27 Nisan , 2024, 20:46:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar nolurrr yardıııımmmmm

Başlatan gamzee47, 11 Ağustos , 2011, 14:51:28

« önceki - sonraki »

gamzee47

kızlar ben ilk defa tüp bebek denemesi yapıyorum.26 yasındayım ama benim yumurta rezervim çok azz.toplam 4 yumurta toplandı bunlardan 3ü işleme sokuldu 1 tanesi döllendi. o kadar canım sıkkın kı anlatamam.1 tane ya yani ihtimal yok denecek kadar az...yarın transferim var moralimi bir türlü düzeltemiyorum.bunun olumlu olmakla da çok ilgisi var biliyorum ama ne yapayımmm...kızlar ya sizce hiç mi ümit yok

HASRET!M S@N@

canım ümit yok deme akın allahtan asla ümit kesilmez sen kendini herseye hazırla ama karamsarda olma sakın
vakti saati geldiyse olur bir sekilde

gamzee47

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cnm moralini yüksek tut
bukadar insanın bebeği oluyo
belki de o sana tutunacak
dua et inşllh tutunur bebeğin
içini ferah tut  :flowers:

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

serife26

bu durumu bu dünyadaki sınavın olarak kabul et,yalnız Allaha inan ve güven,O hakkında hayırlısını er ya da geç,zamanı gelince verecektir,nice insanlar varki asla çocuk sahibi olamazsın dendiği halde çocuk sahibi olmuşlar,daha çok gençsin,hem yumurta rezervine sahipsin hem de döllenmiş,bu çok iyiye işarek,Rabbim inşallah dualarını kabul eder de şu aziz mübarek ayda bebişine kavuşursun,olmazsada sakın yılma,bugün olmaz yarın olur,Allahın ol demesi yeterli,yer gök dua üzerine.sevgiyle kal.

banu_fth

hayırlısı Allahtan canım .. öyle de hep .. hayırlısıysa olsun ..sağlıklıca olsun inşallah ..

bizimde bir tane yumurtamız döllenmişti .. unutma .. Allah büyük .. gönlünü ferah tut .. moral tabiki önemli bu işte ..

ağlasanda .. gülsen de .. sonuç değişmiycek .. biraz dua et .. Allah geri çevirmiycektir hayırlısıysa eğer ..

inşallah tutunur meleğin sana .  :amin: :nazar:

gülay t.

Alıntı yapılan: gamzee47 - 11 Ağustos , 2011, 14:51:28
kızlar ben ilk defa tüp bebek denemesi yapıyorum.26 yasındayım ama benim yumurta rezervim çok azz.toplam 4 yumurta toplandı bunlardan 3ü işleme sokuldu 1 tanesi döllendi. o kadar canım sıkkın kı anlatamam.1 tane ya yani ihtimal yok denecek kadar az...yarın transferim var moralimi bir türlü düzeltemiyorum.bunun olumlu olmakla da çok ilgisi var biliyorum ama ne yapayımmm...kızlar ya sizce hiç mi ümit yok

Canım boşuna üzülüyorsun, yaşın kaç bilmiyorum ama zaten yeni çıkan yasaya göre 35 yaşın altındakilere sadece 1 yumurta transferi yapılıyor. Yani çok fazla yumurtan olsa dahi yine 1 yumurta yerleştirilecek. İnşallah tutar ama tutmazsa geri kalan yumurtalarını dondurup yeniden denersiniz.

KONYALI

gülay arkadasımızın söledıklerıne aynen katılıyorum ben tup bebekle hamıle kaldım..tek embriyo yerleştirildi ve tuttu...gerci benım gerıde 8 yumurtam vardı ama bırıde aynı bınıde eger tutacaksa ve cenabı allah onu sana nasip ettıyse er yada gec olacak bebeğin cnm...ama pozıtıf olmak cok onemlı ve yarın transfer dıyorsun..senın bugunden kafanı dagıtman lazım..ve embrıyoyu yukledıklerı an bebegın rahmınde olacak..tadını cıkart..sev onu,konus onunla...tutsada tutmasada olumlu ol...ben hep öle oldum ve pozıtıf sonuc aldım...darısı senın basına ınsallah

gamzee47

kızlar çok saolun ya yemin ederim 3 yıldır artık çok yıorandım evet allahtan hiç umudumu kesmiyorum ama ne bileyim korkuyorum da o korku var hep içimde hadi hiç olmazsa diye ama tüp bebek gerçekten sıkıntılı bir süreçmiş ya da ben öle atlattım olacak mı diye düşünüp duruyor insan hele o testi yaptıracagın günü hiç düşünemiyorum artık...allahım kimsenin kucagını boş bırakmasın inşallah...

gamzee47

canım ya inşallah ne güzel yazmışsınız hepiniz.bide bende şöle bi durum var..ben öğretmenim ve bulunduğumuz yerde tüp bebek yaptırma gibi bir şansımız neredeyse yok.hani ancak yarıyılda yada yaz tatilinde yaptıracaz eğer bu olmazsa ...hani beklemek varya o yıpratıyor inşallah kızlar ya inşallah ewet rahat olmam gerek çalışcam kafamı dagıtmalıyım çıkarım birazdan dışarı biraz oyalanayım çok saolun kızlar ya iiki varsınız...