barbii bebeğe örgü gelinlik

Başlatan @@@gözde@@@, 03 Eylül , 2011, 15:27:03

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

@@@gözde@@@

@@@gözde@@@

@@@gözde@@@

kıslar buda benim biara hobimdi hoşuma gittiği için örmüştüm sonrada gören bunu bana sat bunuuda bana derken iş ticarete binmişti :ehi: :ehi: sonrada 80 100 tane falan abartısız örüp sattım.. sonra bayağı bi ilerletip üzerlerine harf yazmaya başladım falan öre öre sıkıldım ve bıraktım şimdi kendi evimde bile yok bu fotoda anneme hediye olarak yapmıştım bayramda gittiğimde çektim buraya koymak için :occasion5:

Balböceği

Vayyy cok guzel gozukuyor  :icon_thumright:

bi kizim yokki aliyim  :k06: :k06: :k06: ellerine saglik  :flowers:

banu_fth

süper görünüyor .. daha ne cevherler var kıs sende  :k06: :nazar: :nazar:  :love9:

@@@gözde@@@

teşekkür ederim kıslar :opucuk: eylülcüm bide abimin nişanında nişan masası süslemiştim onunda resmini koyım başkada bişey yok :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

@@@gözde@@@

teşekkürler canım ;) senin kapı süsünden esinlenerek yaptığım küçük kapı süsünü gördün mü evdeki iplerden senin kapı süsü gibi yapım derken farklı bii model çıktı :laughing7:

hüzünden_gelme

ayy buda harıkaa maşallah ne hamarat hatunsun  :nazar: :nazar:

@@@gözde@@@

@@@gözde@@@

kıslar buda yukardakinin yavyusu :k06: abimin nkahı oldu düğünü ağustosta nikah benim aklıma böle bi fikir geldi ama daha duvak yapılcak ve kırmızı kurdeleyle yandan şeker bağlancaktı beline onuda aşırı derece masraflı olcak diye vazgeçildi.. geçe günü nikah şekerlerine bakmaya gitmiştik gelinimiz senin ördüğün bebek hepsinden güzel değince dükkan sahibide çok merak ettim siz yapın biz satalım dedi yani gene ticarete döküyodum bu işi :k06: sonradan şimdi bebeğimin modelini alıp sonra başklarına ken atölyelerinde yaptırmaya kalkarlar diye götürmedim

Aytii

maşallah

çok güzel örmüşsün

banu_fth

haklısın valla yaparlar ..  :violent1:

çok güzel olmuş bu da .. minik barbie  :k06: :k06:

@@@gözde@@@

sağol talım evet canım ya ben sordum siz nikah şekerlerini dışardamı yaptırıyosunuz diye hayır atolyemiz var dedi o anda dank etti benim kafaya :aferin:
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 04 Kasım , 2011, 13:56:18
maşallah

çok güzel örmüşsün

teşekkür ederim aytencim :opucuk: