En İyi Anne Bebek Pozu (oylama)

Başlatan Lă_Tăhzen!, 06 Eylül , 2011, 22:24:49

« önceki - sonraki »

En İyi Anne Bebek Pozu (oylama)

~Ayşecik~
βαlκιz
veliff
๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑
❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤
°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°
elif35
°•. °•.ℓανιηуα.•° .•°
Lă_Tăhzen!
♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Eylül , 2011, 16:18:30
Gurban oldugum alperen nasil buyumus yaa cok yakisikli olmus. alip bagrima basasim geldi masallah subhanallah  :nazar: :nazar:
teşekkür ederim teyzesi,hakan abisinin yolundan gidiyor tontikim,hemencik büyüyüp paşa oldu maşallah onun gibi

--elif--

nurr aselin elindeki plates topu değilmi kız şimdidenmi önlemini aldırıyon kıza  :k06:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: --€lif-- - 07 Eylül , 2011, 16:27:33
nurr aselin elindeki plates topu değilmi kız şimdidenmi önlemini aldırıyon kıza  :k06:

:ehi: :ehi:

ZIP ZIP TOPUU NORMALDE   TABI ASEL DAHA SIMDIDEN BUNUNLA OYNAMAYACAGI ICIN ASELI ÖNE SUREREK ALDIM KENDIM PLATES YAPARKEN KULLANIYORUM  ;D ARADA DA ZIP ZIP YAPIYORUM  :ehi:  PLATESDE PEK İYİ OLMUYOR AMA KAÇ KEZ KAYDI ALTIMDAN BITARAFIMI KIRACAM DIYE KORKUYORUM ZAYIFLAMA DERDINE  :k06:

--elif--

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Eylül , 2011, 16:29:52
Alıntı yapılan: --€lif-- - 07 Eylül , 2011, 16:27:33

:ehi: :ehi:

ZIP ZIP TOPUU NORMALDE   TABI ASEL DAHA SIMDIDEN BUNUNLA OYNAMAYACAGI ICIN ASELI ÖNE SUREREK ALDIM KENDIM PLATES YAPARKEN KULLANIYORUM  ;D ARADA DA ZIP ZIP YAPIYORUM  :ehi:  PLATESDE PEK İYİ OLMUYOR AMA KAÇ KEZ KAYDI ALTIMDAN BITARAFIMI KIRACAM DIYE KORKUYORUM ZAYIFLAMA DERDINE  :k06:
:ehi:  :ehi:  :ehi:
çok hoşsun nurr seni onun üstünde düşünemiyorum  :ehi:
hatta ondan düşüğünü hiç düşünemiyorum  :ehi:

Lă_Tăhzen!

DÜŞÜNME ZATEN BENDE DUSUNEMIYORUMM EGERKİİ GERÇEKLESİRSEE EN GUZEL ALÇIDAKİ KOL VE AYAK  YARISMASI ACARIZ ORADA GORURSUN   YARISMADA DA 1. OLURUMM  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

49 kişide kalmış. yok mu başka oy kullanan ???

Lă_Tăhzen!

ARKADASLAR YARIN EVDE OLMAYACAGIM İÇİN BU AKSAM TURKIYE SAATIYLE 10.30 11.00 ARASI BİTECEK OYLAMA BİLĞİNİZE  :director:

Lă_Tăhzen!

oylama sona erdi arkadaslar bırazdan tebrık torenı yapılacakkk    :ehi: 1.belli zatenn   :hello2:

hüzünden_gelme

Balböceği

gurban oldugummu birinci oldu  :muzz: :muzz: :muzz:
yanarim yanarimda aysegulu nasil gozden kacirdim ona yanarim  :'(

Lă_Tăhzen!

söyle bişeyde yapalım herkes soylesın kıme oy verdgıını bana veren 5 uyeye rep verecem  :ehi:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Eylül , 2011, 22:15:35
söyle bişeyde yapalım herkes soylesın kıme oy verdgıını bana veren 5 uyeye rep verecem  :ehi:

öhömmm öhömmmm  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 07 Eylül , 2011, 22:15:35
de get bikerem ust uste rep verilmiyor  :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

ben oy kullanmadım sonuçları görmeden oy vermiyorum genelde kusura bakmayın
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Aytii

ben Öznura verdim oyumu

kimseyi tebrik etmiyorum

teşekkürde etmicem

birdaha hiç bir yarışmaya katılmıcam

bye.