7.Yemek Yarışma Kategorisi ''YAŞ PASTALAR'' Başvuruları Başladı!!

Başlatan hüzünden_gelme, 08 Eylül , 2011, 21:17:08

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

diger yarısmalar derken mesela poz yarısmasında numaralandırılsa ne olcakki zaten kıme ait oldugu belli olcakkk bendemıı yanlıs anladım acep  :icon_scratch: :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 10 Eylül , 2011, 16:30:02
diger yarısmalar derken mesela poz yarısmasında numaralandırılsa ne olcakki zaten kıme ait oldugu belli olcakkk bendemıı yanlıs anladım acep  :icon_scratch: :k06:

sanırım manzara filan ama ondada isim yazılmadı tek isim yazılan resimler poz yarışmasıydı .. oda doğal dı yani .
niyse ben anlamadım iyice kafam karıştı .. kısaca yarışmaların hiçbirinde malzemenin yani resim de olsa yemekte olsa .. kime ait olduğu yazılmıycak .. burdan bunu anlayıp onaylıyor katılıyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

grip oluyorum + hamileyim .. zaten anlayışım kıtlaştı malak gibiyim .. uzayda yaşıyorum sanki  :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

:ehi: :ehi: :ehi:

bence malaklık bızde degıll  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  kimsede degill şimdiii ustume gelınmesınn   :k06:

Balböceği

Lă_Tăhzen!

Balböceği

Sadece foto resimlerinde isimler yaziyordu.
baska yazilandami varmisss aman cok karisik isler  :k06:

banu_fth

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 10 Eylül , 2011, 16:37:28
:ehi: :ehi: :ehi:

bence malaklık bızde degıll  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  kimsede degill şimdiii ustume gelınmesınn   :k06:

öhöömmm öhömmmmmmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

geleyım üstüne bakayımm konuyu ben açtıgıma göre bana galıba bu taş  :k06:

Aytii

b*ku kurcaladıkça kokusu artarmış

boşverin şimdi onu bunu

hani pastalar hani  :caca:

Balböceği

Balböceği

Bizim evde zirtp pirt pasta yapilmaz.  :ehi:
unlu tuzlu sekerli yasak..  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bir misafir geldigindeee olabilir bak  ;D

hüzünden_gelme

°•.ℓανιηуα.•°

vallahi bacılar ben daha önceki yarışmaları hatırlamıyom. pek ilgimi çekmemişti. o nedenle nasıl yapıldığını numara mı verildiğini isim mi yazıldığını bilmiyom. o nedenle şimdi isim yazılmasın dediydim  :k06:

hüzünden_gelme