Yalancı bahar

Başlatan miray, 13 Ağustos , 2011, 00:52:07

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: derbeder - 06 Eylül , 2011, 12:43:58
izlemedim ama cok az gordum. fahriye kilomu almis ne.
banada zayıflamış gibi geldi

derbeder

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 06 Eylül , 2011, 14:53:02
Alıntı yapılan: derbeder - 06 Eylül , 2011, 12:43:58
izlemedim ama cok az gordum. fahriye kilomu almis ne.
banada zayıflamış gibi geldi
hadi yaa? beyaz elbise vardi uzerinde kilolu gibi gordum. ya da slikon filan mi taktirmis dedim  :k06:

incelen bi taraf vardi, o da kaslari  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

derbeder

07 Eylül , 2011, 10:05:22 #17 Son düzenlenme: 07 Eylül , 2011, 10:08:03 derbeder
evet kilo almamis dun oturup tum bolumu izledim, tamda kilolu duran elbiseyle gormusum evvelsi gun.

bu yeni imaj yakismis fahriye' ye. sac rengi ve modeli cok hos olmus. sIkilmistik yaprak dokumundeki haline hele orda kot pantolon giyip uzerine kisacik seyler giyiyordu, igrenc oluyordu.

neyse ben cansel' i cok iyi bir oyuncu olarak goruyorum. 2-3 dizidir hep iyi rollerdeydi, bu rolde super gitmis.
heriften benim bile korkasim geldi.

mehmetin annesi rolundeki kadinlada ne hikmetse cansel' le 3 dizidir beraber oynuyorlar. hatirla sevgili, gonulcelen ve yalanci bahar...

mehmet esref saatindeki hayati  :love9: cok iyi yurekli birine benziyor -ki dizidede hakkini vermis.

olaylarin cok hizli ilerledigi kanisindayim, bakalim sonraki bolumlerde bizi sasirtmayi basarabilecekler mi?

suzannn

Alıntı yapılan: derbeder - 07 Eylül , 2011, 10:05:22
evet kilo almamis dun oturup tum bolumu izledim, tamda kilolu duran elbiseyle gormusum evvelsi gun.

bu yeni imaj yakismis fahriye' ye. sac rengi ve modeli cok hos olmus. sIkilmistik yaprak dokumundeki haline hele orda kot pantolon giyip uzerine kisacik seyler giyiyordu, igrenc oluyordu.

neyse ben cansel' i cok iyi bir oyuncu olarak goruyorum. 2-3 dizidir hep iyi rollerdeydi, bu rolde super gitmis.
heriften benim bile korkasim geldi.

mehmetin annesi rolundeki kadinlada ne hikmetse cansel' le 3 dizidir beraber oynuyorlar. hatirla sevgili, gonulcelen ve yalanci bahar...

mehmet esref saatindeki hayati  :love9: cok iyi yurekli birine benziyor -ki dizidede hakkini vermis.

olaylarin cok hizli ilerledigi kanisindayim, bakalim sonraki bolumlerde bizi sasirtmayi basarabilecekler mi?
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bencede hızlı ilerledi
ilk bölümde karşılaşmasalardı keşke

miray

izleme fırsatı bulamamıstım şimdi biraz baktım netten
sanki eskiden böyle bi film vardı  :icon_scratch:
bundan sonra olacakları tahmin etmek zor değil
aziz zeynep  ten intikam almak için müge yi kullancak
evlenip eve yerleşcek 
zaten köşk aşk-ı memnu köşkü olacaklar malum  :laughing7:
pek sarmadı ama idare eder

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

banada tanıdık geliyor
sanırım biraz ömre bedel de vardı o intikam için evlenip aynı evde kabus olma durumu

Lă_Tăhzen!

DÜN İZLEYEMEDIMMM NELER OLDUU ACABA

elif35

türkan şorayın bir filmi vardı konu o filmin konusu abisi diye eve gircek ilerde kocasını kandırcak adam filmin adını hatırlamıyorum da cansel elçinin rolünü oynuyan adam o filmde metin serezliydi

derbeder

dun mugenin halini gordukten sonra bende bunlarin aynisi dusundum tabiiki  :k06:

ama tam izlemedim yaa bugun izliycem. ay Allah korusun kabus gibi birsey olsa gerek  :y25:

miray

dün aksamki bölüm okadar akıcı değildi biraz sıktı  :-\
psikopat aziz in paraları yakması saçma olmuş
o kadar parayı gözünü kırpmadan attı ateşe psiko
intikam hırsı insana bunları yaptırıyor heralde
psikopat aşık rolü yakısmıs cansel elçin e  :laughing7:

derbeder

ben bakamadim yaa, bakalim belki bugun seyredebilirim.

ne kadar surebilirki bu boyle? yaneh esi ogrendikten sonra dizinin butun buyusu bozulcak. kiz seviyor esine eside onu deli gibi seviyor affeder, geriye sadece tehditler kalir.

miray

Alıntı yapılan: derbeder - 20 Eylül , 2011, 15:27:18
ben bakamadim yaa, bakalim belki bugun seyredebilirim.

ne kadar surebilirki bu boyle? yaneh esi ogrendikten sonra dizinin butun buyusu bozulcak. kiz seviyor esine eside onu deli gibi seviyor affeder, geriye sadece tehditler kalir.
:D yaneh ama
eşi dizinin sonuna kadar ögrenemiycek sanırım
aziz mügeyle yakınlaşıyor simdi
sanırım onla evlenip eve yerleşcek ve olaylar o şekilde devam edecek
öğrenirse zaten dizinin özelliği kalmaz  ::)
çoğu dizide öyle değimi zaten
bazı seyler ortaya cıkmasın diye iyice saçmalıyolar ama yinede dizi 2-3 sezon devam ediyor :tongue3:
örneğin kavak yelleri  :igrenc:

derbeder

haklisin canim  :ehi: valla kavak yelleri nihayet bittide bizde kurtulduk  :ehi: :toothy10:

ya dun alyazmalim oynuyordu, aslinda izlemek istiyordum o diziyi ama nedense izlemiyorum. bir kac sahnesini gordum ve surekli kizla erkek yapisiklardi. valla artik yatmak kalkmak ne kadar normal bir sekilde gosterilmeye baslandi yaa  :cildir:

derbeder

Ilyas mi? yok o muhtesem yuzyildaki Leo rolundeydi.

oyle, valla ben onlari gordukce hep derim bunlarin isi cok zor diye  :k06: