29 Nisan , 2024, 16:24:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MİNİKİM BENİİMMMMMMMM........

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 09 Eylül , 2011, 18:31:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

aminnn arkadaşım Allah razı olsun :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Güzel kızım benim,elifim akşam yine saat 7 ye doğru başladın ağlamaya her akşam aynı saatlerde ağlıyorsun hiçbişey yokken :sad1:karnın şişti yine okadar agladınki içim parçalandı en son babanla fitil verdik ve alttan gazını epey çıkardın sonrada mışıl mışıl uyudun karnınada sıcak havlu koydu annen 3 saat sonraydı ilk uyanışın ondan sonrada 2-2.5 saar aralıklarla uyandım emzirip altını aldı annen yine mızırdanmadan uyudun çok şükür bugün değişik bir heyecan var içimde burda bir alışveriş merkezi var arabamızla senide alıp oraya gitmeyi düşünüyoruz içeridede bebek arabasında yatarak gezeceksin .biliyorum sen gezmeyi çok seviyorsun  ;)bakalım bugün tepkin ne olacak çok merak ediyorum canım kızım,babanıda senide çok ama çok seviyorummmmm :love9: :love9: :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

hadi bakalım canım iyi gezmeler size... ben de eşimi kandırdım. karşıyaka mavişehir alışveriş merkezine götürtücem kendimizi  :k06:

Minikim çok sevdin bebek arabasını ,keyfini diyecek yoktu etrafa öyle dikkatli bakıyorsunki artık alışveriş merkezindeki yukardaki spotları öyle sevdinki kafanı kaldırıp kaldırıp onlara baktın,baban seni kucagına aldı buz pateni yapan çocukları ilgiyle izledin 2. v 3. katlara asansörle çıkarkende asansörde durduğumuz için hoşuna gitmedi bu durum mıkırdanıp durdun sürekli araba hareket etsin istedin bir ara uykun geldi ve uyudun :k06:eve geldik negüzel keyfin yerindeydi güzel kızım taki saat 19:00 olana kadar.yine aynı saatte aglamaya başladın nezaman bitecek bu ağlamalar öye üzülüyorumki canımdan can kopuyor sen öyle ağlarken  :y25:inşallah birgün bu sayfaya artık geçti gazdan dolayı ağlamaların yazarım :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 12 Eylül , 2011, 13:39:16
Minikim çok sevdin bebek arabasını ,keyfini diyecek yoktu etrafa öyle dikkatli bakıyorsunki artık alışveriş merkezindeki yukardaki spotları öyle sevdinki kafanı kaldırıp kaldırıp onlara baktın,baban seni kucagına aldı buz pateni yapan çocukları ilgiyle izledin 2. v 3. katlara asansörle çıkarkende asansörde durduğumuz için hoşuna gitmedi bu durum mıkırdanıp durdun sürekli araba hareket etsin istedin bir ara uykun geldi ve uyudun :k06:eve geldik negüzel keyfin yerindeydi güzel kızım taki saat 19:00 olana kadar.yine aynı saatte aglamaya başladın nezaman bitecek bu ağlamalar öye üzülüyorumki canımdan can kopuyor sen öyle ağlarken  :y25:inşallah birgün bu sayfaya artık geçti gazdan dolayı ağlamaların yazarım :amin:

inşallah annesi  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 12 Eylül , 2011, 13:39:16
:nazar: :nazar: masallah canım

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°•.ℓανιηуα.•°

ah kuzum benimmm... gezmeyi nasıl da seviyolar dimi...  :k06: inşallah bi gün buraya o ağlama nöbetleri bitti artık diye yazacağın günler de gelecek canım. hiiiiç merak etme...

aşam yine oldu yine yineee :y25: inşallah geçer içim acıyor öyle ağlayınca

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 13 Eylül , 2011, 14:02:00
aşam yine oldu yine yineee :y25: inşallah geçer içim acıyor öyle ağlayınca

çaresizlik çok kötü birşey  :-[

hümeyra_t_e

canım sayfan hayırlı osun..o gazları sorma zaten inş geçer tatlım sabretmemiz lazım

İnşallah afracım sizdede oluyor mu canım? :-\

miniğim benim annen çok üzgün bugün  :y25:akşam yine çok ağladın  bugünde sabah saat 10dan sonra deli gibi ağlamışsın halan aradı okuldan izin alıp apar topar geldim güzel kızım zor sakinleştin artık gündüzde olmaya başladı ağlamaların sonra kaka yaptın ve şimdide uyuyosun meleğim annen doktora götürecek şimdi seni kalça ultrasonun var bugün hemde randevu aldım doktora gösterceğim bakalım ne dıyecek  :sad1:

MİNİKİMMMM hastaneye gittik bugün doktor normal hersey dedi zaten gıtmeden kakanı yaptın kendin evde karnın rahatlamıştı o yüzden gaz sancısı ağlamalarıymış çektiğin yavrum geçermiş azcık sabır meleğim annen yinede tedbirli olmak adına idrar kültürü istedi ama öyle zormuşki kız bebeklerden idrar örneği almak bir poşet yapıştırdılar yapsanda poşetten dışarı akıyor tam oraya denk gelmıyorki :dontknow:annen seni alıp eve geldi tekrar yapıştırdı poşeti emzirdi sonrada bitki çayı verdi uğrastı yaptırdı idrarını koşa koşa götürdü hastaneye inşallah temiz çıkar meleğim öyle ağlıyosunki bir rahatsızlığın vardır diye üzülüyorum hep,kalça ultrasonumuzda normaldi bugün şükürler olsun,Rabbim sağlık sıhhat versın inşallah gecer bu gaz sancıların sana şifa versin :amin: :amin: :amin: canımdan çok seviyorum seni ay yüzlüm benim :love7: