Tüp Bebek İğnelerine Başladım Yardımınıza İhtiyacım Var

Başlatan nihalll, 18 Ağustos , 2011, 22:52:42

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: nihalll - 15 Eylül , 2011, 13:50:20
Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Eylül , 2011, 13:40:39
nihalcim benim 5 yumurta toplanmıştı 2si döllendi sadece.2sinide koymuşlardı.veren rabbim tek embriyodan bile verir vercek olduktan sonra.moral bozma lütfen.dua et rabbim yardımcn olsun.. :flowers: :flowers: :flowers:
cnm doğru söylüyosun ama nebiliyim çok morali bozuldu ikinci kalite dediklernde senn birinci kalitemiydiii

tamam tatlım o zaman sana moralini düzeltecek bişi söyleyeyim.
benim 2embriyomda 1.kaliteydi.3.gün embriyosuydu biri 9 diğeri 10 hücreliydi.
Benden sonra aynı merkezde tüp bebek yaptıran bir arkadaşın biri 3 diğeri 4 hücreli 2.ve 3.kalite embiryoları vardı.
benmki kesin olur onunki olmaz gözüyle bakıyorlardı.

ama sonuçta benim sonuç negatif oldu ve o arkadaş hamile şuanda.
canım sen sayılara sonuçlara  takılma lütfen.sen elinden geleni yaptın bundan sonrası rabbimin bileceği iş.

nihalll

Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Eylül , 2011, 14:21:26
Alıntı yapılan: nihalll - 15 Eylül , 2011, 13:50:20
Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Eylül , 2011, 13:40:39
nihalcim benim 5 yumurta toplanmıştı 2si döllendi sadece.2sinide koymuşlardı.veren rabbim tek embriyodan bile verir vercek olduktan sonra.moral bozma lütfen.dua et rabbim yardımcn olsun.. :flowers: :flowers: :flowers:
cnm doğru söylüyosun ama nebiliyim çok morali bozuldu ikinci kalite dediklernde senn birinci kalitemiydiii

tamam tatlım o zaman sana moralini düzeltecek bişi söyleyeyim.
benim 2embriyomda 1.kaliteydi.3.gün embriyosuydu biri 9 diğeri 10 hücreliydi.
Benden sonra aynı merkezde tüp bebek yaptıran bir arkadaşın biri 3 diğeri 4 hücreli 2.ve 3.kalite embiryoları vardı.
benmki kesin olur onunki olmaz gözüyle bakıyorlardı.

ama sonuçta benim sonuç negatif oldu ve o arkadaş hamile şuanda.
canım sen sayılara sonuçlara  takılma lütfen.sen elinden geleni yaptın bundan sonrası rabbimin bileceği iş.
ayyy inanmıyorum ya cnm ya valla çok rahatlattın beni allah yardımcımız olsun valla dağıttığım ümitlerimi geri topladım sayende cnm çooooooooooooooooook sağol
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

__nil__

hatta o kişi burdan bi arkadaşın tanıdığıydı bana özelden msj attı ya durum böyleymiş gene olmucak galiba çok üzüldüm dedi.bende hadi ya filan dedim üzüldük beraber.bikaç gün sonra o arkadaş bana müjdeyi verdi canım  :basardim:

nihalll

düper cnm allah inş bende size müjdeli haberleri veriirm artık burda hergün ben hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim die yazarım valla inşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

✿گสЯเ_ќĮż✿

NİHALCİM SENDE BENİM GİBİ KESTİRİP ATAN CİNSTENSİN.  :'(  AMA BÖYLE YAPARAK ELİMİZE BİRŞEY GEÇMİYO. KENDİMİZİ YİYİP BİTİRİYORUZ  :'( BENDE AŞILAMA OLDUM HASTENEDEN ÇIKTIM EŞİME DEDİMKİ BU AŞILAMA TUTMAYACAK İÇİME SİNMEDİ DEDİM.AİLEMEDE AYNI ŞEYİ SÖYLEDİM SÜREKLİ.NE OLDU SONUÇ NEGATİF.OLACAĞI VARSADA ZATEN BENDEKİ O STRESLE O OLUMSUZ DÜŞÜNCEYLE OLMADI.  :'( HEP NEGATİF DÜŞÜNDÜM BUGÜNE KADAR.HİÇ POZİTİF OLAMADIM
KENDİMİZE GELMELİYİZ.İNŞALLAH SENİNDE MELEKLERİN HAYIRLISIYLA TUTNACAKLAR SANA.  :amin: :amin: :amin: SABREDİP SONUCU GÖRELİM HEP BİRLİKTE.  :hello2: :hello2: KENDİ KENDİNİ ÜZME BOŞ YERE  :opucuk: :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

burcum

öncelikle inşallah bebeğin sana gelmiştir ama sen baştan ümidini kaybedersen içimde hiçbirşey yok dersen olmaz konyalı arkadaşımız ne yazmış sana transfer olduktan sonra o artık senin içinde bol bol konuş onunla ama içimdekilerde boşmuş diye değil :icon_thumright: hayırlı haberlerini alırız inşallah :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

NİHALCİM NERELERDESİN.SENİ ÇOK MERAK EDİYORUM  :dontknow: :dontknow:
UMARIM OLUMSUZ BİR DURUM YOKTUR  :amin:

nihalll

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 21 Eylül , 2011, 15:33:26

cnm evdeyim ara ara bakıyorum siteye kimsecikler yok çıkıyorum iiim merak etme sana bişe dicem cnm yaaa dayanamadm şimdi idrarda gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik ama çıktı sence ne demek yaaaaa çok heycanlandım ayy konyalı nerelerde oda bişeler söylerdi yaaa sence durum ne

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: nihalll - 21 Eylül , 2011, 15:49:08
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 21 Eylül , 2011, 15:33:26

cnm evdeyim ara ara bakıyorum siteye kimsecikler yok çıkıyorum iiim merak etme sana bişe dicem cnm yaaa dayanamadm şimdi idrarda gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik ama çıktı sence ne demek yaaaaa çok heycanlandım ayy konyalı nerelerde oda bişeler söylerdi yaaa sence durum ne

AYYY İNANMIYORUM YAA  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: İKİNCİ ÇİZGİ SİLİKTE OLSA ÇIKTIYSA HAMİLESİN CANIM  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
BUGÜN KAÇINCI GÜNÜNDÜ

suzannn

KONYALI DOĞUM YAPTI CANIM SEN KAÇINCI GÜNÜNDESİN EĞER DAHA Bİ KAÇGÜN OLDUYSA ÇIKMASI NORMAL BENDE TEST GÜNÜNDE YAPTIR İNŞALLAH BEBEĞİN SANA SIMSIKI TUTUNUR

ツgöçmen_54 ツ

ORNA

aaa canım ozman hamileisnnnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: benimde silik çıkmıştı  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

nihalll

Alıntı yapılan: ORNA - 21 Eylül , 2011, 15:52:36
aaa canım ozman hamileisnnnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: benimde silik çıkmıştı  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ayyyyyyyyyyyyyy ciddimisinin cnm ya sen kacıncı gün yapyırdın anlat nolur ölüyorum meraktannn

nihalll

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 21 Eylül , 2011, 15:50:48
bugün transferin  kaçıncı günü canım  ::)
8 ci günm cnm ayy sevndm konyalıyada yaaa hayırlı olsun inş

suzannn

canım hayırlısı olsun inşallah inşallah tutunur bebeğin ama daha vakit var