MİNİKİM BENİİMMMMMMMM........

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 09 Eylül , 2011, 18:31:53

« önceki - sonraki »

Aytii

aa geçmiş olsun nasıl yaktın yaaa  :sad1:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol canım dünürüm :-\ malum sıcak çelik kapla yaktım biliyosun :sad1: neyse çok şükür iyi tedavi uygulayabıldım geçti bişeyim yok bugün Allaha şükür dün çok fenaydı ya :( :honk: :icon_pale:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

yanık kötü ya

biz daha burdakine dayanamıyoruz

cehennem geliyo aklıma  :icon_pale:

aynen canım dün aklıma direkt o geldi,çünkü dün sabah namazını kalkıp kılamadım yorgundum çok kalkamadım bir türlü kalksaydım yumurtayıda ozaman haşlaycaktım sabah bu olay oluncada çok kızdım kendime namazımı kılsaydım belkide Rabbim koruyacaktı diye :caca: ders oldu bana nolursa olsun Rabbim izin verdiği sürece kalkmamazlık yapmayacagım sabah namazına dedim :)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

sağol kevserim :opucuk:iyiyim çok şükür geçti

minikimmmmm attaaaaa gidiyoruzzzz 1-2 güe kadar ,izmire uçuyoruz yine,inşallah güzel geçer anneyle başbaşa gideceksin yine babacık çok yoğun çünkü,babasız ne yapacaksın şimdiden düşünüyorum çok düşkünsün babana ::)inşallah zorluk çekmeyiz canım kızım
  çok şükür kendi kendine yatağına yatırdığımda uyuma alışkanlığına devam ediyorsun yalnız gündüz sadece 1 kez uyuyorsun oda 1-2 saat okadar akşama kadar bidaha hiç uyumuyosun akşamda 8de uyumak istiyosun ee sabahın 6-7sindede ayaktasın tabi,bukadar erken yatma dyorum ama yokk ortalığı yıkıyorsun zor giydiriyorum sana gecelıklerını akşam yatagına koyar koymazda anında uyuyorsun akşam 8i zor ediyorsun  ;D

canım kızım evimizdeyiz ve sen şımarıklıklarına devam ediyorsun geçen gün kayısı verdım elıne yürütecteyken yanıma gelme onla oyalan diye,annen namaza durmak zorundaydı çünkü namazı bitirdim dua ediyordum sen koşarak yanıma geldin dua etmek için açtığım elimin içine kayısını koyup kıkır kıkır güldün kıyamam annemmmm sanaa ben yaa hiç durmuyorsun yerınde çok şükür huzursuzluğun biraz geçti ama diş falan yok görünürde hala :dontknow:,artık beşiğinde seni yalnız bırakmaya korkuyorum ellerinle parmaklıklara tutunup ayakta dikiliyorsun hıı bu arada artık profosyonelce emeklıyorsun ama pek emeklemek istemıyorsun tutuncak yer bulup hemen ayaklanıyorsun meleğim sanırım az kaldı yürümene.az önce pasta yaptık seninle mutfakta annem mmmm canımsın benim sen yaa Rabbim ayırmasın seni benden :amin: :amin: :amin: :amin:annen yarın işe gitmiyoo haftasonuda var ayrılmayacak senden 3 gün beraberizzz :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

miniğim günlüğüne sık sık yazamıyorum artık anneciğin çok yoğun son sınavlar,ödevler......evdede sana vakit ayırıyorum ev işleride var tabi çok şükür üstesinden geliyorum  :amin:annecim artık hiç durmuyorsun sürekli ayaktasın .bir yerlere tutunup ayağa kalkıyorsun tutuna tutuna yürüyorsunda yaşımıza girmeye az kaldı ama hiç acele etmıyorum sen ne zaman hazır olursan ozaman yürüyeceksin annecim herkesin gelişimi farklıdır ve ben asla sırf hava atmak için yürümen için sen zorlamayacagım zaten ayağa kalkıp tutunarak kendin yürüyorsun ,herşeyin hayırlısı olsun annecim çok seviyorum artık sürekli bana nenneeee nenneeeee diyosun çok tatlısın pamuk şekerim yaaa çok seviyorum senide babacığınıda :love9: :love9: :love9:Rabbim ayırmasın bizi :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

canım yaa maşallah elifime..

kesinlikle haklısın,her bebek farklıdır. kıyaslamak çok yanlış. elbet bir gün yürüyecekler. hatta ne kadar geç yürüseler o kadar kardır diyorum ben  :laughing7: bizim yaşımıza girmemize 18 gün kaldı. ve bazıları soruyo: daha yürümüyor mu diye. e tamam adım atıyo par düşüyo, daha tam yürüyemiyor ama millet sanki geç kalmış gibi konuşuyo  :caca:

yorgunluğa gelince.... ben son zamanlarda daha da yoruluyorum. çünkü sarper de çok hareketli  ::) sağlıklı olsunlar da her şeye razı geliriz biz. yeter ki onlar iyi olsunlar  :amin:

Aytii

Maşallah benim Elifime Oğuz gibi ikiside tutunarak bişeyler yapmaya çalışıyolar  :love9:

aydinays

Ayy ne güzel minikler büyüyor yaşlarına az kaldı. Şaka maka. Geçen sene bu günlerde şafak sayıyorduk. Maşallah Elif'ime.  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

evet ayşecim yaşımıza 1 ay 1 gün kaldı şimdide zaman çabuk geçiyor