29 Nisan , 2024, 20:37:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hayatımın anlamı minik kuzum benim

Başlatan hümeyra_t_e, 17 Ağustos , 2011, 16:50:29

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

canım yavrum hayatımıza girdiğin günden beri dünyam sanki başka bir şekilde aydınlandı her sabah senin sesinle o tatlı gülümsemenle uyanmak gibisi yok..sen hayatımda yokken ne kadar da yarım ve eksikmişim iyiki geldin bitanem benim..
bugün 2 ay 5 günlük oldun..artık oyuncaklara ve renkli şeylere bakıyosun gülüyosun ve ben seni ısırmamak için kendimi zor tutuyorum..
yarın aşımız var ateş yapar diyolar inş çok acı çekmezsin bebeğim..seni çok seviyoruz

Balböceği

Sayfaniz hayirli ugurlu olsun, Masallah bebegine  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hümeyra_t_e

tulayysl

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Aytii

oğluşunun sayfası hayırlı olsun canım maşallah kocaman olmuş  :nazar: :love9:

aydinays

Sayfanız hayırlı olsun. Hep güzel şeyler paylaşmanız dileğimle. :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

hayırlı olsun sayfanız demek 2 ay oldu  :love9: :love9: doğan büyüyor maşallah  :nazar: daha dün gibi  :binkybaby:

hümeyra_t_e

tesekkürler arkadaslar evet ya kocaman oldu daha dün gibi buraya hamilelik günlerimi yazdığım zamanlar

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sayfan hayırlı olsun canım inşallah hep güzel şeyler paylaşırsın.biz de yarın aşıya gidicezz  :sad1:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

hümeyra_t_e

benim dayanıklı paşam bugün aşını yaptırdık tabiki ağladın ama çok fazla değil dr teyzen maşallah dedi  :love7: ama ben senden kötü oldum o iğneyi eline alınca içim parçalandı.
bakamadım...neyse ki benim koynuma gelince sustun şimdi evimizde mışıl mışıl uyuyosun inş ateşinde çıkmaz..sen benim herşeyimsin seni çok seviyorum

hümeyra_t_e

aşk böcüğüm benim kıyamam ben sana her bebek sever ninniyi bizimki ninni söleyince dudaklarinı büzüyo içli içli aglıyo.sen iyi ol kuzum yeterki sölemem ninni falan sessiz sedasız uyuturum seni :)

banu_fth

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayyyyyyy yavruuuuuuuuummmm kıyamaaaaaaaammmmmmm.. içli oğluşum benimmmmmmmmm kuzummmmmmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: