Diva'dan sevgiliye sıkı koruma

Başlatan hüzünden_gelme, 23 Ağustos , 2011, 21:36:16

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

İzmir'de sahneye çıkan Bülent Ersoy'un sevgilisi Berk Yılmaz'ın peşinde bir koruma ordusu vardı

Bülent Ersoy Muazzez Abacı ve Adnan Şenses İzmir'deki Fuar Açıkhava Tiyatrosu'nda "Neşe-i Muhabbet" konserinde bir araya geldi.

Sahnede 5 saat kalan Ersoy sahneye gelinlikle çıktı. En ön sırada da sevgilisi Berk Yılmaz oturuyordu. Şarkılarını ona bakarak seslendiren Ersoy bir ara sahneden inip Berk Yılmaz'ın yanına geldi.
İZMİRLİLER YAKIŞIKLI OLUYOR

Sevgilisiyle "Çile Bülbülüm" şarkı sözlerisını söyleyen Ersoy "İzmirliler 'in bana fahri hemşehrilik vermesi lazım. Hep damatları İzmir 'den seçiyorum. İzmirliler çok yakışıklı oluyor" dedi. Şarkı söylerken düşen küpesini sevgilisine veren Ersoy seyircilerle de şakalaştı. Gecenin en ilgi çeken görüntüsü ise Bülent Ersoy 'un sevgilisi Berk Yılmaz 'ın peşinde koşturan koruma ordusuydu... Berk yanında otururken sahne altına konuşlanan korumalar çıkarken de peşini bırakmadı.

EVLİLİK TEKLİF ETMEDİ AMA...

Ersoy'un daha önce sevgilisinin kendisine sahnede evlenme teklif edeceği iddia edilmişti. Yılmaz evlilik teklif etmedi ama ilk kez en ön sıradan korumalar eşliğinde Ersoy'u utangaç tavırlarla izledi. Yılmaz'ın annesi Şehnaz Yılmaz'ın bu ilişkinin evlilikle noktalanmasını çok istediği biliniyor.

Konser için 10 kilo veren şarkı sözlericı Muazzez Abacı ise sahneye 1970 'li yılların kıyafet ve saç stiliyle çıkarak izleyicileri geçmişe götürdü. Adnan Şenses de şarkı sözlerilarını İzmirliler için söyledi.

hüzünden_gelme

lügatimda bunlar icin henüz bir kelime kesfedemedim  :k06:
igrenclik desem yaninda az kalir midesizlik desem yine az kalir .... :cildir:

Balböceği

Allah yardim etsin bunlaraa, ne gunlere kaldik!!  :igrenc:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

derbeder

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 24 Ağustos , 2011, 00:31:25
bunuda parayla tutmustur  :ehi: :ehi: :ehi:
:icon_thumright:

aslinda aciyorum Bulent Ersoya bi yonden. bir cok seye sahip belki ama kesinlikle mutlu olduguna inanmiyorum.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

elif35

:igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

acımak değil de kız ben onun şeysini merak ediyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: elif35 - 02 Eylül , 2011, 13:03:43
:igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

acımak değil de kız ben onun şeysini merak ediyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

neysınıı   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

elif35

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 02 Eylül , 2011, 10:18:37
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 24 Ağustos , 2011, 00:31:25
bunuda parayla tutmustur  :ehi: :ehi: :ehi:
:icon_thumright:

aslinda aciyorum Bulent Ersoya bi yonden. bir cok seye sahip belki ama kesinlikle mutlu olduguna inanmiyorum.
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

toprakk

ben erkek olsam kesinlikle bülent ersoyun geçtiği yoldan bile geçmezdim değil ki sewgili olmak onunla ewlenenleri çok merak ediyorum kim kimin kocası kim kimi acaba..... :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

Balböceği

Divanin boynuzlari yere cakildi!!  :director:
cok guldum ama yaaa ohhh iyi oldu  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Eylül , 2011, 20:39:45
Divanin boynuzlari yere cakildi!!  :director:
cok guldum ama yaaa ohhh iyi oldu  :ehi:

nolmuş nolmuş .. bu da mı aldatmış  :ehi: :ehi: :ehi:

amaaan parayla tutulmuşlar bence .. kim aşık olur ki bülent ersoya .. tabiki normal kız arkadaşlarıyla gezicek kadar aptal insanları tutması hata olmuş bülent ersoyun..  ::)

Balböceği

Ben 19 yasinda saniyordum sipayi 24 mus megersem  :ehi:
evt aldatmissss  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hem akil var mantik var demi  yaa  :ehi:

banu_fth

bu da iyice süzme salakmış  :ehi: :ehi: :ehi: dışarda el ele geziyor sevgilisiyle  :ehi: :ehi:

yada bülent ersoy ile sözleşmesi bitti .. böle patlatıolar .. gururlu kadın ersoy .. sevgilisinin aldattığnı öğrenince

evlenmekten vazcayar  :ehi: :ehi: :ehi:

tübeee tübeeeeeeeee  :laughing7: