Tüp Bebek İğnelerine Başladım Yardımınıza İhtiyacım Var

Başlatan nihalll, 18 Ağustos , 2011, 22:52:42

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

canım ümidini kırmak istemem ama  aldığın hormon ilaçlarının etkisiylede öyle çıkabilir  yanılma oluyor :-\
en sağlıklısı gününü beklemek :opucuk:

nihalll

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 21 Eylül , 2011, 15:58:48
canım ümidini kırmak istemem ama  aldığın hormon ilaçlarının etkisiylede öyle çıkabilir  yanılma oluyor :-\
en sağlıklısı gününü beklemek :opucuk:
of ya gerçektenmiiii
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

ORNA

Alıntı yapılan: nihalll - 21 Eylül , 2011, 15:55:42
Alıntı yapılan: ORNA - 21 Eylül , 2011, 15:52:36
aaa canım ozman hamileisnnnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: benimde silik çıkmıştı  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ayyyyyyyyyyyyyy ciddimisinin cnm ya sen kacıncı gün yapyırdın anlat nolur ölüyorum meraktannn

30. günümde yapmıştım

nihalll

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 21 Eylül , 2011, 15:57:34
canım hayırlısı olsun inşallah inşallah tutunur bebeğin ama daha vakit var
inş tutunur ama sen kaçıncı gün yaptın çıkmış sennkii
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

suzannn

nihalcim adet gününe kadar ümidin var üzülmeki stres yapmaki bebeğin sana sımsıkı tutunsun

suzannn

Alıntı yapılan: nihalll - 21 Eylül , 2011, 16:00:55
Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 21 Eylül , 2011, 15:57:34
canım hayırlısı olsun inşallah inşallah tutunur bebeğin ama daha vakit var
inş tutunur ama sen kaçıncı gün yaptın çıkmış sennkii
ben tüp bebek yaptırmadım burada öğrendiğim bilgilere dayanarak söyledim canım adetim gecikince öğrenmiştim ben

ツgöçmen_54 ツ

en sağlıklısı gününü beklemek.inşallah bebeğin sana sıkı sıkı tutunur tatlım  :amin: :opucuk:
tüp bebeği nerde yaptırdımn nihalcim ve ne kadara mâl oldu?

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: nihalll - 21 Eylül , 2011, 15:56:25
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 21 Eylül , 2011, 15:50:48
bugün transferin  kaçıncı günü canım  ::)
8 ci günm cnm ayy sevndm konyalıyada yaaa hayırlı olsun inş

NİHALCİM BİRAZ DAHA ZAMANIN VARMIŞ ASLINDA TEST YAPMAK İÇİN :-\ :-\
KEŞKE SABREDİP BEKLESEYDİN.  ::) ::) İNŞALLAH BEBEĞİN SIMSIKI TUTUNUR VE MUTLU HABERİNİ ALIRIZ  :amin: :amin: SEN YİNEDE ÇOK ÜMİTLENME.HERŞEYE HAZIRLIKLI OLMALIYIZ  :icon_thumright:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

nihalll

kızlar sağolun şimdi çıkmam lazım annem bağırıyo fazla durma pc nn başında sizde nolur biraz benm yerime araştırın gelicm birazdan gene öptüm sizi iiiiki burdaydınız valla

__nil__

canım benim inşallah güzel haberler alırsın.ama lütfen erkenden testler yapıp kendini üzme.bak çoğunu atlatmışsın.azcık kalmış sabret kan testinde en doğrusunu öğrenirsin.Seni üzmek değil niyetim sana heveslenmeni istemiyorum çünkü bende 9.günde silik çizgi görmüştüm ama sonuç negatif oldu malesef.aldığımız ilaçlar çatlatma iğnesi vs.yanıltıyor insanı.
dualarımdasın cnm :amin:

suzannn

nihalll

kızlar hamileyim c.tesi kan tahlilimi yaptırdim sonuç 154 şimdi gene yaptırdım 241 çıktı sizce nasıl değerler rbbim isteyen hekese nasip etsin bundan öncede dualarımdaydınız bundan sonrada dualarımdasınız  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

derbeder

Alıntı yapılan: nihalll - 26 Eylül , 2011, 15:04:38
kızlar hamileyim c.tesi kan tahlilimi yaptırdim sonuç 154 şimdi gene yaptırdım 241 çıktı sizce nasıl değerler rbbim isteyen hekese nasip etsin bundan öncede dualarımdaydınız bundan sonrada dualarımdasınız  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
gozun aydin canim  :hieyt: :hieyt: kucagina almayi nasib etsin rabbim, darisi bizlere olsun tez zamanda hayirlica  :amin:

canim sorunlariniz neydi? ne kadar suredir bekliyordunuz?
+
ne gibi tedavilerden gectiginizi yazarsan mutlu olurum.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

✿گสЯเ_ќĮż✿

NİHALCİM TEBRİK EDERİM CANIM  :flowers: :flowers: :flowers: SÜPER BİR HABER BU  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
AY VALLA ÇOK SEVİNDİM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
ÇOK ŞÜKÜR RABBİM SONUNDA SENİNDE YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ  :amin:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
DARISI BİZLERE OLSUN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

nihalll

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 26 Eylül , 2011, 15:24:06
NİHALCİM TEBRİK EDERİM CANIM  :flowers: :flowers: :flowers: SÜPER BİR HABER BU  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
AY VALLA ÇOK SEVİNDİM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
ÇOK ŞÜKÜR RABBİM SONUNDA SENİNDE YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ  :amin:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
DARISI BİZLERE OLSUN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sağoll cnm amin darısı sizin başınıza dualarım sizinle rabbim nasip etsn inş çok güzel bir duyguymuş ben bunu 12 yıldır bekliyordum çok şükürlr olsun rabbime