Yaradana Şükürler Olsun, Cinsiyetini de Öğrenmeyi Nasip Etti Çok Şükür

Başlatan bebeğimbenim(şerife), 19 Eylül , 2011, 11:50:14

« önceki - sonraki »

celly

canım hayırlı uğurlu olsun inşallah sağ salim kucağına alırsın Allah devamını getirsin :amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: celly - 19 Eylül , 2011, 16:39:14
canım hayırlı uğurlu olsun inşallah sağ salim kucağına alırsın Allah devamını getirsin :amin:
teşekkürler canımm amin aminnnn
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

derbeder

tebrikler canim  :hello2: sag saglim kucaginada al, darisi bizlere olsun  :'(

canim sorunlariniz nelerdi? ve gun asiri mi iliskiye girmistiniz  :flowers:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: derbeder - 19 Eylül , 2011, 17:35:32
tebrikler canim  :hello2: sag saglim kucaginada al, darisi bizlere olsun  :'(

canim sorunlariniz nelerdi? ve gun asiri mi iliskiye girmistiniz  :flowers:
amin canım amin bendaha tam bir sevnemedim kimyasal gebelik olmasından korkuyorumm cünkü deger cok düşükkk:(
canım doktorlar bir sorun görmediler bizdeee,,2 defa aşılama yaptırdım oda tutmadı malesef :( son aşılamadan sonra bırakmıştım  cok üzüldüm çünkü:((( öyle ilşkiye dikkat etmedik oyüzden şok olduk
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 19 Eylül , 2011, 11:50:14
ARKAADAŞLARRR HALA şoktayımm tedavi görmeye gitmiştim cumartesigün doktoraa doktor allttan baktı kistin var ama rahim duvarın kalın bir hcg testi yapalım dedi sana bendee hiç beklemiyorum ya çıkmaz dedimm kanı verdim bir saatt sonra tahlil sonucunu görünce şok oldum başladım aglamayaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: beta hcg degerim 14.43 cıkmışş inanamadım :hello2: :hello2: :hello2: 2 defa aşılama yaptırıp olmamıştıı   :'( :'( :'( : doktor progestan verdi cuma gün tekrar gidecekmişimm deger cokmu düşük böyle hcg düşük cıkıp yükselen oldumu hiçççç sizde arkadaşlarrrr???şokku üstümden daha atamadımm

cnm değeri düşük olup yükselen bir çok kişi var gizem arkadaşımız vardı onunda değeri 24 tü bak meleğini kucağına aldı allaha bol bol dua et cnm meleğini sana başlasın sende çok bekledin inş allahım seninde yüzünü güldürür meleğini sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün bir şekilde kucağına almayı nasip eder sana sakın hiç bir iş yapma yat dinlen uzan inş en güzel haberlerini verirsin bize
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

rusta

canım hayrlı olsun hiç stres yapma hersey olacagına varıyo  ben 2 düşük yaptım ve degerlerm çok iyiydi ilk başta hiç öle düşünme bu şekilde olup yüksellen bi sürü arkadaş var okuyoruz hep burdan inşallah hersey gönlünce olur :amin:

SeliN59

canı m elindeki teste bakılırsa  ve kan değerine bakılırsa hamilesin tebrikler bu forumda sabırtaşı diye bir arkadaş vardı onun değeri 11 di şuanda hemile kızı olacağını okumuştum morelini yüksek tut

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: kumsal59 - 19 Eylül , 2011, 23:14:54
canı m elindeki teste bakılırsa  ve kan değerine bakılırsa hamilesin tebrikler bu forumda sabırtaşı diye bir arkadaş vardı onun değeri 11 di şuanda hemile kızı olacağını okumuştum morelini yüksek tut
gerçekmi canım sabırtaşının degeri 11 miydii ay ne mutlu oldum canım yazını okuyunca inşallahhhh benimdee öyle olurrr canım cok teşekkür ederimmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

SeliN59

evet canım sabırtaşı arkadaşın ilk değeri 11 di geç döllenmedir sen iyi düşün iyi olur inşallah...

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 19 Eylül , 2011, 19:08:56
Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 19 Eylül , 2011, 11:50:14
ARKAADAŞLARRR HALA şoktayımm tedavi görmeye gitmiştim cumartesigün doktoraa doktor allttan baktı kistin var ama rahim duvarın kalın bir hcg testi yapalım dedi sana bendee hiç beklemiyorum ya çıkmaz dedimm kanı verdim bir saatt sonra tahlil sonucunu görünce şok oldum başladım aglamayaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: beta hcg degerim 14.43 cıkmışş inanamadım :hello2: :hello2: :hello2: 2 defa aşılama yaptırıp olmamıştıı   :'( :'( :'( : doktor progestan verdi cuma gün tekrar gidecekmişimm deger cokmu düşük böyle hcg düşük cıkıp yükselen oldumu hiçççç sizde arkadaşlarrrr???şokku üstümden daha atamadımm

cnm değeri düşük olup yükselen bir çok kişi var gizem arkadaşımız vardı onunda değeri 24 tü bak meleğini kucağına aldı allaha bol bol dua et cnm meleğini sana başlasın sende çok bekledin inş allahım seninde yüzünü güldürür meleğini sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün bir şekilde kucağına almayı nasip eder sana sakın hiç bir iş yapma yat dinlen uzan inş en güzel haberlerini verirsin bize
canım arkdasşım benimm cok teşekkür ederimmm duaa ediyorumm canımmm allahımmm saglıklı sıhhatli nasipetsin bebişimizziii  :amin: :amin: :amin:duan için cok saol canım allahh razıolsunnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:allahımm sanaa bebişinii saglıklı birşekildee kucagına almayı nasip eder inşallahhh tatlımmmmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

βαlκιz

arkadasım inşallah degerin yükselir ve bebegin sana sıkı sıkı tutunur içini ferah tut yat dinlen dikkat et kendine  :flowers: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: kumsal59 - 19 Eylül , 2011, 23:21:59
evet canım sabırtaşı arkadaşın ilk değeri 11 di geç döllenmedir sen iyi düşün iyi olur inşallah...
inşallah canım inşallahhhh içime su serptinnn  :opucuk: :opucuk: :opucuk:cok saoll allahımm hepimizin kucagını boş bırakmasınnnnn canımm:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: rusta - 19 Eylül , 2011, 19:28:25
canım hayrlı olsun hiç stres yapma hersey olacagına varıyo  ben 2 düşük yaptım ve degerlerm çok iyiydi ilk başta hiç öle düşünme bu şekilde olup yüksellen bi sürü arkadaş var okuyoruz hep burdan inşallah hersey gönlünce olur :amin:
amin canım amin allahımm hepimizin duasını kabuleder inşallaahhhh anladımkiii öncedenn hamile kalamıyorum diyeee cok üzülüyordum cok aglıyordumm şimdi iseee bi deger var onaa üzülüyorummm neden düşük diyeee üzüntümüz bitmicek sanırımmm allahım m sanadaa sabır versin canımm 2 düşük yaşamaktaa cok zordurrrrr :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:allahım bidaha göstermesinnn :amin: :amin: :amin: :amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: βαlκιz - 19 Eylül , 2011, 23:24:19
arkadasım inşallah degerin yükselir ve bebegin sana sıkı sıkı tutunur içini ferah tut yat dinlen dikkat et kendine  :flowers: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: :amin:inşallahh canımmm inşallahhhh  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:çok teşekkür ederimm ikizleri öpüyorummmm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

tebrikler canim masallah cizginiz net gozukuyor insallah degerinde katlanarak artar  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: