16 HAFTALIK HAMİLEYİM FAKAT DÜN ADET GÜNÜMDE SANCIM OLDU?

Başlatan minis33, 04 Eylül , 2011, 10:09:40

« önceki - sonraki »

minis33

:icon_pale:  ARKADAŞLAR 16 HAFTALIK HAMİLEYİM KASILMALARIMOLDUGUNU DAHA ÖNCE BAŞKA BİR KONUDA PAYLAŞMIŞTIM FAKAT DÜN RESMEN ADET SANCISI GİBİ KASIKLARIMDA SANCI VARDI HESAPLADIM DÜN HAMİLE OLMASAM  TAM ADET GÜNÜMDÜ.KANAMAM OLMADI AMA BEN ÇOK AĞRILI BİR HAMİLELİK GEÇİRİYİYORUM.BUNA BENZER BİR AĞRI BAŞINDAN GEÇEN VARMI ACABA? BEN HAMİLE KALDIGIMI ADET GÜNÜMDEN BİR GÜN ÖNCE ÖĞRENMİŞTİM FAKAT ADET GÜNÜMDE YİNE ADET SANCIMI VE ADETİMİ OLMUŞTUM.

susanna

Alıntı yapılan: minis33 - 04 Eylül , 2011, 10:09:40
:icon_pale:  ARKADAŞLAR 16 HAFTALIK HAMİLEYİM KASILMALARIMOLDUGUNU DAHA ÖNCE BAŞKA BİR KONUDA PAYLAŞMIŞTIM FAKAT DÜN RESMEN ADET SANCISI GİBİ KASIKLARIMDA SANCI VARDI HESAPLADIM DÜN HAMİLE OLMASAM  TAM ADET GÜNÜMDÜ.KANAMAM OLMADI AMA BEN ÇOK AĞRILI BİR HAMİLELİK GEÇİRİYİYORUM.BUNA BENZER BİR AĞRI BAŞINDAN GEÇEN VARMI ACABA? BEN HAMİLE KALDIGIMI ADET GÜNÜMDEN BİR GÜN ÖNCE ÖĞRENMİŞTİM FAKAT ADET GÜNÜMDE YİNE ADET SANCIMI VE ADETİMİ OLMUŞTUM.
tatlım bende 9, ayıma girdim bu hafta
ve bu aya kadar her ay adet olmam gereken günde regl olacakmışım gibi kasıklarımda ve eklemlerimde ağrı oluyodu

içini ferah tut sancılı oldugun zamanlarda uzan ve yorulma
allah saglıkla bebeğini kucagına almayı nasıb etsın  :aferin:

Balböceği

Evet bazi hamilelerde oyle olabiliyormus..
Benim eltim 9 ay boyunca sancilari hic bitmemis,bendede hic olmadi mesela.

burcum

doktorum söylemişti her ay adet olacağın günler ağrıların olabilir demiştikorkulacak birşey yok demişti ama sen gene de bir dr na sor için rahatsın :icon_thumright:

laracroftt

bendede oluyo cnm cok normal bısıy bu vucut adet olacakmıs gıbı agrı ve kasılma yapıyormus ama bebısten dolayı olmuyosun tabıı korkma yanı ;)

Aytii

benim sancılarım 5 aylıkken başlamıştı

dediğin gibi her ay adet olacağım tarihte sancılanırdım

yalancı sancı diyolar ona

ağrın olduğu zaman dinlen korkma bişey olmaz