Yaradana Şükürler Olsun, Cinsiyetini de Öğrenmeyi Nasip Etti Çok Şükür

Başlatan bebeğimbenim(şerife), 19 Eylül , 2011, 11:50:14

« önceki - sonraki »

bebeğimbenim(şerife)

ARKAADAŞLARRR HALA şoktayımm tedavi görmeye gitmiştim cumartesigün doktoraa doktor allttan baktı kistin var ama rahim duvarın kalın bir hcg testi yapalım dedi sana bendee hiç beklemiyorum ya çıkmaz dedimm kanı verdim bir saatt sonra tahlil sonucunu görünce şok oldum başladım aglamayaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: beta hcg degerim 14.43 cıkmışş inanamadım :hello2: :hello2: :hello2: 2 defa aşılama yaptırıp olmamıştıı   :'( :'( :'( : doktor progestan verdi cuma gün tekrar gidecekmişimm deger cokmu düşük böyle hcg düşük cıkıp yükselen oldumu hiçççç sizde arkadaşlarrrr???şokku üstümden daha atamadımm
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: canım gözün aydın tatlım allah kucagnada almayı nasip etsin  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

bebeğimbenim(şerife)

aminnnnnnn canımmmmmm aminnnnnn kafam cok karışık ama deger çok düşük cıkmışşş yükselirmiki acabaa?? adet günüm dün dü :dontknow: :dontknow:kevser canım senin kaççıkmıştı nezaman yaptırmıştın??
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

ORNA

tebrikler canım hamilesin ama değer düşük gibi benim adet günümde 64dü inşallah değerin yükselir  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 19 Eylül , 2011, 11:55:03
aminnnnnnn canımmmmmm aminnnnnn kafam cok karışık ama deger çok düşük cıkmışşş yükselirmiki acabaa?? adet günüm dün dü :dontknow: :dontknow:kevser canım senin kaççıkmıştı nezaman yaptırmıştın??
canım yukselir inşallahhhh benim ben adet olmadım 1 hafta bekledim sonra yaptırdım test ve degerim masallahh 5167 çıkmıştı  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ben 2 kere kimyasal gebelik gecirdim 1inde değerim 15 çıkmıştı
diğerindede 34 çıkmıştı ama kimyasalmış inşallahh seninki kimyasal değildir  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

şerifecim gözün aydın canım... henüz daha çok yenidir. ondan düşüktür değerin canım. 2 gün sonra yeniden yaparsın kan tahlili. o zaman inşallah yükselmiş olur. aklına kötü şeyler getirme. ferah ol...

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ORNA - 19 Eylül , 2011, 12:05:59
tebrikler canım hamilesin ama değer düşük gibi benim adet günümde 64dü inşallah değerin yükselir  :amin: :amin: :amin:
amin canımm aminnnn

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 19 Eylül , 2011, 12:07:34
canım genede sen fazla ümit etme kimyasalda olabilir  ::)
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 19 Eylül , 2011, 12:08:31
diğerindede 34 çıkmıştı ama kimyasalmış inşallahh seninki kimyasal değildir  :amin:
canımmm benim korkumdaa bu yöndee senin birinci degerin gibi benim deger  2,5 yılldhır bekliyorumm inşallah kimyasall degildir canım ya :(

HASRET!M S@N@

cnm tebrik ederim cok sevindim üzülme gec döllenmede olabilir gizem arkadasımız yani shodowren varya onunda öyle olmustu görürse yardımcı olur allah tamamına erdirsin inşşşşşşşşşşş

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 19 Eylül , 2011, 12:17:42
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 19 Eylül , 2011, 12:07:34
canım genede sen fazla ümit etme kimyasalda olabilir  ::)
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 19 Eylül , 2011, 12:08:31
canımmm benim korkumdaa bu yöndee senin birinci degerin gibi benim deger  2,5 yılldhır bekliyorumm inşallah kimyasall degildir canım ya :(
:amin: :amin: CANIM İNŞALLAHHHHH ALLAH BUYUKTUR HAYIRLISI OLSUN HAKKINDA İNŞALLAHHHHHHH  :amin:

suzannn

CANIM DEĞERE GÖRE HAMİLESİN AMA BEKLEMEN GEREKİYOR STRES YAPMA İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDA GİDER TEBRİK EDERİM

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 19 Eylül , 2011, 12:10:32
şerifecim gözün aydın canım... henüz daha çok yenidir. ondan düşüktür değerin canım. 2 gün sonra yeniden yaparsın kan tahlili. o zaman inşallah yükselmiş olur. aklına kötü şeyler getirme. ferah ol...
vala canımmm rüyada gibiyimmm 2 gündürrr ,,cok teşekkür ederimmm  :opucuk: :opucuk:inşallahhhh yükselirrr canımmmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

hümeyra_t_e

canım çok svindim inş değerin yükselir korkma 2-3 gün bekle sonra tekrar kan ver zaten bi sorun yoksa yükselmiş olur ama değeri böle düşük olup yükselen çok var merak etme hayırlı olsun inş :amin: