27 Nisan , 2024, 10:28:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kaç sevgili,kaç aşk yaşandı şu hayatıızda??

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2011, 01:12:51

« önceki - sonraki »

Balböceği

ツgöçmen_54 ツ

ilk ben cevaplıyım ;D
ilk aşkım komşumuzun oğluydu  :)
2.halk ekmek büfesinde çalışan biriydi :ehi:
3.sakaryasporda futbolcuydu :tongue3:
4.eşim (son aşkım)
toplam 4 tane yani :laughing7:

Lă_Tăhzen!

benımde ilk askım ask bıle demıyorum 13 yasındaydımm  okula yenı gelmıstım orda bırıyle konusuyordum ey Allahım :)

2.lise yıllarımda  o da ailem engel oldugu için bitti  salaklık dönemi pişmanım  :'(

3.eşimle tanısmadan önce   çalısırken bı tanıdıgımızdı önce abı kardestık sonra asık olduk :) elilik dusunuyoduk onun ve benım aılem engel oldu   :'( cok sıkıntılar cektım cok dua ettım 

4.ilk ve son askım kabul edıyorum canım eşimm tam umudumu yıtırdıgım anda cıktı karsıma onu karsıma cıkaran rabbıme sukurler olsunn

keske tek esım olsaydı hayatımda ondan önce bana haram olana bakmasaydım konusmasaydım :( cok pişmanım  ama engel olamıyor ınsan delıkanlılık dönemlerınde duygularına hakım olamıyorsun
n

Balböceği

Tabii insan mutlaka hoslandigi biri olmustur..

Ama esim benim ilk sevgilim,ilk askim  :love7:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

benim cogu platonikti hep uzaktan severdim liseyi bitirmistim hala bi sevgilim olmamisti  :D :D
1.si arkadaslar bir kez kanima girdi bir arkadasligim oldu ama pisman olup bitirdim ask denmezdi galiba hevesti cok pismanim  :-\
2.si amcaminogluna asik oldum olmaz olaydim dunyami karartti  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: ama cok uzun surmedi zaten 3.su uzun zamanin dengesizligi kararmis dunyamin icine isik gibi dogan kocacigim geldi deli gibi asik oldum ve evlendik cok sukur onu bana yazana kurban olayim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

1. si annemlerin (Türkiyede) komşunun oğluydu

tam bir dengesiz

ne halt yiyosa bana atardı suçu. iftiraya geçiyodu resmen

sonra ben yakaladım bikaç yanlışını 2 sene sonucunda bitirdim  :aferin:

seviyodum o öküzü ama o yaptıkları aklıma geldikçe mantığımla hareket ettim ve ondan uzak durdum peşimden çok koştu hatta 4 sene bitti evliyim hala birşekilde kendini bana belli etmek için elinden geleni yapar ama ona sorsanız çok gururlu sert bakışlı haşin çocuktur  :-\

benden uzak Allaha yakın olsun  :wave:

sonrada eşimle tanıştık  :love9: iyiki tanışmışız  :love3: çok seviyoring oniii  :k06:

...ŞehzadEfe...

ilki abimin arkadaşıydı 2 yıl sürdü çok sevdik birbirimizi zorla ayırdılar ayrıldıktan sonra adamın ikinci yüzünü gördüm kısmet iyiki olmamış dedim

ikincisi benimmm dünyalar güzeli yakışıklı kel kocammmm  :love9: herşeyim nefesim olduu nefesim olarak kalıcak inşallah  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

HASRET!M S@N@

benmde eşim 3.  :-[ :-[ :-[ keske ilk olsaydı ama bazı seyleri söyleyebildiğim ilk kişi

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

doğangüneş

bana aşık olan çok oldu ama ben kimseyi sevemiyordum yaa hatta  o aşık olanlardanda acayip kıl oluyordum  :k06: :k06: ilk ve inşallah son aşkım kocam oldu hamdolsun.... :love9: :love9:

rabbim hepimize  uzun bir ömür,mutluluk,huzur,sağlık versin inş.  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

KÜcÜkken bi kac kisiylen ciktim ama asik deildim hoslanmistim.bide okul zamanlari özenti vardi  :suclu: isin kötÜ tarafi esim hepsini bilio ve ayni yerlerde kalioz  :cildir: ama iyiki bilio esim sonradan bilmesi daha kötÜ herhalde.ama ilk askim esim onunda ben  :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

toprakk

ben kimseeye asık olmadım çünkü ewden dısarı çıkamadım ilkkez eşimi gördüm ve asık oldum oda platonik gibiydi basta kendi kendime dedim denemeye değer neden olmasın ve oda beni sewdi ewlendik yani ömrümde anlatacağım ilk ask hikayem insallahta son olur :amin: :love9: :love9: :love9:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: toprakk - 25 Ağustos , 2011, 11:28:51
ben kimseeye asık olmadım çünkü ewden dısarı çıkamadım ilkkez eşimi gördüm ve asık oldum oda platonik gibiydi basta kendi kendime dedim denemeye değer neden olmasın ve oda beni sewdi ewlendik yani ömrümde anlatacağım ilk ask hikayem insallahta son olur :amin: :love9: :love9: :love9:

NE GUZEL ALLAH DAIM ETSINN  :love9:

__nil__

2 kere aşık oldum.

1.si acı hüzün,pişmanlık dolu yıllarımı aldı

2.si eşim rabbimin hediyesi :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar:

3.bebeğimm yeniden aşık oluyorum onunla :toothy10: :toothy10: :toothy10:

toprakk

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Ağustos , 2011, 11:37:50
Alıntı yapılan: toprakk - 25 Ağustos , 2011, 11:28:51

NE GUZEL ALLAH DAIM ETSINN  :love9:
sağol canım çok sağol
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE