28 Nisan , 2024, 15:30:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

‎" Evinizin en güzel köşesi '' Yarışması ( Sonuc ) Pınar86

Başlatan hüzünden_gelme, 25 Eylül , 2011, 00:55:00

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

TEBRIK EDİYORUM CANIM SENİİİ .. ISRARIN İÇİN AÇTIM YOKSA KALICAKTI ÖLE  :laughing7:

Rabbim ağız tadıyla oturmak nasip etsin çok Hoş ayrıca ilk katıldıgın yarısma ve birinci oldun cani gönülden kutluyorum senii bacım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

1.Dekorasyon : __nil__

2.Dekorasyon :  ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑

3.Dekorasyon :  Pınar.

4.Dekorasyon :  ツgöçmen_54 ツ

5.Dekorasyon : ORNA

6.Dekorasyon : Pınar86

7.Dekorasyon : ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨

8.Dekorasyon : Lă_Tăhzen!

9.Dekorasyon :  ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Yarışmaya katılan tüm arkadaslarıma çok teşekkür ediyorum beni yanlız bırakmadıkları için  :opucuk: :opucuk:

Evlerin hepsi harikaa  :muzz: :muzz: :muzz: 

Allah agız tadıyla oturmayı ve bır ömur boyu mutlu olmanızı nasip etsin inşallah   :amin: :amin: :amin:

hüzünden_gelme

__nil__

ben pınarın hangi resimdi unuttum.Balkonu olanmıydı?
Tebrik ederim canım.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

pınarcım tebrık edıyorum canım  :flowers:
gercekten balkon keyfını cok severım :love9:  ıyı gunlerde  hos sohbetlerde kullanman dılegıyle :amin:
herkesın evı baska bır guzelmış  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Pınar86

özgecim beni kırmayıp açtığın için teşekkür ederim :) ben oy kullanamadığım için sonuçlarıda göremedim o yüzden merak ettim :)

ya çok eglenceli geldi bana ilk kez katılmak istedim inşallah başka yarışmalarda olursun devam ettirirsin ve talep çok olur :)

tebrik eden arkadaşlara çok teşekkür ederim  :flowers:

6.balkondu evet :)
bir arkadaş yazmıştı sanırım evim bahçe değil 2.kat apartman dairesi ama önüm acık kocaman ağaçlar var :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Eylül , 2011, 02:29:45
pınarcım tebrık edıyorum canım  :flowers:
gercekten balkon keyfını cok severım :love9:  ıyı gunlerde  hos sohbetlerde kullanman dılegıyle :amin:
herkesın evı baska bır guzelmış  :nazar:

Pinar'cim cok guzel bir balkonun var canim  :love9:
benim icn bol bol dinlenin bebisinle  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

tebrik ediyorumm pınarcım harıka balkonun gercektenn yenı almıstınız sanırım evını harıka dekore etmıssın belli evini agzınızın tadıyla oturun ınsallahh

ben 3.numaraya vermıstımm dıger pınar arkadasımızıda tebrık edıyorum harıka bı dekarasyon  :flowers:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 26 Eylül , 2011, 09:29:42
tebrik ediyorumm pınarcım harıka balkonun gercektenn yenı almıstınız sanırım evını harıka dekore etmıssın belli evini agzınızın tadıyla oturun ınsallahh

ben 3.numaraya vermıstımm dıger pınar arkadasımızıda tebrık edıyorum harıka bı dekarasyon  :flowers:

cok tesekkurler canım :opucuk:

bu arada bende tebrık ederım acayıp huzurlu bır balkon... :flowers:

suzannn

°•.ℓανιηуα.•°

tebrik ediyorum pınarcım... hepsi çok güzeldi ama ben de oyumu senin evinden yana kullanmıştım. güle güle otur  :opucuk:

derbeder

tebriklerrrr  :opucuk:
tereddutte kaldigim bir fotografti. bol bol cay ve kahvalti keyfi yapin benim yerime  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

tebrikler cnm bende oyumu sana vermistim cok güzel bi ortam yapmisin güle güle oturun  :flowers: diger evlerde cok güzeldi  :laughing7: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: