13 Mayıs , 2024, 08:00:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim öksürüyor....

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 17 Eylül , 2011, 11:17:32

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar akşamdan beri elif sanki tükrük kaçmış gibi öksürüyor önce tükrüğünü yutamıyor sandım ama baktım bu sabah hala devam edıyor hapsırıp ardındanda bir-iki kez öksürüyor çok sık olmuyor ama ara ara öksürüyor neden olabilr acaba ne yapmam gerek :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcum

dr a götür canım :icon_thumright: grip nezle gibi birşey olabilir baştan önlemini alır

canım bende düşündüm en son sabah 9 gibi hapşırdı öksürdü bide akşam oldu işte bidahada olmadı anlamadım bende tükrük kaçması olsa neden hem hapşırıp hem öksürsün halsizliği falanda yok
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

geçmiş olsun canım ya kıyamam ona minik minik öksürmelerini yerim onun ben bana geçsin onun öksürükleri  :opucuk: bencede doktora getir canım belki bi şurup verir enazından fazla ilerlemesindense doktorun görmesi daha iyi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

sağolun kızlar sabah öksürdü bu saat oldu hiç öksürmedi bidaha :icon_scratch: tükrüğü çoğaldı iyice  baloncuk falan yapıyor acaba tükrüğünü yutamadığı zamanlardamı yapıyor anlayamadım takip edeceğim inşallah tükrükten kaynaklanıyordur ciddi bişey değildir :amin:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Eylül , 2011, 13:24:32
sağolun kızlar sabah öksürdü bu saat oldu hiç öksürmedi bidaha :icon_scratch: tükrüğü çoğaldı iyice  baloncuk falan yapıyor acaba tükrüğünü yutamadığı zamanlardamı yapıyor anlayamadım takip edeceğim inşallah tükrükten kaynaklanıyordur ciddi bişey değildir :amin:

canım emre de bu aralar öle öksürüyo bide öksürürken bağırıyo  :k06: ben tükürükten olduğunu düşünüyorum dediğin gibi tükürüğü çoğaldı artık çok salyası da akıyo. ara ara hapşırıyo tabi ama bizler de de oluyo hapşırık ara ara burnu falan kaşınıyodur..hasta olsa ateşi falan olur halsiz olur bence..

tgbybr

canım telaşlanma batur han da öyle. tükürüğü genzine kaçıyo öksürüyo. bu ara çok burnu tıkanıyo hapşırması da arttı. ağzından köpükler çıkarıyo. şurup bence verme tatlım alışmasın şimdiden

serife26

kağancım da hasta dünden beri,hem burnu akıyor,hem öksürüyor hem de hapşuruyor.dr.  evdeki herkesin grip olduğunu duyunca birkaç ilaç verdi,onları kullanıyoruz ve de nane çayı vs.inşallah geçer en kısa zamanda.ilaç vermek istemezdim ama mecburum malesef.

izemsevi

pisicik benim kızda öyle hatta buraya konuda açmıştım ben dr götürdüm kontrol etti ciğerlere felan baktı normal dedi hapşırık gözle görülmeyen tozlar var onlardan etkileniyor dedi öksürük içinde ara ara boğaz gıcıklanması olur ondan yapar dedi benim kızda ağzından köpük çıkartıyor  :D

°•.ℓανιηуα.•°

evet canım benim telaşlanma. benim danam da öksürüyo. sürekli boğazına alıyo tükrüğünü. baoncuklar yapıyo. diş mi çıkarıcak ne  :ehi: