre 24 eylül ovulasyon günümdü ve ben 21 eylülde testi yapmaya başladım ilk 3 gün  tek çizgi dışında silikte olsa hiç çizgi belirmedi 4. gün yani 24 eylüldeki testte aşağıdaki resimdeki sonuç çıktı biz eşimle birlikte olduk o gün sonra birgün ara verip devam etti:), ben sonraki gün kalan testide yaptım sadece tek çizgi belirdi yine. şimdi bu testleri yorumlamak gibi bir deneyimim hiç olmadı bu nedenle bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. :flowers: son olarak bu testin sonucuna göre eğer yumurtlama olayı gerçekleşti ise çatlama olayı da aynı gün mü gerçekleşiyor?  :icon_scratch:

ponçik

resimleri göremedim ben  ::)
genellikle yumurtlama gününde birliktelik olursa gebelik oranı daha yüksek oluyor , bence testi doğru uygulamışsındır

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: g10ca - 28 Eylül , 2011, 16:47:08
resimleri göremedim ben  ::)
genellikle yumurtlama gününde birliktelik olursa gebelik oranı daha yüksek oluyor , bence testi doğru uygulamışsındır

yazdığım yazının hemen altında imza kısmına yükledim ama bende görünüyor... ovulasyon günümde ertesi gün ve ondan sonra bir gün ara vererek:) umarım bende umutla bekliyorum bu ay...

ponçik

tmm şimdi gördüm  :D ben hiç ovulasyon testi kullanmadım ama çift çizgi yumurtlama gününü gösteriyorsa , doğru günde oluan birliktelik gebelik şansını artırıyor,
Allah gönlüne göre versin , kafandan gebelik düşüncesini uzaklaştırmanda da fayda var  :icon_thumright:

<<<betty>>>

evet bence de doğru uygulamışsın  :) yani yumurtlama gününü kaçırmamışsın, şansın artmış  :laughing7:
inşallah hayırlı sonuçlar alırsın, Rabbim senin gibi isteyen bekleyen herkesin yüzünü en kısa sürede güldürsün inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Eylül , 2011, 16:59:47
evet bence de doğru uygulamışsın  :) yani yumurtlama gününü kaçırmamışsın, şansın artmış  :laughing7:
inşallah hayırlı sonuçlar alırsın, Rabbim senin gibi isteyen bekleyen herkesin yüzünü en kısa sürede güldürsün inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

amin canım inşallah o kadar çok istiyorum ki anlatamam yani:(((

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Eylül , 2011, 17:00:58
CANIM BENDE YAPTIM OVULASYON TESTİ GONCANIN DEDİĞİ GİBİ BUGUN KAÇIRMA İLİŞKİYİ İLİŞKİYE GİRDİKTEN SONRADA AYAKLARINI DUVARA DAYA  ;) İNŞ GEBE KALIRSIN SUANDA YUMURLUYOSUN

canım 24 eylülde yaptım bu testi akşam üzeri 4 gibi ve bu sonuç çıktı, bende o günü ve ertesi günü değerlendirdim ve ogün hissettimde çünkü sol kasığımda çok batma oldu... ama malesef ayaklarımı kısa bir süre havaya kaldırabildim 15 dakika falan kalkmam gerekti çünkü:(((  üzerinden bugün itibariyle 4 gün geçti ve kasıklarımda batma, ağrı değilde dalgalanma tarzında bir his var. umarım çabalarım sonuca var

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 28 Eylül , 2011, 17:06:10
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Eylül , 2011, 17:00:58
CANIM BENDE YAPTIM OVULASYON TESTİ GONCANIN DEDİĞİ GİBİ BUGUN KAÇIRMA İLİŞKİYİ İLİŞKİYE GİRDİKTEN SONRADA AYAKLARINI DUVARA DAYA  ;) İNŞ GEBE KALIRSIN SUANDA YUMURLUYOSUN

canım 24 eylülde yaptım bu testi akşam üzeri 4 gibi ve bu sonuç çıktı, bende o günü ve ertesi günü değerlendirdim ve ogün hissettimde çünkü sol kasığımda çok batma oldu... ama malesef ayaklarımı kısa bir süre havaya kaldırabildim 15 dakika falan kalkmam gerekti çünkü:(((  üzerinden bugün itibariyle 4 gün geçti ve kasıklarımda batma, ağrı değilde dalgalanma tarzında bir his var. umarım çabalarım sonuca var
CANIM BEN DEMİNKİ GÖNDERDİĞİMİ YANLILŞ YAZMIŞIM  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM BENDE YAPTIM OVULASYON TESTİ GONCANIN DEDİĞİ GİBİ DOĞRU GUNDE İLİŞKİYE GİRMİŞSİNİZ İNŞALLAH HAMİLELİK HABERİDE VERİRSİN BİZE ÇİZGİNİN TEK ÇIKMASIDA YUMURTLAMAN BİTMESİ  ;)

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Eylül , 2011, 17:07:42
CANIM BENDE YAPTIM OVULASYON TESTİ GONCANIN DEDİĞİ GİBİ DOĞRU GUNDE İLİŞKİYE GİRMİŞSİNİZ İNŞALLAH HAMİLELİK HABERİDE VERİRSİN BİZE ÇİZGİNİN TEK ÇIKMASIDA YUMURTLAMAN BİTMESİ  ;)

inşallah canım yaa sabırsızlıkla bekliyorum 8 ekimi adet günüme 10 gün kaldı....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 28 Eylül , 2011, 17:09:41
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Eylül , 2011, 17:07:42

inşallah canım yaa sabırsızlıkla bekliyorum 8 ekimi adet günüme 10 gün kaldı....
:amin: :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

İNŞALLAH GEBELİK TESTİNDEDE ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRÜRSÜN CANIM  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 28 Eylül , 2011, 17:49:03

inşallah canım allah isteyen herkese göstermeyi nasip etsin

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 28 Eylül , 2011, 17:57:12
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 28 Eylül , 2011, 17:49:03

inşallah canım allah isteyen herkese göstermeyi nasip etsin

AMİN CANIM AMİN  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

gökkusağı

az kalmış cnm inş bebiş haberini alırız içini ferah tut oldumu olmadımı die düşünmemeye çalış pek hakkında hayırlısı olsun inş  :flowers: :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥