27 Nisan , 2024, 09:54:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En İyi Anne Bebek Pozu (oylama)

Başlatan Lă_Tăhzen!, 06 Eylül , 2011, 22:24:49

« önceki - sonraki »

En İyi Anne Bebek Pozu (oylama)

~Ayşecik~
βαlκιz
veliff
๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑
❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤
°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°
elif35
°•. °•.ℓανιηуα.•° .•°
Lă_Tăhzen!
♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥

bitter

balkız herkes çok tatlı çok hoş ama ikizlere zaafım var çok da güleç çıkmış veletler senin için oy kullandım. 1 oy 1 oydur katkımız olsun  :)

aydinays

Lahtahzen ve aseli,
kardelen azrayı göremiyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

βαlκιz

Alıntı yapılan: bitter - 07 Eylül , 2011, 14:36:03
balkız herkes çok tatlı çok hoş ama ikizlere zaafım var çok da güleç çıkmış veletler senin için oy kullandım. 1 oy 1 oydur katkımız olsun  :)
canım çok saağoll allahım sanada ikiz nasip etsin inşallaaah  :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

aysegul ay size ne deyim ben oyumu son anda kullandimm..
seni goremedimm sonradan farkettimm tuhh  :-\

✿گสЯเ_ќĮż✿

AYY MAŞALLAH MAŞALLAH TÜM ANNELERİMİZE VE BEBEKLERİMİZE. :nazar: :nazar: HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL. :nazar:
RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN.ANNELERDEN ÇOK BEBİŞLERE BAYILDIM  :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: aydinays - 07 Eylül , 2011, 14:37:09
Lahtahzen ve aseli,
kardelen azrayı göremiyorum.

sayfayı yenile canım 

aydinays

Sayfayı yeniledim yinede göremedim. Ama hepiniz çok güzelsiniz. Maşallahınız var. Oyumu kullandım. Hepiniz çok güzelsiniz. Bizde doğuralım bir daha yapın bu yarışmayı  :k06: :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

DİLVİN

hepsidee çokk tatlıııııı

benım oyummm    :k06: :k06: :k06:

butun annelere  :love9: :love9:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hangi birine verecegımı şaşırdım hepsi çok tatlı uzun bır süre düşündükten sonra oyumu verdım  :basardim: :basardim: :basardim:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

doğangüneş

bu vesileyle ayşegülcüm senide görmüş oldum..maşallah cnm tam hayal ettiğim gibisin çok güzelsin yani oğluşunda cidden kopyan senin rabbim bahtınızı yüzünüzden güzel etsin inş. :amin: :love9: :love9:
ve umarım benim kızımda benim kopyam olur  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar işler açılmış sanki,oy kullanım oranı artmış. bence bu gün dursun bu anket. yarın kapanabilir. ne dersin nurum ???

Balböceği

Gurban oldugum alperen nasil buyumus yaa cok yakisikli olmus. alip bagrima basasim geldi masallah subhanallah  :nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Eylül , 2011, 15:40:49
kızlar işler açılmış sanki,oy kullanım oranı artmış. bence bu gün dursun bu anket. yarın kapanabilir. ne dersin nurum ???

:k06: :k06:

BENDE ÖYLE DUSUNUYORUM CANIM BİR AKSAM DAHA KALSINN İŞDE OLAN FLAN VARDIR EN AZINDAN BİZ DUZELTIRIZ BELKİ DURUMLARI  :ehi:

--elif--

bende verdim oyumuu  :hieyt:
hepinize maşallah nazar değmesin :nazar:
amma velakin korkuyorum heriflerinize yakalanacaksınız bu işin sonunda diye  :ehi:  :ehi: