28 Nisan , 2024, 03:50:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAYAT ENERJİM GÜZEL KIZIM HAYATIMI DEYİŞTİRDİN

Başlatan burcu MELEK, 26 Eylül , 2011, 16:44:55

« önceki - sonraki »

suzannn

hayırlı olsun günlüğünüz valla çok güzel bu yaşadığınız duygular allah hepimize nasip etsin inşallah

burcu MELEK

benim küçük dünyam günden güne büyümektesin büyüdükçe daha fazla cadılastıgınında farkındayım artık en büyük eylencen yüzümü sıkmak ben buna a acıyor diye inleyincede kahkalarla gülmek neresi komik ben hala cözemedim ama neyse :dontknow:.küçüyüm benim okladar güzelsinki gözümde sabahtan akşama kadar sana bakmaya doyamıyorum ve öpmeye biliyorum biraz fazla ilgi gösteriorum belkide sana hiç bırakmak istemiyorum öpüp mıncıklıyorum bazen sıkılıyorsundur kesin ama kendime hakim olamıyorum.sen artık benim hayatımda tek desteyim tek güvencem tek askım karsılık beklemeden seveceyim ve gercekten sevileceyim tek parcamsın birtanem.seni dünyaya getirmeden önce cok tedirgindim birazda ürkek ben annesiz büyüdüm kızım bunu yıllar içinde ögreneceksin hayatımı yasadıklarımı bunun için cok korktum anne sevgisini bilmezken nasıl anne olucam acaba insan alamdıgı bir sevgiyi verebilirmi derdim özür dilerim birtanem sen dogunca anladım o sevgi ögrenilecek deyil yasanılacak birşeymiş iyiki girdin hayatıma iyiki varsın. insanlar herzaman annene kızma bırakıp gitmesini sebebi vardır derdi ve anne olunca nalrsın derlerdi simdi küçük kelebeyim evet anne oldum bu harika duyguyuda sen yasattın bana ama ben annemi hayatımdan tamamen cıkardım cünkü anne olunca anladım ben seni asla asla ve asla bırakamam yavrum sartlar ne olursa olsun bir saniye ayrı kalamam seni babanla bile bırakıp komsuya bişey vermeye inemiyorum babanın yanı cok güvenli ama ben seni bir an bile gözümün önünden ayıramam ya kusarsan baban nasıl davranacagını bilemezse diye canım kızım benim sunu ala unutma anne herzaman yanında bana birşey olmadıgı sürece tabi...SENİ SEVİYORUM CADIM

burcu MELEK

Canım kızım günlüyüne hergün yazamıyorum ama seni ihmal ettiyimden deyil sürekli seninle ilgilendiyim için fırsat bulamıyorum. hergün dahada güzel bir bebek oluyorsun meleyim ve benim sevgim hergün kat kat artıyor sana artık kahkalar atıyorsun mesela yemek yediyimizde masada bizimle oturmak için aglıyorsun babanın kucana geldikten sonrada tabaklarımızı yapısıyorsun ah kızım yaramaz ama birtanesin seni çok seviyorum oyuncalınla kendin oynuyorsun artık cok sevildiyindede utanıyosun sen dünyanın en güzel seyisin bana göre

Aytii

Melek  :hello2: nerelerdesin canım sen ya  :opucuk:

hayırlı olsun günlüğünüz  :flowers:

buda mis kokulu kızın için  :-* :love9:

burcu MELEK

buradayım canımya ock giremiyorum kıs geldi evim cok soguk ev aradım bulamadım evi toplamıştım geri yerleştirdim ondan cok giremedim bayramdada malatya adıyaman mersin derken gece geldim eve sen ve oguz paşa nasıl bakalım işe basladınmı 2 kez hamile olan varmı hiç takip edemiyorumda

Aytii

iyiyim canım sağol

geçenlerde grip oldum Oğuza geçti  :sad1: yarın doktora getircem işte

sende bi ara hamile kaldımmı diye endişe ediyodun ne oldu ???

Dilek var Şubat ayında doğurmuştu oda ikinciye hamile yine

burcu MELEK

dilekmi hatıurlayamadım gecmiş olsun canım size cok sükür bende bişey yokmuş bende spral takmayı düşünüyorum zaten canım arastırdım en iyisi buymuş simdilik böyle bakalım

Aytii

valla canım oda spiralle hamile kalmış

ben güvenmiyorum bu spirale

en iyisi çok çok dikkat etmek

niki :dilengisk

burcu MELEK

yaaaaaaaa ya baska en saglamı hangisi acaba of kafam karıstı simdi ben d,kkat ederimde 2 cocugu istemiyorum benim yasadıklarımı en iyi sen biliyosun hayata bir cocuk daha getirmek ona haksızlık olur ama esim öyle düşünmüyor süpelendiyimizde gittik negatif cıkınca cok üzüldü ona kalsa duru sütten kesilince hemen birtane daha.ama bence hayatımın cok cok düzenen girmesi gerek evliliyime güven,imin tam olması gerek belki kızım 7 yasındayken filan

Aytii

hayırlısı olsun hakkında canım

bilmezmiyim? zaten o eşine Allah akıl fikir versin  :-\

kızın daha çok küçük

gelirinide anasına babasına veriyor neyle büyüyecek bu çocuklar? neyse sen en iyisini bilirsin zaten  :opucuk:

burcu MELEK

hakımmızda hayırlşısı canım en iyisi ben biraz arastırayım en saglamı hangisi diye

Balböceği

Melek, sayfan hayirli ugurlu olsun canim yeni gordum  :love9:

burcu MELEK

bbeyim gece boyunca agladın zaten yol yorgunuyuz sen bizi hiç uyutmadın babanla sabaha kadar susman için neler yaptık  :'( canım bebyim sanırım ufak bir inci hediye edeceksin bunun için bizi biraz yoruyosun hadi cıkra incinide bizde görelim

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Kasım , 2011, 16:28:17
Melek, sayfan hayirli ugurlu olsun canim yeni gordum  :love9:
sagolasın canım
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Kasım , 2011, 18:03:42
:hello2: :hello2: inş çıkar yakında annesi  :nazar: :nazar:
inşallah canım biraz zorlu bir sürec ama olsuın deyer küçük bir inci görmeye