27 Nisan , 2024, 13:44:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

7.Yemek Yarışma Kategorisi ''YAŞ PASTALAR'' Başvuruları Başladı!!

Başlatan hüzünden_gelme, 08 Eylül , 2011, 21:17:08

« önceki - sonraki »

banu_fth

ben hastayım yoksa bu akşam belki yapabilirim canım söz vermiyim ama .. çünkü hastayım yaa  :(
yemek bile yapamadım ..igne verdiler akşam ve biraz önce vuruldum .. iki tane de ilaç  :'(
boğazım ağrıyor çok .. inşallah iyi hissedersem kendimi yapıcam akşam  :amin: çok istiodum katılmak salı günü de doğum günüm  :k06: :k06: kendi pastamı yapiiim diodum ama gerçi 3 günde bayatlar  :ehi: :ehi: :ehi:
bilemiorum yani öle bi düşüncem vardı  :k06:

hüzünden_gelme

bu gidişle uzatıcam biraz daha zamanı kımsecıkler yok belkı sen gonderırısın  :muzz: :muzz:

Balböceği

Balböceği

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Eylül , 2011, 12:58:45
ben hastayım yoksa bu akşam belki yapabilirim canım söz vermiyim ama .. çünkü hastayım yaa  :(
yemek bile yapamadım ..igne verdiler akşam ve biraz önce vuruldum .. iki tane de ilaç  :'(
boğazım ağrıyor çok .. inşallah iyi hissedersem kendimi yapıcam akşam  :amin: çok istiodum katılmak salı günü de doğum günüm  :k06: :k06: kendi pastamı yapiiim diodum ama gerçi 3 günde bayatlar  :ehi: :ehi: :ehi:
[/quoteGecmis olsun bebekim allah acil sifalar versin  :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 11 Eylül , 2011, 13:12:13
Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Eylül , 2011, 12:58:45
[/quoteGecmis olsun bebekim allah acil sifalar versin  :opucuk:

teşekkür ederim balımmmmmm  :opucuk: amin inşallah .. boğazımın acısı geçsin yaa yutkunamamak kötü bişi  :-\

hüzünden_gelme

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

derbeder

yapanlarin eline saglik, ama ben yapamadim yaa  :'(

bu gidislede daha yapamam zaten.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hüzünden_gelme

Aytii

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 12 Eylül , 2011, 12:11:51
Sadece 3 kişiyiz ne yazık kı :dontknow:

uzatmanın alemi yok ozaman
katılacak olan katılırdı

aç bence bacım

varsın 3 kişi olsun  :k06:

ORNA

hüzünden_gelme

--elif--