HAYAT ENERJİM GÜZEL KIZIM HAYATIMI DEYİŞTİRDİN

Başlatan burcu MELEK, 26 Eylül , 2011, 16:44:55

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

birtanem küçük kızm bugün cok tuhaf birsey yaptım kafanı sıfıra verdim kazıdım kuaför olarak bunu kendi ellerimle yaptım ama sacın hiç yoktu bebeyim bunu yapmasaydım ileride saclarım az diye üzülseydin keske kazısaydım diyeceyime sansımı denedim :occasion5:  :occasion5: minik kedim dün yine yeni birşey ögrendin babana kollarını acıp gidiyormuş gibi kendini atıp baban kollarını acınca geri bana sarılıyosun bunu4 defa yaptın baban havalara uctu tabi kızım benle oynuyor diye

burcu MELEK

birm günden güne büyüyorsun yüzümüzle oynuyorsun babanın kucagına gidip bana kollarını acıyosun benim kucagıma gelip babana. bu arada sana cok güzel bir yürütec aldık güle güle kullan bitanem hersey senin için

Aytii

Alıntı yapılan: melek_ - 13 Kasım , 2011, 17:02:11
birtanem küçük kızm bugün cok tuhaf birsey yaptım kafanı sıfıra verdim kazıdım kuaför olarak bunu kendi ellerimle yaptım ama sacın hiç yoktu bebeyim bunu yapmasaydım ileride saclarım az diye üzülseydin keske kazısaydım diyeceyime sansımı denedim :occasion5:  :occasion5: minik kedim dün yine yeni birşey ögrendin babana kollarını acıp gidiyormuş gibi kendini atıp baban kollarını acınca geri bana sarılıyosun bunu4 defa yaptın baban havalara uctu tabi kızım benle oynuyor diye

yerim onu ben  :love9: :nazar:

burcu MELEK

CAIM KIZIM YÜZÜM GÖZÜM CİZİK İÇİNDE HARİTAYA CEVİRDİN ANNEYİ ARTIK DİŞ AGRISIYLA GECELERİ UYUMUORSUN ANNE YORGUN KIZIM ELLERİMİ SIKICA TUTUYORSUN ARTIK BABAANNEİN KUCAGINDAN BANA CIGLIK CIGLIGA TILIYORSUN ARTIK NEYİ KİMİ İSTEDİYİNİ BELLİ EDİYORSUN .ANNEDE AZICIK HASTAS OLMUS KIZIM GUATIRI VARMIŞ AMA İLAÇ KULANMIYORUM SENİN İÇİN HARSEY SENİN İÇİN BİRTANEM CANIM KIZIM

burcu MELEK

yerim seni kuzum artık örümcerkte gezip etrafı kurcalıyorsun hemde ne kurcalama seker kız.hergün yeni yeni mamalara alıştırıyorum seni bagırıyosun gülüyosun yanaklarımdan tutup beni ısırmaya calşısıyorsun melek kızım iyiki varsın hayatımda kuzum benim

burcu MELEK

küçük bebeyim günden güne büyüyorsun örümcekle bol bol evi kurcalama devam ediyosun oyun minderrinle güzel zaman geciriyorsuna
ama hiç kucagımdan inmek istemiyorsun odanın kapısından cıktıgımı görüncede kıyamet koparıyosun cok fenasın cokkkkkk yemek yapınca cok aglıyorsun hep  ilgi istiyorsun ve hala ısrarla kucagımda yatıyorsun minik canavarım benim