♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

aslında vermek lazım her zaman ama ben nadiren verdim.  :-[

HASRET!M S@N@

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

bütün bi akşam deli gibi emekledin. bu işte ustayım diyorsun artık  :basardim: :basardim: :basardim: annen grip olmasa daha da ilgilenecek senle ama ....  :icon_pale:

o kadar sevimli oluyosun ki emeklerken...  :love9:

annişin hasta olduğundan yemek yapamadı bu gün. o nedenle babişin aldı bizi gamalıya sac kavurma yemeğe götürdü  :love9: annişin her ne kadar yemek yapamasa da sen söz konusu olduğunda akan sular durur ya, senin çorbanı yaptı öyle gitti yemeğe. sen de biz orda sac kavurma yerken o tatsız tuzsuz iğrenç çorbanı bi güzel afiyetle içtin  :ehi: :ehi: :ehi:

kurban olurum ben seni yaradana. atom karıncam  :love3:

suzannn

maşallah kocaman olmuş sarper yakında yürüdüğünüde duyarız inşallah

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 04 Nisan , 2012, 10:46:22
maşallah kocaman olmuş sarper yakında yürüdüğünüde duyarız inşallah

teşekkür ederim suzancım. sen nerelerdesin hiç girmiyosun artık buraya  :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

küçük sevgilim...

hasret kaldı annen bu gün sana.. ömrünün en uzun yolunu katetti bu gün... okulda toplantı var diye 2 saat gecikmeli geldi annen ama nasıl içi içini yedi bi bilsen. müdüre dedim hocam ben gideyim bebek evde bekler, hoca hanım 5 dakika daha 5 dakika daha diye diye 2 saat oyaladı beni. eve geldiğimde o üstüme atlayıp memelerime yapışman yok muydu  :k06: güler misin ağlar mısın  :love3: sen bu kadar sevimli olmak zorunda mısın. keşke uyumasaydın ama hemen. seni çok özlemiştim ve sen emince hemen uyudun  :-[ annen uzaktan sevdi seni :love9:

fındık kurdum benim, dün ilk vukuatını işledin. emekleyerek taaaa şifonyerine ulaştın ve biz babanla sana hiç dokunmadık,bakalım ne halt yiyeceksin diye. gittin bi güzel çekmeceyi açtın ve elini kıstırdın  :laughing7: tabii hemen müdahalemizi ettik. ama Allah korusun seni yalnız bıraksak neler yapıcan neler  :k06:

annen dedesini kaybetti yavrum. 105 yaşındaydı dedem ama yaş her ne olursa olsun insan konduramıyo  :y25: bi de trafik kazası neticesinde o şekilde ölmesi daha bi zor geliyo insana. sen biraz daha büyük olsaydın giderdik adanaya. ama malesef gidemedim  :-[ yazın mezarını ziyarete gideriz artık kuşum  :'(

hadi çabuk uyan da annen seni öpsün koklasın. hasret kaldı annen sana kuzum benim  :love7:

tulayysl

canım basın saolsun mekanı cennet olsun inş.

kelebegimm

basin sagolsun canimm :opucuk:
anommm sarperde basladimi yaramazliklaraaa :k06: :k06:
ayy özlemisdir seni sutunuuu kuzum ya kiyamammm

]

Aytii

başınız sağolsun canım ya  :'(

Allah rahmet eylesin

°•.ℓανιηуα.•°

saolun kızlar,kaybettik.... çok dinçti hiç bi rahatsızlığı yoktu ama vadesi trafik kazası ile bitecekmiş.  :(

Allah gençlerin acısını göstermesin  :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

ayşenurum sorma canım ya başladı haylazlıklara  :k06:

ama yaptığı her şey o kadar sempatik ki :k06: kızamıyo bile insan  :k06:

mahsel

başın saolsun canım Allah kalanlara hayırlı ömürler versin. Çocuklarımızın yaramazlıkları bile çok ama çok sevimli dimi inan ben ağlamasını bile özlüyorum yavrum benim daha kavuşmamıza 1.5 saat var :( ♥♥♥♥
Rabbim ömür boyu yüzünü güldürsün, hayırlı ,sağlıklı,başarılı bir insan ol inşallah (amin)

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: mahsel - 05 Nisan , 2012, 16:31:19
başın saolsun canım Allah kalanlara hayırlı ömürler versin. Çocuklarımızın yaramazlıkları bile çok ama çok sevimli dimi inan ben ağlamasını bile özlüyorum yavrum benim daha kavuşmamıza 1.5 saat var :( ♥♥♥♥

teşekkür ederim mahsel arkadaşım... çalışıyorsun sanırım  :-\ çalışan annenin kaderi bu ve çok zor.

yeni üyesin sanırım

°•.ℓανιηуα.•°

nartanem, nurtanem  :love9:

dün akşam gittin en sonunda o çekmeceye elini kıstırdın  :sad1: cici annen gelmişti yoğurt mayası almaya. kapıyı açmaya gittim,en fazla 5 sn. ayrı kaldık kuzum sen ne kadar hızlı emekliyosun. badi badi her yerde bitiyosun  :laughing7: neyseki ellerine bişi olmadı  :amin:

babişin dün voleybol maçı vardı. 1. olmuşlar  :hieyt: baban da maçlardaki en iyi smaçör seçilmiş  8) kupa vermişler babana ayrı özel  :hello2:  :muzz:  :occasion5:  :occasion14: çok mutlu baban...  :love9: bizi sen birazdan uyandığında izmire yemeğe götürecek  :love3: sana birsürü şey alıcam.  :laughing7: