27 Nisan , 2024, 10:34:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hırçın Oğlum

Başlatan CixxY, 11 Ağustos , 2011, 14:03:01

« önceki - sonraki »

CixxY

Arkadaşlar 1.5 yaşında ki oğlumla ilgili büyük bi sorunum var.Elinden bişeyi aldığım zaman yada alacağımı hissettiği zaman çığlık atıyor.Çok sinirli,istediği olmadığında oyuncaklarını yada her hangi birşeyi fırlatıyor.Acaba bu geçici bir durum mu yoksa benim bebeğime özel mi? Sizde böyle problemlerle karşılaşıyor musunuz? Ne yapmam nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum.Görmemezlikten gelmeyi kızmamayı yada anlatmayı kızmayı bi çok şeyi denedim.Yardımcı olur musunuz?

ponçik

Allah bağışlasın , bu yaşlarda bu tür durumlar normaldir , çok sabır gerektiren bir dönem , özellikle 2-3 yaş arası inanılmaz sıkıntılı geçiyor
inşallah kolaylıkla atlatırsınız
benim kızım bu kadar hırçın değildi ama bu tür durumlarda dikkatini başka bir şeye çekerek diğer durumu unutturmayı sağlayabilirsin

Demet_dk

BENCE USLU OLAN BEBEKLER ANORMAL  :laughing7:

BU ANLATTIKLARIN ÇOĞU ÇOCUKTA VARDIR  ;D

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Demet_dk - 11 Ağustos , 2011, 15:40:55
BENCE USLU OLAN BEBEKLER ANORMAL  :laughing7:

BU ANLATTIKLARIN ÇOĞU ÇOCUKTA VARDIR  ;D

:icon_thumright: BENCEDEE  BENIM KZIMDA YURUMESİYLE BARABER COSTU YARAMAZLIKDA SINIR TANIMIYOR  :sad1:  YAZDIKLARININ AYNISI BIZDE DE MEVCUT YANI GECİCİ DURUMLAR BUNLAR ELBET ENINDE SONUNDA BİTECEK BU HALLER 2 YASINDA DAHA  KÖTU OLUYORMUS COCUKLAR  ::)  ALLAH Yardımcımız olsun nediyim :D

Demet_dk

YARAMAZ ÇOCUĞU KÖS KÖS ROBOT GİBİ OTURAN ÇOCUĞA TERCİH EDERİM

AKTİF OLMASI BENCE DAHA GÜZEL YOKSA BİZ NASIL HAREKET EDİCEZ  :laughing7:
KENDİNE ZARAR VERMEDİĞİ MÜDDETÇE GÜZEL  ;D

CixxY

:k06: Eğer sorun yoksa yani hemen hemen her çocuk böyleyse rahat olabilirim.Allah hepimize yardım etsin :amin:
Üstelik 5 aylık hamileyim ve bir kızım olucak İnşallah..
Kızların erkeklerden daha uslu olduğunu duyuyorum doğru mu acaba  :dontknow:

Lă_Tăhzen!

MASALLAH ALLAH BAGISLASIN SAGLIKLA ALIN KUCAGINIZA İNSALLAH

YOK BENCE YA KIZ ERKEK FARKETMIYOR  COCUKTAN COCUGA DEGISIYOR BU DURUM BENIM KIZIM MESELA MASALLAHI VAR YARAMAZLIK VE HIRCINLIK KONUSUNDA 

Balböceği

Bu yaslarda gayet normal bence  :icon_thumright:

benim oglum 7,5 aylik bizdede bas gosterdi bu durum  ;D

esma...

kesınlıkle kız evlatları erkek evlatlarından daha akıllı.denenmıs ve onayımı almıstır benım :icon_thumright:

miray

ben şimdiye kadar uslu bi çocuk ve bebek görmediğim için normal geliyor anlattıkların
yeğenlerim ve benim kızım haddinden fazla yaramaz  :-\
Allah sabır versin biz annelere  :-\

CixxY

Aminn :)
Aslında çok sabırlı değildim ama çocuk olunca sabırıda öğretiyor sana..
Bazen çok sinirleniyorum acaba her çocuk mu böyle yoksa benim oğlum mu böyle diye çok düşünüyorum.
Ama yazdıklarınıza bakılırsa yalnız değilim  :k06:

pamuk&şekerim

slm benimde kızım çok hırçın önceden böyle değildi uyandığında ağlamaz usluca etrafa bakardı şimdi öle bi bağırıyoki anneeee diye istediği olmssa kendini yerlere atıyo morarana kadar ağlıyo bu da benim sinirlerimi iyice bozuyo acaba bu çocukmu böle yoksa diğer çocuklarda bölemi????
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lb2f.lilypie.com/adH2p3.png[/img][/link]

Lă_Tăhzen!

canım her çocugun kendine göree  farklı farklı huyları vardır
her cocuk bır olmaz mesela senınki aglayarak uyanıyor benımki sessiz sakın kalkar
bunlar cocuk ıllakı aglayacklar dönem dönem huysuzlukları olacak belli bir dönemden sonra elbet gececek bu halleri bize düşen sabretmek canları sagolsun  kahırları hos görcez artık napalım  :)