*•.¸♥gonca♥¸.•* Sonunda Kızına Kavuştu, Yağmur Artık Kollarında

Başlatan yellowrose, 10 Eylül , 2011, 20:47:38

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

aydinays

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 26 Eylül , 2011, 20:45:22
Alıntı yapılan: eylül_üm - 15 Eylül , 2011, 13:41:31
ay ben de göremedim yaa .. Allah analı babalı büyütsün canım sözün vardı battaniyesiyle resim istiyorum   :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:

yoksam özelime at noluuuuuuuuuurr .. çok merak ediyorum yağmuru .. sana mı benziyor kime benziyor ..

maşşallah ALLAHIM ESİRGESİN .. UZUN ,BOL KISMETLİ , BEREKETLİ BİR ÖMrü olsun yavrucuğunun .. Allah sizi ayırmasın  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
atıcam cnmm sözzüm varr bi evime gideyimdee  :k06:

NERDESİN CNAIM ANNENDE Mİ KALIYORSUN KAYINVALİDEN DE FALAN MI???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Eylül , 2011, 20:49:59
ay ben de göremedim yaa .. Allah analı babalı büyütsün canım sözün vardı battaniyesiyle resim istiyorum   :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:

yoksam özelime at noluuuuuuuuuurr .. çok merak ediyorum yağmuru .. sana mı benziyor kime benziyor ..

maşşallah ALLAHIM ESİRGESİN .. UZUN ,BOL KISMETLİ , BEREKETLİ BİR ÖMrü olsun yavrucuğunun .. Allah sizi ayırmasın  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

annemdeyim cnm ankarada cuma günü kayınvalideeye gidiorum 15gün orda kalıcam sora evime..3aydır evimden ayrıyım :-ooo

aydinays

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 28 Eylül , 2011, 22:43:21
Alıntı yapılan: aydinays - 26 Eylül , 2011, 20:49:59

annemdeyim cnm ankarada cuma günü kayınvalideeye gidiorum 15gün orda kalıcam sora evime..3aydır evimden ayrıyım :-ooo

hımm canım benim neyse büyüklerin yanında olmak iyi. Ama kendi evinde kendi düzeninde olunca daha güzel olacak yağmurla baş başa kalıcaksınız  :k06: :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

ewt cnmm gidicez bakalımm kalabalığa alıştık yalnız kalınca napcaksakk :k06:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Canım gözün aydınn  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: aii maşallah kızın çok tatlı  :nazar: Allah analı babalı büyütsün canım Hayırlı evlat olur inşallah  :amin: :amin: :amin:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

xxcansuxx

gonca yaşı uzun olsun tebrik ederim canım  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı bu melek ya  :nazar: Allah güzel yazılar yazsın miniğimize  :amin:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

saolun kızlar biraz geç cvp oldu ama idare ediverin internet yoktu :ehi:

Aytii

kız dondik mesaj atmışsın geçen gün ama kont yoktu cvp yazamadım  :opucuk:

nasılsın nasıl gidiyo? Yağmur gazlıymış  :sad1: üşütme çocuğu ayaklarını sıcak tutmaya çalış devamlı karnına elini koy ısınsın karnı belki ozaman çıkarır gazlarını kıyamam