04 Mayıs , 2024, 22:21:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

masadamı yemek yiyiorsunuz yer sofrasında mı?

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2011, 01:17:25

« önceki - sonraki »

Balböceği

evet kızlar tv de zenginlerin masada, yoksul ailelerin yerde yemek yediklerini gösteriyorlar, resmen sınıf ayrımı için.

siz nerde yiyiorsunuz.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

yerde  :D :D esim oyle seviyo bizde hep yerde yerdik simdi zor geliyo oturamiyorum  ::)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

kelebegimm

masada yiyoruz ama yer sofrasini cok ozledim yaa bekarken toplanirdik sofraya kardesimle kavgá ede ede yemek yerdik annemle babam sinir olurdu aramiza illaki biri girerdi rahat yemek yiyelim die :laughing7: :laughing7: :laughing7:

]

Balböceği

Yer sofrasi berekettir derler  :icon_thumright:

Bizde genelde masada yiyoruz  :)

Lă_Tăhzen!

ruh halıme göre degısıyor   rahat rahat bagdaş kurarak oturmak ıcın su son zamanlarda yerde yemeyı tercıh edıyoruz  aselde olunca daha rahat oluyor yerde yemek onunla masada yemek tam bı işkence

kelebegimm

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 24 Ağustos , 2011, 01:28:40
ruh halıme göre degısıyor   rahat rahat bagdaş kurarak oturmak ıcın su son zamanlarda yerde yemeyı tercıh edıyoruz  aselde olunca daha rahat oluyor yerde yemek onunla masada yemek tam bı işkence
ay ablaminda birbucuk yasinda kizi var masadan alidgini yere taakk hic umrunda deil sandalyeye kendi oturup inio ama dusecek die odun patlio off die ablam bi rahat yemek yiyemicemmi benn ama yinede cok tatlilar yaaa

]

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: kelebegimm - 24 Ağustos , 2011, 01:30:25
ay ablaminda birbucuk yasinda kizi var masadan alidgini yere taakk hic umrunda deil sandalyeye kendi oturup inio ama dusecek die odun patlio off die ablam bi rahat yemek yiyemicemmi benn ama yinede cok tatlilar yaaa

BENIM KIZDA ÖYLE KENDISI INECEK KENDISI CIKACAK BİDE HIZLI ÇIKIP INIYORKİİ  KENDISI YEMEYE CALISIYOR FALAN YERLERE DOKUYOR  YERDE AMA NE DUSME DERDI VAR NE DE YERLERE AKITIP BATIRMA EN IDEALI :)

ツgöçmen_54 ツ

her ikisinide tercih ediyoruz.genelde kışın yer sofrasında, yazın mutfakta masada  ;D

kelebegimm

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 24 Ağustos , 2011, 01:33:52
Alıntı yapılan: kelebegimm - 24 Ağustos , 2011, 01:30:25

BENIM KIZDA ÖYLE KENDISI INECEK KENDISI CIKACAK BİDE HIZLI ÇIKIP INIYORKİİ  KENDISI YEMEYE CALISIYOR FALAN YERLERE DOKUYOR  YERDE AMA NE DUSME DERDI VAR NE DE YERLERE AKITIP BATIRMA EN IDEALI :)

aynen insanin akli cikio duscek die ben teyzesi olarak ole oluyosam annesini dusunemiyorum ne varsa eskilerde var oturcan yere bagdasinida kurcan ohhh :)

]

karapnr

genellikle masada yiyoruz ama canımız keyif yapmak istediği zaman tv nin karşısında yerde de yiyoruz  :laughing7:

...ŞehzadEfe...

evlendim masada yemege basladım eşim öyle alışık ama yer sofrasını özlüyorummm  :-\ sanki karnım doymuyo masa da hep oyle geliyo rahat oturamıyorum bide bagdas kurup yerde yemek daha güzel
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

--elif--

suzannn

bizde her ikisinde yeriz ama eşim yerde oturamadığı için masayı tercih ederiz

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Yemek masam mutfakta acele yiceksek orda yok keyif yapcaksak tv karsisinda kÜcÜk masada yeriz
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: