04 Mayıs , 2024, 23:27:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

12 sene bekleyisin sonunda nihall arkadasimiz hamile:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 25 Eylül , 2011, 00:42:15

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Az önce ögrendim hemen paylasiyim dedim cok sevindim nihal arkadasinizin adina sükürler olsun  :amin:  tüp bebegi tuttu hamileymis  :nazar: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: insallah sagliklan kolayliklan bebegini veya bebeklerini  :k06: kucagina alirsin cnm  :amin: :nazar: :nazar: :opucuk: darisi diger bekleyen arkadaslarimizin basina insallah  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

hayırlı olsun allah kucagına allamayı nasıp etsın saglıklı sıhatlı :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

ORNA

çok sevindim gözünüz aydın olsun nihalcim :nazar: :nazar: :nazar: inşallah herşey yolunda gider :amin: :amin:darısı bizlerin başına  :amin: :amin: :amin:

__nil__

ayy inanamıyorum o kadar sevindim ki anlatamam.allah böyle zor süreçlerin,sıkıntıların mükafatını en güzel şekilde verdi canım size.
Mucizelere artık sende inanabilirsin.Yumurtam az,hücre sayısı az diye umutsuzluğa kapılırken doğru zamanda allah nasip eder diyordum.RAbbim sizlerede mucizesini gösterdi.
İnşallah sonuna kadar sağlıkla devam eder ve kucağına aldığın günleride görürsün.
Sağlıkla büyüsün meleğin.
Çok öpüyorum seni

nisan rüzgar

ne kadar güzel allah kucagında görmeyi nasip etsin inşşşş ...darısı basımıza :hello2:

hümeyra_t_e

çok sevindim hayırlı olsun canım rabbim kucağına almayı nasip etsin inş :amin:

GÜL GÜZELİ

Rabbim hayırlısıyla dünyaya gelmesini nasip etsin çok sevindim canım  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

gozun aydın olsun canım  :nazar:
allah saglıkla kucagına alacagın gunlerıde gostersın ınsallah  :amin: :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin: :amin: ALLAH IM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN NE GÜZEL Bİ HABER BU MASALLAHH NİHALCİM RABBİM SAGLIKLI SIHATLI KUCAGINIZADA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM BENİM ÇOK AMA ÇOOOOOK SEVİNDİM  :nazar: :amin: :hieyt: :hieyt: :love9: :love9: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ayla89

hayırlı olsun tebrik ederim Allahın izniyle sağlıkla kucağına alacağın günleride görürsün inşallah  :opucuk:

destina06

tebrik ederim maşallah :nazar: Allah sağlıkla size bağışlasın :amin:darısı da bebek için bekleyen herkese olsun :amin:

rusta

hayırlı olsun canım çok güzel bi haber allah kolayca geçirmeyi nasip etsin hamileliğini  :amin:

@@@gözde@@@

yıldızz

canım allahım nazarlardan saklasın tamamına erdirsin tebrik ediyorum seni :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

seda87

allah tamamına erdirsin inş.çok güzel bir haber maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:sağlıklı sıhatli bir hamilelek nasip etsin rabbim  :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))