27 Nisan , 2024, 14:12:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İişkinizde anlaşılabiliyor musunuz?.

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2011, 01:33:03

« önceki - sonraki »

Balböceği

Yaşadığınız ilişkide birlikte olduğunuz kişinin sizi
gerçekten anladığını düşünüyormusunuz?

Lă_Tăhzen!

BİRBİMİZİ ANLAMASAK ANLAYIS GÖSTERMESEK EVLILIGIMIZIDE YURUTEMEYIZKİ ANLASIYORUZ COK SUKUR

doğangüneş

ARADA BİR ANLAMADIĞINI DÜŞÜNÜRDÜM  :caca:

ŞİMDİ DÜŞÜNMEYE BİLE ZAMANIM OLMUYOR  :toothy10: :toothy10:

HASRET!M S@N@

bazen anlıyor bazen anlamıyor ama anlamasada sonunda anlamak zorunda kalıyor biraz fikirlerimi yansıtmada ve kabullendirmede inatcıyımdırda

gecenin_rengi

Alıntı yapılan: doğangüneş - 24 Ağustos , 2011, 02:43:36
ARADA BİR ANLAMADIĞINI DÜŞÜNÜRDÜM  :caca:

ŞİMDİ DÜŞÜNMEYE BİLE ZAMANIM OLMUYOR  :toothy10: :toothy10:

harika öldüm gülmekten dğn güneş.....  :toothy10: :toothy10:

Benim fikrime gelince,,,,
Eşler Eşleri anlayamaz.....  :tongue3:
Anlasalar evlenmezler, sevgili kalırlardı  :toothy10:

Aytii

Gülben Ergenin bir sözü vardı

"Biz anlaşmamazlıklarımızla anlaşıyoruz" demişti bir röportajında

kesinlikle doğru söylemiş

eşler arasındaki felsefe budur  :icon_thumright:

hüzünden_gelme

Balböceği

Esim hep beni anladığını söyler, acaba beni mı kekiyor  :icon_scratch:

iklima

Çogu zaman hayır.bana dogru gelen bi çok şey ona yanlış gelir.biz halukla meltem kadar zıt kutuplarız.zıtlar birbirini çeker diye kandirdi beni ama bazen çekilmiyor.kafami duvarlara da vursam anlamıycagı varsa anlamaz.ama çogu şeyide zamanında ve onu etkiliycek şekilde söylersem anlar
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°•.ℓανιηуα.•°

ilişki yaşadığımız kişiler erkek olduğuna göre hiç bir erkeğin bi kadını yüzde yüz anladığını düşünmüyorum  :k06:

farklılıklarımız var.

doğalarımız hormonlarımız bakışaçılarımız öyle farklı ki.

erkek ve kadının anlaşabilmesi gerçekten zor bi durum  :laughing7:

orta yolu bulmak lazım. çoğu zaman buluyoruz ama bulamadığımız zamanlar da olmuyo değil. işte o zamanlarda böööyle  :violent1: dövesim geliyo  :ehi:

Balböceği

laracroftt

hakkını yemeyeyım cogu zaman anlar,ızah edersem anlayıs gosterır. Bana hep kredısı yuksektır.
Ama ben cogu zaman anlamam onu.cok acmaz kendını bana.ıcınde yasayı sever ama ben sezer kurcalarım sonra anlarım oda mutlu olur :k06: ne gerek varsa benı ugrastırmaya anlat kurtul :ehi:

Sır_Çiçegi

genelde düşüncelerimiz hep aynıdır anlaşırız her konuda arada gıcıklık yapmıyo deil ama  ;D
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

xxcansuxx

çok şükür anlıyor beni...
bazen bir bir anlatmak zorunda kalsamda :tongue3: :tongue3: erkekler kadınlar kadar kıvrak zekaya sahip değiller... amlamıyorlarsa ondandır  tek tek izah edin...
kaskatı kuralları olan, dediğim dedik bir kocam olmadığı için şanslıyım... neden bu beni anlamıyor diye dert yandığımı bilmem mesela  :love8: :love8: 

hümeyra_t_e

sema maraşlının eşimin eşi yok kitabında okumuştum galiba.diyodu ki"kadın ve erkeu birbirlerini anlayamaz yanlızca anlayış gösterir ve buda bir ilişki için yeterlidir" çok doğru bazen kendimi yırtsam onun gözündn bakamıyorum oda aynı.ama çoğunlukla anlayış gôsteririz  birbirimize :love9: