OĞLUŞUMUN CİCİLERİ

Başlatan sunny, 24 Ocak , 2007, 19:16:42

« önceki - sonraki »

sunny

TEYZELERİ,İŞTE OĞLUŞUMUN CİCİLERİ  :love7: ANİ SİZİNKİLER.???

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sunny

Bunlarda dedesinin aldığı ayakkabıları

sunny

görmemişin bebeği olmuş  :tongue3:

pelishh

hepside çok güzel allah güle güle giymeyi nasip etsin inşallah  :hello2:

nagihan

bakın buda benim minik kızıma aldığım tşört ve şortttt ve bişrde teyzoşunun aldığı hastane çıkış takımı

adalet

SUNNY VE NAGIHAN BEBISLERINIZIN CICILER COK SEKERLER GULE GULE GIYSINLER

Emine

hepsi çok cici .Güle güle giysinler  :D

nagihan

sizlerin aldıklarıda çok cicilerdir çünkülüm bebişlerin kıyafetlerinin hepsi öyle. bayılıyorummm :wav:

sunny

hepinize çok teşekkür ederim.allah hepimizin bebeklerine sağlık,sıhhat nasip etsin de o şeker şeyleri giydirelim.

şimdi ben görmemiş  bi anne olarak   :o oğlumun kot pantolonunu paylaşıcam sizlerle teyzeleri.ölürüm ben ona yaaaaa.yiyesim geldi valla  :binkybaby:

Almiş'inAnniş'i

ay yerim ben onların cicilerini :D rüya gibi ya bir kaç ay sonra gelicekler ve bunları giyecekler.  :binkybaby:
aslında bir an önce gelseler de bizde masraftan kurtarsan. insan beklerken daha çok alışveriş yapıyor :sad1:

sunny

sorma canım,eskiden kendim için bakardım vitrinle,şimdi inan sadece bebek kıyafetleri satan yerlerde gözlerim  :laughing7: ama artık kendime söz verdim almıycam bişey,çünkü okadar fazla almışım ki,artık abartmamam lazım.
daha arabası,yatağı,küveti v.s. var....kendileri,eşyaları küçük ama maşallah masrafları dağ gibi ;)

ama herşey feda olsun,sağlıklı doğsunlar,anneleri onlar için dünyayı taşır sırtlarında.

Almiş'inAnniş'i

bu da benim kuzumun çikolata sepeti ama daha sonra toka sepeti olarak kullanılacak gördüğünüz üzere  :binkybaby:

SEVİNÇ

Alıntı yapılan: sunny - 24 Ocak , 2007, 19:18:21
Bunlarda dedesinin aldığı ayakkabıları
AY MAŞALLAH KIYAFETİ ÇOK HOŞ,PABUÇLARINI DA YERİM BEN ONUN.

pammuk_larasıla

kıslar bebişler iyi günlerde kullansın cicilerini

pelinim

bebişlerinizin cicileri çok güzel.güle güle giymek nasip olsun inşallah..bende oğlum olacağını öğrendim bugün.artık alışveriş yapabilirim :)kızımın çok güzel cicileri vardı bir kısmını ayırdım kızım olursa diye..uyanları ayırırım artık..