6 Ay Sonrasi Icin Banyo Oturagi

Başlatan **Gül**, 05 Eylül , 2011, 16:16:52

« önceki - sonraki »

**Gül**

Oglum 7 aylik oldu. gecen aya kadar Salonda kuvetinde yikiyordum. Ancak hareketlenmesinden ve ayaga kalkmak istemesinden dolayi her taraf islanir oldu. 1-2 aydir banyoda yikiyorum. Ama dar olan dusakabinin icinde yikamak cok zordu benim icin. Hem Sercani zaptetmek hemde benim bel sirt agrilarim cok zordu. Gecen gun bir oturak gordum aldim denedim ve cok memnun kaldim. Altindaki ayaklar banyoya yapisiyor kaydirmiyor. Bebek ayaga kalkamiyor ve oturak 360 derece dondugu icin yikamada buyuk kolaylik sagliyor. benim gibi zorlananlara tavsiye edebilirim. Bir bakin derim. Dar banyolarda veya kuvette kullanisli ve guvenli bir oturak

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

@@@gözde@@@

**Gül**

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 05 Eylül , 2011, 16:20:14
güle güle kullanın canım :icon_thumright:
Tesekkur ederim canim sagolasin. Kullaniyorum memnun kaldim. Belki boyle birsey arayanlara faydasi olur diye dusunup paylasmak istedim  :)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Lă_Tăhzen!

NE GUZELMİŞŞ GULE GULE KULLAN CANIMM

BENDE ASELI SALONDA KUVETINDE YIKIYODUM BAKTIM ZAPTEDEMİYORUM HERTARAF GÖL OLUYOR  KUVETTE YIKAMAYA BASLADIM BENIMKIDE DAR  KUCUK OTURAGI VAR OTURUNCA SES CIKARTIYOR EGLENCELİ HALE GETIRIYORUZ BANYOMUZU

BU DA ÇOK  GUZELMİŞ AMA  :icon_thumright:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cok guzelmis gulcum gule gule kullanin  :k06:
biz hala kuvette yikaniyoruz masallah kizim cok seviyor zorluk cikarmiyor bana  :)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok beğendim
benim kıpırdak oğlumada lazım olur bu kesin

hümeyra_t_e

ay çok güzelmiş oğluşum büyüsün alıcam  :icon_thumright:

aysev

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

cok guzelmıs ama benımkıler bunda durmazkı  :k06: :k06: dursalar alırdım bende :)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gülcüm bizimki de bunun yeşili  ;)
Çok rahat kullanışlı herkese tavsiye ederim bende  :icon_thumright:
Tabi benim avantajım suyu seven bir oğlumun olması darısı herkeslerin başına  :)

aşkitoom

slm arkadaşlar ben geldim aranıza tekrar,ev taşıdım.iş güç derken ancak fırsat buldum.kızımda 7.aya girdi,bebişler büyüyor artık.

brkbanu

Oturağın 360 derece dönebilmesi benim ilgimi çekti. Benim de oğlum şu an 5.5 aylık. Ben de almak istiyorum bu üründen fakat interneti aradım taradım ürünü bulamadım! Markası nedir? Siz nereden aldınız?

HAYAT29

Canım nerden aldın fiyatı ne kadar

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят