27 Nisan , 2024, 15:41:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Alıngan mısınız?Alınganlıkla ilgili neler düşünüyorsunuz?

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2011, 01:46:18

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıngan mısınız?Alınganlıkla ilgili neler düşünüyorsunuz?
alıngan insanlar sizi rahatsız eder mi. acaba alınganlar daha mı duygusal oluyorlar...Eleştiriler mi yoksa çok yıkıcı,o yüzden mi ? ya da yaşanan hayal kırıklıkları mı bu kişileri alıngan yapıyor...

Lă_Tăhzen!

PEK ALINGAN DEGILIM OYLE UFAK TEFEN SEYLERE KOLAY KOLAY ALINMAM EGER KARSIMDAKININ SÖYLEDIGI CIDDI ANLAMDA KIRICI BI ELESTIRIYSE HER INSAN GIBI NORMAL OLARAK ALINIRIMM

ÖYLE HERSEYE ALINAN MIZ MIZ INSANLARDAN DA NEFRET EDERIMMM BANA UZAK ALLAHA YAKIN OLSUN AMA NE YAZIKKI CEVREMDE COK VAR   :-\

Balböceği

Alingan degilim karsimdaki gercekten bana kirici davraniyorsa bunu sonradan anlarim

iste o kadar safim  :'( alingan insanlardanda nefret ederim  :cildir:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy benim burda esimin birkac akrabasi var ne konussan afedersiniz arkasindan anlarlar hemen kusup alinirlar  :cildir: :cildir: hic sevmem o tipleri  :igrenc:
yerine gore hersey  :-\

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

doğangüneş

OFFF EDA ALINIYORUM AMA BU KADARDA ABARTMA BACIM Bİ DÜNYA KONU AÇMIŞSIN CEVAP VERMEYE HALİM KALMADI  :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

insanın doğasında vardır alınganlık

ama dozu var tabi onunda herşeyin olduğu gibi

bende zırt pırt alınmam öyle ama birisi tepemi attırıyosa haddini bildiririm hemde okkalı bir şekilde

gereksiz konuşup canımı sıkanlarla uğraşamam

alttan alcakmışım sırıtçakmışım felan işim olmaz

hooop lafı yapıştırırım işime bakarım  :icon_thumright:

birde bazısı vardır ya hani sırf dobra olduklarını sandıkları için sana birsürü şey söylerler ıyyy  :igrenc: sanki kendileri sütten çıkma ak kaşık  :-\ vıdı vıdı konuşurlar yok şöylesin böylesin diye ama tebrik ediyorum öylelerini yinede enazından yüzüne karşı söyleyebiliyolar nekadar boş konuşmak olsada  ::) ben durduk yere kimseyi eliştirmem. bana sorulur. nasıl buluyosun beni? yada giydiğimi saçımı? ozaman cevap veririm ama durduk yere asla eleştirmem  :icon_thumright:

karapnr

bir tek kocama alıngan davranırım  :k06: nazımın geçtiğini bildiğim için  :opucuk: :love9: :love9:

derbeder

kocise alinirim karapnr' in dedigi gibi  :icon_thumright: baska birinede kolay kolay alinmam. osuruktan nem kapanlarada mesafemi koyarim olur biter  :icon_thumright:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 24 Ağustos , 2011, 09:56:22
kocise alinirim karapnr' in dedigi gibi  :icon_thumright: baska birinede kolay kolay alinmam. osuruktan nem kapanlarada mesafemi koyarim olur biter  :icon_thumright:
:icon_thumright: :laughing7:

HASRET!M S@N@

bende cok alınmam birde neyi kastetiği önemli sadece cok sevdiğim insanların sözleri beni kırar baskalarınınkini hiç umursamam regli günlerim yakınken ama alıngan olurum  :honk: :honk: :honk:

Dilara Ebrar

ben çok alınırım yaaaa.ama tabi genelde kocacığıma yaparım bunu.oda yazık bilir hep alttan alır.ama kötü bişi insan böle olmamalı diye düşünüyorum  :-\
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...