28 Nisan , 2024, 02:44:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İlişkiye ara vermek, ilişkiyi kurtarır mı batırır mı?

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2011, 01:19:40

« önceki - sonraki »

Balböceği

ツgöçmen_54 ツ

bence gözden uzak olan gönüldende uzak olur.araya mesafe girdiği zaman soğuklukda girer ilişkiyi batırır kanısındayım  :icon_thumright:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

duruma gore bence  ::) her ikiside olabilir  ???
ama genelde ayrilik doneminde nasilsa ayriyiz diye araya baskalari girer sonradan birlestiginde bu durum ortaya ciktiginda iyice sogulur falan filan bence olmamali bilmiyorum basima gelmedigi icin  :dontknow:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

bence ilişkinin durumuna göre flört yasayan bırıyse bişey diyemicem ama evli çiftler için kurtarır

biz eşimle 1.5 ay ayrı kaldık mesela aramızda bı sorun yoktu tatıl ıcın gıtmıstım bırbrımızın degerını anladık bırbırımızı özledik suanda 2 ay öncesınden daha guzel hersey sanki birbirimizin kıymetını anlayınca kırmamaya calısıyoruz  tartısmalarımız yok şimdilik bence evli çiftler en az 1 ay ya da 2 hafta soyle bı ayrı kalmalı kafa dınlemeli  senede 1 kez

doğangüneş

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 24 Ağustos , 2011, 01:26:12
bence ilişkinin durumuna göre flört yasayan bırıyse bişey diyemicem ama evli çiftler için kurtarır

biz eşimle 1.5 ay ayrı kaldık mesela aramızda bı sorun yoktu tatıl ıcın gıtmıstım bırbrımızın degerını anladık bırbırımızı özledik suanda 2 ay öncesınden daha guzel hersey sanki birbirimizin kıymetını anlayınca kırmamaya calısıyoruz  tartısmalarımız yok şimdilik bence evli çiftler en az 1 ay ya da 2 hafta soyle bı ayrı kalmalı kafa dınlemeli  senede 1 kez

:icon_thumright: :icon_thumright: KESİNLİKLE ZATEN UZAMANLARDA ÖNERİYOR BUNU..
AMA BİZ BU SENE HAMİLELİĞİMDEN DOLAYI AYRILAMADIK ANNEMLERE GİDEMEDİM...AMA DÜŞÜNÜYORUMDA ASIL AYRILIĞI YAŞADIK BU ŞEKİLDE..ZİRA İKİMİZDE DE GARİP Bİ ÖZLEM VAR  :y25: :y25:

HASRET!M S@N@

duruma göre değişir ama bence bazı durumlarda ayrı kalmaken iyisi birbirini özlüyorsun ve kıymet biliyorun ben esimle birkez bosanma noktasına geldiğim için biliyorum bu yüzden arada annemlerde kalırım birgün yada iki gün yazlıkta oldukları zaman o ayrılık iyi gelir bize biz birde 7 gün 24 saat beraberiz tabi onunda etkisi var

gecenin_rengi

ilişkiye ara vermek ilişkiyi kurtarmaz belki, ama insana kaybedeceklerini hatırlatır....
Bitmiş bir ilişkiyi hiç bir şey kurtarmaz, ama yıpranmış bir ilişkiyi çok şey düzeltir, yeniler....
Yani bence  :-\

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Evliysen olabilir mesela ben mecbur ayriyiz.insan evliyken özlemeyi unutuyo ama suan cok özlÜyom..O da bensiz evin cok kötÜ oldunu söyledi ::) ilk defa ayri uyuduk.deger bilmek icin biraz ayri durmak gÜzel.ama flört edenler icin olmaz bu demek oluo seni tamamen birakmak istemiom sadece birazda disardakilerin tadina bakcam sana döncem  :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

gecenin_rengi

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Ağustos , 2011, 08:56:21
Evliysen olabilir mesela ben mecbur ayriyiz.insan evliyken özlemeyi unutuyo ama suan cok özlÜyom..O da bensiz evin cok kötÜ oldunu söyledi ::) ilk defa ayri uyuduk.deger bilmek icin biraz ayri durmak gÜzel.ama flört edenler icin olmaz bu demek oluo seni tamamen birakmak istemiom sadece birazda disardakilerin tadina bakcam sana döncem  :laughing7:
:toothy10: :toothy10: :ehi: harika :)
yedekte bekle durumu yani  :ehi:

derbeder

ayriliklar kucuk asklari sondurur, buyuk asklari alevlendirir  :icon_thumright:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

suzannn

BENCE ARA VERMEK  İLİŞKİYİ DAHADA ÇABUK BİTİRİR

facede gördüğüm bir paylaşım

"İlişkimize bi süre ara verelim" cümlesinin tercümesi, "Senden iyisini bulursam ne ala. Bulamazsam sana geri dönerim"dir.

hüzünden_gelme

burcum

annemle babamın hep söylediği bir cümleyi söylüyeyim size eşinle tartışırsan kesinlikle yatağını ayırma :icon_thumright:

iklima

bence mesafeler araya uçurumlar sokar.en azından benim ilişkimde böyle.ben küs kalamam ayri duramam.ara verince günümü gün edemem salya sümük yataklara yapışırım.neden kendime tek başima eziyet ediyim ki.Ayrıcı bunu karşı tarafa teklif etmek hiç hoş degil onur kırıcı
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!