28 Nisan , 2024, 10:19:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

evet kuşum, dün gittik forum bornovaya veeee sana bir sürü ciciler aldık. pappa adında bi ayakkabı markası varmış. ordan ilk adım ayakkabını aldık. daha önceden nike dan almıştık ama o dombili ayakların içine girmiyo malesef  :k06: ayakkabılarını giyindin ve park bornovanın içini turladın. bi elinden baban bi elinden ben tuutum. oyun alanı vardı, direkt oraya yöneldin  :k06: ayakkabı aldığımız yerden hediye jeton vermişlerdi. seni bi arabanın içine oturttuk ve çalıştırdık. o kadar mutlu oldun ki  :ehi: araba durduğunda resmen çıldırdın,neden durdu diye kızdın  :toothy10: öfkeli şirinim benim  :k06:

seni her gören bayıldı kuzum. sen de çok fenasın ama her gördüğüne atıldın gülümsedin. pozitifliğin çok hoşuma gidiyor  :love9: girdiğin ortamda göze çarpan bi bebeksin sen. maşallah kuzuma  :nazar: venice de bi ablan seni kucağına aldı, sen gittin onun yanaklarına yapıştın. sanırım öpmeye çalıştın  :k06:

dünden beridir biraz iştahsızsın kuzucuk.. azı dişlerin de geliyo sanırım  :sad1: ama çok acı çekiyorsun bebeğim besbelli. nasıl kabarmış o damkalr öyle, insanın içi acıyo....

bu gün senin oyun parkını aşağı indirdik yavrum. çünkü sen çok rahat kalkıp aşağı sarkıyosun artık. tehlikeli maddem benim  :love9:

annen hızla zayıflıyo kuşum... eski kilosuna dönmesine sadece 2 kilo kaldı. ama o da yetmez  8) daha da zayıflicak  :tongue3: güzel bi annen olsun istersin değil mi kuşum...

seni çok ama çok seviyorum benim küçük sevgilim  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: :hello2: :hello2: ayakkabınızı cicilerinizi güle güle giyin

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°•.ℓανιηуα.•°

çok saol kevser teyzesi. ayakkabıları giyindi daha bi hızla yürümeye başladı  :k06:

yürü be sarper kim tutar seni diyoz, koşa koşa gidiyo  :k06:

Aytii

HASRET!M S@N@

çapkın sarperim
ciceleri ve ayakkabılarını güle güle giyinsin cnm

aydinays

Maşallah sarperime. Aferim ona demek kuzum yürüyormuş.  Ayakkabılarını güle güle giysin paşam.
Sarper erken yürümüş annesi maşallah suphanallah. :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

DENİZGÖZLÜM81

hayırlı olsun cicişleri e yürümeye başlamış çapkınlık hakkı sünnette oldumu artık evlendirin der beni şeker şeker mis kokulular hastayım bebiş kokusuna

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Nisan , 2012, 13:36:16
ayakkabaklarını yerim onun  :nazar: :love9:

:k06: :k06: :k06:ama gerçekten görsen yersin aytim, dombik ayaklarında çok komik duruyor  :k06:

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Nisan , 2012, 13:42:24
çapkın sarperim

saol canan teyzesi, çok can yakacak çookk  :k06:

Alıntı yapılan: aydinays - 09 Nisan , 2012, 16:23:17
Maşallah sarperime. Aferim ona demek kuzum yürüyormuş.  Ayakkabılarını güle güle giysin paşam.

ayşem daha yürümüyo kız  :k06: bak yukarda da yazdım bi elinden babası bi elinden ben tuttum  :k06: ama emekliyo  8) hem de tam gaz  :ehi:

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 09 Nisan , 2012, 16:28:19
hayırlı olsun cicişleri e yürümeye başlamış çapkınlık hakkı sünnette oldumu artık evlendirin der beni şeker şeker mis kokulular hastayım bebiş kokusuna

:k06: :k06: :k06:

havvacım işte ben de o nedenle sünnetini geciktirmek istiyorum ama  :ehi: yoksa kim tutacak sarperi  :ehi:

DENİZGÖZLÜM81

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 10 Nisan , 2012, 00:25:45
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Nisan , 2012, 13:36:16
ayakkabaklarını yerim onun  :nazar: :love9:

:k06: :k06: :k06:ama gerçekten görsen yersin aytim, dombik ayaklarında çok komik duruyor  :k06:

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Nisan , 2012, 13:42:24
çapkın sarperim

saol canan teyzesi, çok can yakacak çookk  :k06:

Alıntı yapılan: aydinays - 09 Nisan , 2012, 16:23:17

ayşem daha yürümüyo kız  :k06: bak yukarda da yazdım bi elinden babası bi elinden ben tuttum  :k06: ama emekliyo  8) hem de tam gaz  :ehi:

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 09 Nisan , 2012, 16:28:19

:k06: :k06: :k06:

havvacım işte ben de o nedenle sünnetini geciktirmek istiyorum ama  :ehi: yoksa kim tutacak sarperi  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: kız sonra bulur birini kaçırı verir valla siz sünneti erkelerken  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

ay parçam benim  :love9:

bu gün dün olduğu gibi iştahsız ve huysuzsun  :'( yavrum benim,o damakların nasıl kabarmış öyle... demek nasıl acıyo ki en sevdiğin yiyecekleri bile yemiyorsun  :-\ Allahtan emiyosun  :amin: bu gün korka korka sana ilk kez karaciğer pişirdim. ve sen yedin  :k06: inanamadım  :laughing7: kemik suyu ile yapılmış patates havuç pirinç ve karnabahar püremizi de yedin  ??? inşallah çıkarmazsın  :-\

artık salonda durmak istemiyorsun. emekleye emekleye kapıya doğru gidiyosun ve kapıya yapışıyosun  :laughing7: akıllı bıdık seni.  :love3: o kadar akıllısın ki tam bi papağansın. bu gün sana dişlerimizi göstererek tavşan ol dedik, sen de yaptın aynısını  :occasion14: her şeyi taklit ediyosun  :love7: bi de o dişler olmasa.... çok mutlu bi bebeksin. neden o kadar erken çıktılar anlamadım  :dontknow:

Balböceği

Oy masallah subhanallah, yerim ben onu  :hungry: :hungry:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

disler ah bu disler neler yapiyor minicik bebelere  :'(
misir gibi hepsini bir patlatsin, hic acimasin damaklari  :amin:

Masallah emekliyorda, ay neler yapar simdi o  :k06: :k06: :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

saolasın teyzesi  :opucuk:

ya sorma eda ya mahvetti çocuğu  :sad1:

bi an evvel çıksın da bitsin bu iş  :laughing7:

Balböceği

aydinays

Ahh kıyamam ben sarperime. AH bu dişler benim kuzumda öyle. Ama şimdi bizimkinin damakları gelişiyor. Daha çıkmadı. Kıyamam kuzularıma. Rabbim hepsine yardım etsin.
Demek sarper elimden tutun beni yürütün diyor. Durduramazsınız şimdi onu.
Kayra da beni oturtun elimden tutun kaldırın hevesinde. Herşeyleri hemencicik yapmak istiyorlar.  :k06: :k06: :k06:
Bu zamane çocukları çok hızlı yaw.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url