28 Nisan , 2024, 06:49:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yalancı bahar

Başlatan miray, 13 Ağustos , 2011, 00:52:07

« önceki - sonraki »

miray

Alıntı yapılan: derbeder - 20 Eylül , 2011, 15:46:32
Ilyas mi? yok o muhtesem yuzyildaki Leo rolundeydi.

oyle, valla ben onlari gordukce hep derim bunlarin isi cok zor diye  :k06:
yok canım kızın gercek hayattaki sevgilisi canlı parayı sunan çuçuk diye biliyorum  ::)
evet ya cok zor hiç ailesi sülalesi yokmu bunların nasıl göz yumabiliyolar böyle şeylere
hayret etmişimdir hep  ::)

derbeder

hmm olabilir canim bilmiyorum. yaa evet ona sanat diyorlar genelde  :k06:
bi insan zamanla belki alisir. ama genede bi insanin midesi nasil aliyor? Allahim buyuk konusturmasin ama ne bilim yaaa  :-\
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

miray

Alıntı yapılan: derbeder - 20 Eylül , 2011, 15:57:40
hmm olabilir canim bilmiyorum. yaa evet ona sanat diyorlar genelde  :k06:
bi insan zamanla belki alisir. ama genede bi insanin midesi nasil aliyor? Allahim buyuk konusturmasin ama ne bilim yaaa  :-\
sanatları batsın  :igrenc:
bencede amaan bosver onların derdi bizi germesin  :laughing7:

miray

bu haftaki bölüm güzeldi baştan sona izledim
özellikle müge ve aziz in tekne sahneleri yağmur falan
son sahnede güzeldi asker arkadası garsonun selimi tanıması 
bakalım ne bundan sonraki bölümlerde ne olcek  ???

Balböceği

en sonunda buda final oldu  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

a evet ne çabuk bitti

derbeder

hehe gecen aksam gordugumde final yazisini  :-ooo :-ooo oldum yaneh.

esim basladi gulmeye tabii gene, cunku hep yeni bir dizi basladiginda ve gozumuz tutmadiysa deriz birbirimize bu da yakinda final yapar tutmaz diye  :ehi: esim bunada demisti  :ehi: :toothy10: dedigi cikti gercekten adamin  :ehi: :toothy10:

o kadar reklami yapildi ve aslinda oyuncularda iyiydi, ama sanirim konu biraz kisir kalmisti.

neyse saglik olsun..kalan saglar bizimdir  :ehi:

derbeder

AlıntıBilmeden hakkımda yorum yapmayın
"Yaprak Dökümü"nün ardından ikinci dizisi "Yalancı Bahar"ın setinde de yaptığı kaprislerle ekibi bunalttığı ve kariyerinin başlamadan bittiği yönünde haberle gündeme gelen Fahriye Evcen, duruma isyan etti

Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat Bölümü'nde öğrenimine devam eden Evcen, "Oyunculuk kariyerimin henüz çok başında olmama rağmen kısa zamanda başarılı projelerde yer alarak, genç bir oyuncu olarak yoluma devam etmekteyim.
Bu tarz asılsız haberlerle hedeflenen nedir bilemiyorum. İşim konusunda son derece titiz çalışan, çalışma arkadaşlarıma saygıda kusur etmeyen ve ekip çalışmasına inanan biri olduğum bilinir" dedi.