*•.¸♥gonca♥¸.•* Sonunda Kızına Kavuştu, Yağmur Artık Kollarında

Başlatan yellowrose, 10 Eylül , 2011, 20:47:38

« önceki - sonraki »

ayysnn

gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inş. :amin:
darısı hayırlısıyla bizim başımıza  :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kızlar hepinize ayrıı ayrıı teşekküederimm...bebeğime kavustum sonunda ama sezeryn bni mavetti :y25: ve 3gundur uykusuzuum :ehi: diioya doğuranlar uykunun tadını çıkarın die çok dogruu çıkarın vallaa  :ehi: kuzumun resmini koycamm sizee az sonraaa :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

°•.ℓανιηуα.•°

canımmm.. çok geçmiş olsun. anne olunca işte her türlü sıkıntıya katlanıyoruz. hiç de zorumuza gitmiyo. eee minnoş nasıl bakalım  :k06:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 12 Eylül , 2011, 18:33:14
canımmm.. çok geçmiş olsun. anne olunca işte her türlü sıkıntıya katlanıyoruz. hiç de zorumuza gitmiyo. eee minnoş nasıl bakalım  :k06:
aynenn canım yaa iiiyiyiz şimdilik sancım çokama olsunn kızıma kavuştum :nazar:

aydinays

Canım çok geçmiş olsun. Gün geçtikçe acın azalacak. Kızına bol bol doyacaksın inşallah. Yağmur hanım çok bekletti hepimizi.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KONYALI

goncacım herseye ragmen kızın sağlıklı bır sekılde kollarında..acılarda gun gectıkce azalıcak..darısı basımızı ınsallah....kızını koyda görelim kuzucugu

izemsevi

gonca canım gözün aydın 2 gün siteye giremedim doğurmuşsun allah anneli babalı büyütsün ben resmini göremedim ama  :-\ :-\ istiyorum sancı  bende çok yaşadım ama geçecek 1-2 güne zaten onların bir gülüşü dünyalara bedel

Ezocan84

Canim bi kac gündür giremiyordum siteye, girdigimdede güzel haberi görünce cok sevindim.. gözün aydin canim, rabbim hayirli saglikli evlat eylesin..  :nazar: :nazar: :nazar:

< ESLAL >

ANALI BABALI SAĞLIKLI UZUNN ÖMÜRLERİ OLSUN MİNİK BEBEĞİN  :nazar:

ORNA

gözün aydın goncacım çok geçmiş olsun  :nazar: yağmurun fotosunu koymuşsun ama göremedim prensesi silmişsin resmini tekrardan resim bekliyoruz bakalım annesi gibi oda güzelmi  :opucuk: :opucuk:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

saolun kızlarr darısı isteyen ve bekleyen herkeseeee :amin: kuuzzucumm uyuyoo içerdeee :love7: :love9:

meliss

gonca nasıl oldu sezeryan  epidural falanmı    çokmu kötü sezeryan ya :icon_scratch:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: meliss - 14 Eylül , 2011, 20:32:24
gonca nasıl oldu sezeryan  epidural falanmı    çokmu kötü sezeryan ya :icon_scratch:
spinal oldum ben ve çok ağrım oldu ameliyattan cıktım 5 dkka sora ağrılarım başladı ve çok fazlaydı...eğer sezeryan yapacaksan epidural yap ameliyattan sonra çok ii olur ağrın olmazz benim sonradan dank etti kafama amaaa iş işten geçtiii