Eşinize olan sevginizden tereddüt ettiğiniz oluyor mu?

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2011, 01:45:24

« önceki - sonraki »

Balböceği

Eşinize olan sevginizden tereddüt ettiğiniz oluyor mu?

kelebegimm

ilk evlendigim zamanlar oluyodu cunku gorucu usuluyle evlendik ve iki kezmi ne gorduk o almanyada ben tr deydim
ama simdi kendi sevgimden nede onun sevgisinden tereddutum yok cok sukurr cook seviyorum rabbim ayirmasin kimseyi :love9: :love9: :love9: :love9:

]

Lă_Tăhzen!

ASLA OLMADII  SEVGIMDEN TEREDDUT ETSEYDIM EVLENMEZDIM HAYATIMDA OLMAZDI   

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

kelebegimm

ben pat die almanyaya 10 kisilik nufusun icine dusunce arada bi noluyo diodum kendi ailem cok sevgi dolu bunlarda o anlayis yok herkes kendi aleminde bende hep esime patliyodum ama simdi cok iyi anladim esimin sevgisini bana sahip cikmasi herseye deger :love9: :love9:

]

doğangüneş

HASRET!M S@N@

illaki zaman zaman olmustur kendiminkinden olmasa bile onunkinden cünkü biz kadınlar pek pimpirikliyiz en ufak birseyde acaba beni sevmiyor mu diye düşünüyoruz öyşe zamanlarda yada kızgınlık anlarında olmustur yoksa esimin beni cok sevdiğini biliyorum  :love3: :love3: :love3:

gecenin_rengi

hm..... bazen çok kızınca, şööle bi bıçak altına yatırasım gelince olmuyor diiil  :ehi:
ama tereddüt etmezsen, ne kadar sevdiğini de anlayamazsın, severim ben kocişimi  :love8:

elif35

asla olmadı severek evlendik zaten biz hatta o kadar seviyorum ki film yada dizi de birinin eşi öldüğü zaman eşime sarılıp çok ağlamışımdır sana bişey olursa ben naparım diye  :crybaby2:

Aytii

Alıntı yapılan: elif35 - 24 Ağustos , 2011, 18:19:40
asla olmadı severek evlendik zaten biz hatta o kadar seviyorum ki film yada dizi de birinin eşi öldüğü zaman eşime sarılıp çok ağlamışımdır sana bişey olursa ben naparım diye  :crybaby2:

aynen bendede öyle oluyo  :-\

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

HIC TEREDDUT ETMEDIM ALLAHA SUKUR HER GECEN GUN ONA OLAN SEVGIM VE HAYRANLIGIM KATLANARAK ARTIYOR  :nazar: :opucuk: :love9: ALLAH RAZI OLSUN ONDAN  :amin:  BENI HEP MUTLU ETTI :love8: :love9: :opucuk: :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

okadar yıprandım ki hergün düşünüyorum acaba onu seviyomuyum diye  :dontknow:
bazen yok seviorum diyorum.özlüyorum bazen de beni üzdüğü için nefret ediyorum ondan, eve gelmesin diyorum hep  :'(  :violent1:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: gecenin_rengi - 24 Ağustos , 2011, 16:27:26
hm..... bazen çok kızınca, şööle bi bıçak altına yatırasım gelince olmuyor diiil  :ehi:
ama tereddüt etmezsen, ne kadar sevdiğini de anlayamazsın, severim ben kocişimi  :love8:
bende

laracroftt

yalan yok valla cok oldu halada olur helede hamıle kaldıgımdan berı daha sık oluyor hormonlar mı depresıyo nee   ::)  tabıkı severım esımı ama sevıyo muyum kı acaba dıyorum evet, bazen kendısını goresım sesını duyasım yok hatta dokunmasını bıle ıstemıyorum zaman zaman... Neden dersenız bende bılmıyorum  :(