Yaradana Şükürler Olsun, Cinsiyetini de Öğrenmeyi Nasip Etti Çok Şükür

Başlatan bebeğimbenim(şerife), 19 Eylül , 2011, 11:50:14

« önceki - sonraki »

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 22 Eylül , 2011, 16:49:00
Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 22 Eylül , 2011, 16:13:47
ARKADAŞLARRR ALLAHIMM BANA BUGUNLERİ GÖSTERDİ ALLLAHIM BÜTÜN İSTEYENLERE GÖSTERSİN ALLAHIM TAMAMINA ERDİRİR İNŞALLAHH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ELLERİM TİTRİYOR DEGERİM YÜKSELMİŞ DEGERİM 187.29 OLMUŞ ALLAHIM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN DUALARINIZZI EKSİK ETMEDİZ BENDENN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
MAŞALLAH ALLAH KUCAĞINA SAĞLICAKLA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM ÇOK SEVİNDİM DARISI BİZLERE
:nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:COK TEŞEKKÜRLER CANIM ALLAHIM SİZLEREDE GÖSTERSİN İNŞALLAHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ORNA - 22 Eylül , 2011, 16:50:21
ARKADAŞLARRR ALLAHIMM BANA BUGUNLERİ GÖSTERDİ ALLLAHIM BÜTÜN İSTEYENLERE GÖSTERSİN ALLAHIM TAMAMINA ERDİRİR İNŞALLAHH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ELLERİM TİTRİYOR DEGERİM YÜKSELMİŞ DEGERİM 187.29 OLMUŞ ALLAHIM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN DUALARINIZZI EKSİK ETMEDİZ BENDENN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ooo maşşallah değerin çok güzel katlamış canım  :nazar: :nazar: :nazar:  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: inşallah herşey yolunda gider şerifeciğim  :amin: :amin: gözünüz aydın olsun  :hello2: :hello2: :hello2: arkadaşlar farkındamısınız  bu aralar amma çok hamiş haberi aldık allahım bu sayıları kat kat arttırsın darısı bizlerin başına  :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk:COK TEŞEKKÜRLER CANIMMM ARKADDAŞIMMM:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:DARISI BÜTÜN ANNE OLMAK İSTEYENLERİNNN BAŞINAAAA CANIMMM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:BEN HİÇ BU DUYGUYU YAŞAYAMIYACAM SANIYODUMMM :crybaby2: :crybaby2:  :y25:ALLAHIM KİMSENİN KUCAGINI BOŞ BIRAKMASIN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 22 Eylül , 2011, 16:51:54
tebrikler canım rabbim kucağına almayı nasip etsin
COK TEŞEKKÜRLER CANIMMM AMİN ALLAHIMM HEPİMİZİN KUCAGINA ALMAYI NASİPEDER İNŞALLAHHHH SAGLIKLI SIHHATLI AMİN AMİN

burcum

hayırlısı olsun canım ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin: ne güzel bi mutluluktur ilk öğrendiğinde elin ayağın titrer ne yapacağını bilemezsin  :binkybaby:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Eylül , 2011, 16:58:48
bebeğim dr gittinmi dr ne dedi  :dontknow:
DR GİTTİM canım aslında cuma gel demişti bana ben daha fazla bekleyemedim bugun gittim kantahlılini veerdim sonucu görünce pazartesi tekrar gel dedi allahım inşallah herşey yolunda giderrr amin amin ...

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 22 Eylül , 2011, 18:01:36
DR GİTTİM canım aslında cuma gel demişti bana ben daha fazla bekleyemedim bugun gittim kantahlılini veerdim sonucu görünce pazartesi tekrar gel dedi allahım inşallah herşey yolunda giderrr amin amin ...

sakın korkma canım herşey yolunda gidicek göreceksin yakında kesesinide görürsün sonra pıt pıt larını duyarsın stress yapma bol bol dinlen

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: burcum - 22 Eylül , 2011, 18:00:21
hayırlısı olsun canım ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin: ne güzel bi mutluluktur ilk öğrendiğinde elin ayağın titrer ne yapacağını bilemezsin  :binkybaby:
cok teşekkürler canımmmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sorma canım ben hastanede hüngür hüngür agladım zor sakınledimmm

KasrıCinan

canım ne mutlu gözün aydın.senin adına çok sevindim.Allahım güldürsün tüm bebek isteyenlerin yüzünü.ayy senin heyecanını ben yasıyorum simdi.ALLAH tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 22 Eylül , 2011, 18:03:04

sakın korkma canım herşey yolunda gidicek göreceksin yakında kesesinide görürsün sonra pıt pıt larını duyarsın stress yapma bol bol dinlen
tamam canımm ama bir telaşvar içimde içim içime sıgmıyorrr inşallahhh bitanem ya inşallahhhh  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:benim kaç haftalık oluyorki canım şimdi sat  agustos 20miydi doktora onu bile soramadım aglamaktan

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Eylül , 2011, 18:05:24
canım ne mutlu gözün aydın.senin adına çok sevindim.Allahım güldürsün tüm bebek isteyenlerin yüzünü.ayy senin heyecanını ben yasıyorum simdi.ALLAH tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin.
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:canım amin öyle bütyükbir heycanki uykum var şimdi yatamadım heycandan duramıyorum yerimdee allahımm herkese yaşattsın bu duyguyuuu  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:allahımm kucagımıza almayıda nasipeder inşallahhh hayırlısıylaaa :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 22 Eylül , 2011, 18:07:52
Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 22 Eylül , 2011, 18:03:04

tamam canımm ama bir telaşvar içimde içim içime sıgmıyorrr inşallahhh bitanem ya inşallahhhh  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:benim kaç haftalık oluyorki canım şimdi sat  agustos 20miydi doktora onu bile soramadım aglamaktan

4 HAFTALIK FELAN OLUYOR CANIM  İYİ BAK MELEĞİNE ANLIYORUM SENİ İLK ÖĞRENDİĞİMDE BENDE SENİN GİBİYDİM İÇİM İÇİME SIĞMIYOR BİŞİ OLCAK KORKUSU FELAN OLUYODU GERÇİ DOĞANA KADAR HEP Bİ KORKU PANİK İÇİNDE  OLUYOSUN KOLAY DEĞİL ANNE OLUCAZ RABBİM İZİN VERİRSE ŞUAN HAVALARDASIN İYİ BİLİRİM AYY HARİKA VALLA BİTANEM TADINI ÇIKAR

seda87

allah hayırlı etsin canm çook sevindim inş kucağınıza aldığınız günleride gösterrir rabbim :nazar: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

kuzucuk

şerifecim şimdi gördüm çok sevindim gözün aydın tatlım  :nazar:  :nazar:  :nazar: allahım sağlıcakla kucağın almayı nasip etsin inşallah.... :amin:  :amin:  :amin:

__nil__

canım benim değerinin yükselmesine çok sevindim.rabbim seninde mucizeni yolladı.şükürler olsun.inş sağlıkla büyür ve sağlıkla dünyaya gelir

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım korkma sen degerin dahada yukselcek insallah  :amin: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url